Cata miscare am facut astazi ?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bereea
Scris: Tuesday, June 24, 2014 10:13 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Las' ca reveniti in forta dupa vacanta. Eu deja sunt suparata ca voi avea vacanta cu o saptamana mai tarziu decat credeam. OFFFFFF!!!!!
kali
Scris: Tuesday, June 24, 2014 10:32 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
TatyKS wrote:
Nici eu nu am avut timp de miscare si se resimteCrazy !

Sa stii ca si eu simt.
Ma amuzam singura gandindu-ma ca as putea vineri sa trag o fuga la sala de la 6-7 iar apoi tzusti in masina pentru plecare. Asta asa... ca sa plec deja energizata.

Ar fi culmea!!Hilar Totusi...

Bereea, nu te incurca amanarea asta?
bereea
Scris: Tuesday, June 24, 2014 10:40 AM
Nivel

Ba ma cam incurca . Gasisem locatie dar inca nu prenotasem, acum trebuie sa vedem daca este disponibil cu o spatamana mai tarziu.
Maria & Mario
Scris: Tuesday, June 24, 2014 12:07 PM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
Vacanta frumoasa tuturor ( oricand va fi ea ) !
Noi mai avem de asteptat ! Desi Iulie e foarte aglomerat !
Si ca sa nu fiu off topic, fug la sala / piscina intr-o ora ! Ca nu de alta dar sigur o sa slabesc brusc azi ! hohot Doar ma tonific !
Plus - se pune astazi la Miscare : Aspirat toata casa , sters ceva geamuri , intins cateva masini de rufe , sters praful , schimbat lenjeriile etc .... Ca tot e day Off work azi ! Haha
bereea
Scris: Monday, June 30, 2014 9:25 AM
Nivel

Eu continui sa alerg.
TatyKS
Scris: Monday, July 28, 2014 1:08 PM
Nivel

Inregistrat: 3/1/2006
Gata fetelor am reinceput in forta saptamana ! Mi-am facut iar abonament la sala : 1 ora 40 minute aerobic cardio + tonifiere pe grupe apoi sauna 15 minute ! Ma simt excelent ! Sa vad acum de cate ori pe saptamana o sa potHilar . Va pup si spor la miscare !
mirela74chris
Scris: Tuesday, July 29, 2014 6:48 AM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
Taty mult succes!majoreta Tu parca stai in Bucuressti.Daca nu ai timp sa mergi la sala,poti incerca un antrenament la body time.Garantat se simte.E foarte intens.
Eu merg o data pe saptamana,20 de minute.Am deja mai bine de un an de zile de cand fac antrenamentul acesta.E super!Dupa antrenament am febra musculara 2-3 zile.
TatyKS
Scris: Tuesday, July 29, 2014 8:12 AM
Nivel

Am auzit de el ca e bun ... o sa ma interesez si eu Cheek Kiss ! Pup si spor la treaba si tie DistanceKiss
Anelise
Scris: Tuesday, July 29, 2014 11:56 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Taty, Mirela, spor la miscare! Cheek Kiss

Eu ma apucasem de alergat, dar acum nu mai pot... Dupa nastere vreau neaparat sa-mi achizitionez o banda de alergat. Neaparat! bounce Acum ma rezum la taiat iarba in curte. sic
TatyKS
Scris: Tuesday, July 29, 2014 1:27 PM
Nivel

Anelise wrote:
Taty, Mirela, spor la miscare! Cheek Kiss

Eu ma apucasem de alergat, dar acum nu mai pot... Dupa nastere vreau neaparat sa-mi achizitionez o banda de alergat. Neaparat! bounce Acum ma rezum la taiat iarba in curte. sic

Multumim Cheek Kiss !
Banda cred ca e cea mai proasta investitie( cel putin la noi asa a fost ) ... la inceput esti putin incantat de nou si apoi sta de decor ... te mai si incurci de ea prin casa Lol ca noi. Spor la tuns iarba Cheek Kiss .
mirela74chris
Scris: Tuesday, July 29, 2014 6:56 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
TatyKS wrote:
Am auzit de el ca e bun ... o sa ma interesez si eu Cheek Kiss ! Pup si spor la treaba si tie DistanceKiss

Si eu te pupCheek Kiss
Anelise pup si mult spor!Cheek Kiss
marivic
Scris: Wednesday, July 30, 2014 9:46 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Eu am inceput sala....aici la mine in comuna yes yes yes
Nu va spun cat sunt de lesinata acum,dupa o ora si 1/2 de chinuiala alcool alcool alcool
Dar,...ma mai duc si data viitoare....Antrenoarea....o gagicuta ce o cunosc de mic copil....a scos untul din mine....Trebuie sa dau burta jos....MUSAIIIII!hohot
shirel
Scris: Thursday, July 31, 2014 11:29 PM
Nivel

Inregistrat: 7/22/2007
Eu am mai adaugat la toata alergaturile mele zilnice si Tai Chi o data pe saptamana!Am facut asta in urma cu vreo 15 ani si vad ca incetul cu incetul corpul isi aminteste cate ceva din exercitiile facute odata ...macar nu mi-au tremurat picioarele asa cum mi s-a intamplat prima oara cand am inceput exercitiile.sic

Fetelor succes in continuare!computerlove Cheek Kiss
TatyKS
Scris: Friday, August 1, 2014 9:20 AM
Nivel

Bravo Mari Bravoo ! sa ai spor pupici . Shirel, succes si tie in continuare cu programele taleCheek Kiss . Tu vrei sa creada lumea ca ai infiat copiii nu sic ! Boomba cu 4 copiipupici DistanceKiss ! pupici multiGossip .

Eu acum plec la sala pentru 2 ore topai .
marivic
Scris: Friday, August 1, 2014 10:00 AM
Nivel

Inregistrat: 8/10/2007
Taty,am o febra de mor...In cazul asta ma mai duc maine?hohot Nu ma pot aseza nici pe WChohot
Parca nu m-as mai duceuff
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.