Cata miscare am facut astazi ?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
TatyKS
Scris: Wednesday, June 18, 2014 9:36 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 3/1/2006
Bine ati revenit Crisu,Oana computerlove ! Imi pare rau de Ericut, bine ca a trecutuff . Astazi fac si eu programul obisnuit de pilates... trebuie sa gasesc ceva nou ca m-am plictisitsic .

Shirel, esti un exemplu , am spus-o si ma repet iloveyou ... faci ca totul sa para atat de usorCheek Kiss . Te pup si spor la job-ul full time iar la reprezentatia de dans , sa fii cea mai tonifiataras .
kali
Scris: Wednesday, June 18, 2014 9:42 AM
Nivel

Inregistrat: 5/27/2006
Cris-DL wrote:
Si noi, de vineri ...Lol Lol anul asta e fix aceeasi perioada ?!coeur

Lol Lol Lol Asa se pare. O fi si acelasi loc?Lol

TatyKS wrote:
Bine ati revenit Crisu,Oana computerlove ! Imi pare rau de Ericut, bine ca a trecutuff . Astazi fac si eu programul obisnuit de pilates... trebuie sa gasesc ceva nou ca m-am plictisitsic .

Multumim!!
Da, bine ca a trecut! Uracioasa boala!! Doamne, ce-a mai slabit copilul asta... e ca o aschie acum!!! Trebuie sa-l pun la ingrasat.

Spor in continuare, harnicutelor!!

bereea
Scris: Wednesday, June 18, 2014 9:45 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Pupici lui Aschiuta , Kali! Bine ca a trecut!
kali
Scris: Wednesday, June 18, 2014 9:46 AM
Nivel

Cheek Kiss Cheek Kiss
Cris-DL
Scris: Thursday, June 19, 2014 10:43 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 10/4/2006
kali wrote:

Lol Lol Lol Asa se pare. O fi si acelasi loc? Lol

NuLol Lol si da, cum spuneam... anul trecut locatia, anul asta perioada, iar la anul, cine stie - poate se imbina ambele...coeur
Recupereaza Aschiuta, sanatos sa fie!!!

bereea
Scris: Friday, June 20, 2014 9:19 AM
Nivel

Am reusit sa-mi reiaau alergarea de dimineata!topai topai 5 km!!! E tare simpatic faptul ca am ajuns sa ma salut cu persoanele care sunt pe strada din acelasi motiv ca si mine.Ne cunoastem deja!
TatyKS
Scris: Friday, June 20, 2014 9:48 AM
Nivel

bereea wrote:
Am reusit sa-mi reiaau alergarea de dimineata!topai topai 5 km!!! E tare simpatic faptul ca am ajuns sa ma salut cu persoanele care sunt pe strada din acelasi motiv ca si mine.Ne cunoastem deja!

Bravoo Bravo ! Ti-ai intrat bine in ritm Cheek Kiss !
aurishta
Scris: Friday, June 20, 2014 9:55 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2011
Ma echipez si eu, acum, pentru sport!topai
bereea
Scris: Monday, June 23, 2014 9:08 AM
Nivel

5 km si azi!Am avut si companie: sotul (care ma enerveaza cu resistenza luiras )
TatyKS
Scris: Monday, June 23, 2014 9:10 AM
Nivel

bereea wrote:
5 km si azi!Am avut si companie: sotul (care ma enerveaza cu resistenza luiras )

Lol mai bine asa , decat singura ! La cat mai multi km impreuna ras !
bereea
Scris: Monday, June 23, 2014 9:11 AM
Nivel

MultumimCheek Kiss
shirel
Scris: Monday, June 23, 2014 9:46 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
bereea wrote:

Bereea,nu o lua ca o enervare ci transforma-o in ambitie ,incearca sa fii mult mai tare decat el sic si ai sa fii ai sa vezi sic alcool I-a spune-i ca tu mai vrei sa faci cate un km in plus sa vezi ce-ti spune sic ras si asa gasesti si tu un motiv sa te tii tare si in fortza!Succes si felicitarii ptr ambitie!!

Nici eu nu ma las si muncesc foarte greu ,astazi mi-am si cumparat o rochie mulata lunga neagra care ma face sa trag si mai tare ca sa stea perfect pe mine deci dreapta batz.Haha sa nu mi se vada nici o urma de burtica sau sold putin iesit in afara.Ceea ce stiu este ca mai am putin si voi reusi.Dar cu munca grea de tot!Aseara dupa exercitii mi-am simtit fiecare muschi de pe mine cum se misca si se foarmeaza ...de abia m-am mai ridicat de pe saltea alcool dar odata ridicata m-am simtit ca un Rembo.sic ras Succes in continuare sunt taaare mandra de voi!!computerlove
bereea
Scris: Tuesday, June 24, 2014 9:51 AM
Nivel

shirel wrote:

Bereea,nu o lua ca o enervare ci transforma-o in ambitie ,incearca sa fii mult mai tare decat el sic si ai sa fii ai sa vezi sic alcool I-a spune-i ca tu mai vrei sa faci cate un km in plus sa vezi ce-ti spune sic ras si asa gasesti si tu un motiv sa te tii tare si in fortza!Succes si felicitarii ptr ambitie!!

Shirel, nu ma enervez cu adevarat, ba as putea spune ca-l invidiez.Ieri dupa ce am alergat cei 5 km mi-a spus ca putem sa mai facem o tura , ca el abia daca si-a facut incalzirea.Sincer, nu-i tin piept, desi inca vreo 2-3 km sunt sigura ca as fi putut sa alerg. Doar ca e dimineata si sunt presata de timp. Deja ma scol la 5.20 pentru ca dupa alergare trebuie sa fac dus, sa-mi spal si sa-mi aranjez parul, sa pregatesc pranzul pentru Ale...e bine asa!

Azi am alergat tot atat, dar singura.

Shirel, tine-o tot asamajoreta majoreta majoreta
kali
Scris: Tuesday, June 24, 2014 9:59 AM
Nivel

Saptamana asta am renuntat la sala pentru ca nu-mi mai ajunge timpul sa ma organizez pentru plecarea in vacanta. Bine, si c.m.-ul e prezent deci oricum nu era o perioada ok pentru mine.

Fetele,Clap Clap
TatyKS
Scris: Tuesday, June 24, 2014 10:11 AM
Nivel

Nici eu nu am avut timp de miscare si se resimteCrazy !
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.