Cata miscare am facut astazi ?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AdrianaC
Scris: Tuesday, June 10, 2014 11:16 AM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/12/2006
Bifez si eu ieri si alaltaieri, vreo 4-5 ore de stat in 4 labe si frecat gresia ca sa o scot la lumina dupa zugravit... Se pune ca miscare? Pe mine m-a cocosat oricum, nu imi mai simt niciun osisor ras

Daca mai adaug si urcatul si coboratul scarilor din casa de cca 100 de ori... in 2 zile... pentru mine este enorm pentru ca nu fac deloc miscare...

Si azi am program de smotru deci probabil o sa mai bifez vreo 2-3 ore de frecat ras
Kmy
Scris: Tuesday, June 10, 2014 5:14 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/13/2006
AdrianaC wrote:
Bifez si eu ieri si alaltaieri, vreo 4-5 ore de stat in 4 labe si frecat gresia ca sa o scot la lumina dupa zugravit... Se pune ca miscare? Pe mine m-a cocosat oricum, nu imi mai simt niciun osisor ras

Daca mai adaug si urcatul si coboratul scarilor din casa de cca 100 de ori... in 2 zile... pentru mine este enorm pentru ca nu fac deloc miscare...

Si azi am program de smotru deci probabil o sa mai bifez vreo 2-3 ore de frecat ras

... se pune, se pune... si inca bine...
Maria & Mario
Scris: Tuesday, June 10, 2014 8:16 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Adriana , suuuper ! Sa vezi rezultatele acusica topai si la cantar si la luciu ! Clap
Eu doar cateva ture de bazin astazi si vreo 4 ore de alergatura prin oras ! alcool Tot grasa si frumoasa hohot
bereea
Scris: Wednesday, June 11, 2014 9:12 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Azi n-am alergat pentru ca sunt racita: nas infundat, ameteli, ochii rosii si...chef de somn! Totusi, pentru ca m-am trezit de la 5.30 am calcat pana la ora 7.00.Macar n-am pierdut timpul.
TatyKS
Scris: Wednesday, June 11, 2014 9:15 AM
Nivel

Inregistrat: 3/1/2006
Adevarul este ca smotru e tare solicitant ... faci miscare prelungita la 2-3 ore cel putin si implica cam tot organismul . Asa ca ziua de smotru e pusa la ziua de miscare saptamanala Lol ! Oana felicitari pentru orele petrecute la bazin Cheek Kiss .
Maria & Mario
Scris: Wednesday, June 11, 2014 2:01 PM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
Merci Taty - ore urmate de altele de nesomn, pazind ploada mare - ca mi-a luat un bug de undeva si mi-a dat la rate toata noaptea !
Azi sunt zombi si sigur rup ciocolata in doua ! Bye2
Da ies in gradina la schimbat ceva ghivece si apoi smotru .... se pune ?? Blushing
TatyKS
Scris: Wednesday, June 11, 2014 2:06 PM
Nivel

Maria & Mario wrote:
Merci Taty - ore urmate de altele de nesomn, pazind ploada mare - ca mi-a luat un bug de undeva si mi-a dat la rate toata noaptea !
Azi sunt zombi si sigur rup ciocolata in doua ! Bye2
Da ies in gradina la schimbat ceva ghivece si apoi smotru .... se pune ?? Blushing
. Sanatate multa :-) ! Se pune, se pune mai ales ca si tu ai casa mare. Sa ai spor DistanceKiss !
bereea
Scris: Tuesday, June 17, 2014 9:47 AM
Nivel

Eu inca sunt racita, cu nasul infundat...deci nimic miscare.Obosesc si cand merg. Mor de ciuda, imi pierd tot antrenamentul.alcool
TatyKS
Scris: Tuesday, June 17, 2014 12:11 PM
Nivel

Eu destul de slabut in ultima vreme , dar e bine si asa, decat deloc pupici ! Bere , lasa ca te faci bine si revii in forta Cheek Kiss

Nu stiu nimic de Kali, Criss,NuStiu nu au mai intrat de cateva zile , sau doar mi se pare mie ?
bereea
Scris: Tuesday, June 17, 2014 12:16 PM
Nivel

Da, nu au intrat de cateva zile. Mi se pare ca Kali are baietelul bolnav.
TatyKS
Scris: Tuesday, June 17, 2014 12:21 PM
Nivel

bereea wrote:
Da, nu au intrat de cateva zile. Mi se pare ca Kali are baietelul bolnav.

Parca erau cu otita cei micutiNuStiu ! Poate dau un semn sa le pupacim. DistanceKiss
Cris-DL
Scris: Tuesday, June 17, 2014 12:30 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 10/4/2006
computerlove computerlove

TatyKS wrote:

Nu stiu nimic de Kali, Criss,NuStiu nu au mai intrat de cateva zile , sau doar mi se pare mie ?

Eu alerg, da` cu treburi!! Mi s-a luat; abia astept concediul... zombi mi-smaseluta
shirel
Scris: Tuesday, June 17, 2014 4:40 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Fetelor si eu pe aici ,am ceva probleme cu forumul tot ce scriu deodata-mi dispare si nu mai am rabdare sa scriu inca odata de asta de multe ori numai citesc.Eu continui cu exercetiile mai putin afara fiindca este foate cald ,dar in casa nu ma las 90 ptr burtica,cate 40 ptr fiecare parte a soldurilor si c-am cate 30 pe fiecare picior ptr fund sic .Trebuie sa mai introduc ceva ca parca incep sa ma acomodez cu el si numai simpt ca lucreaza asa cum vreau poate mai adaug cate o repriza de 20 in plus.Vreau ceva exercitii bune ptr bratze ...cine a facut si sunt de efect!?.
Smotru si eu cat este iua de maaare fug prin casa ,pe afara ,duminica parca eram la maraton sau in armata asa am alergat toata ziua.Copii la gradi ,cu Oshry la exercitii de pronuntare,pe urma cu el la gradi ,cumparaturi,mancare,am pregatit pranzul tot in fuga ,am adus o parte din copii acasa si printe toate am hranit-o si alergat-o si pe asta mica ras alcool .Dupa amiaza am fost dupa Shiraz ,pe urma imediat cu Oshry la intalnirea de la scoala si acolo tot alergatura fiind ora de sport ras (cum imi cad mie tot ce-mi place).Pe la 19 am iesit de la scoala mi-am dus copilul acasa ,imbracat rapid mai rau ca in armata si fugit la cursul de dans oriental unde o ora jumatate am ars calorii la greu ...avem spectacol de sfarsit de an si dansam tot grupul de gagice!alcool sic dance dance Deci c-am asa arata o zi de a mea plina de la 6.30 pana la 21 seara.ras Multumesc lui D-zeu ca nu ma lasa sa ma plictisesc (odihnesc sic ras )!!
Va pup iubitelor si daaaaa asteptam cu toate vacantzaaa!!computerlove Cheek Kiss
kali
Scris: Tuesday, June 17, 2014 6:53 PM
Nivel

Inregistrat: 5/27/2006
Multumesc pentru grija, fetele!iloveyou
Intr-adevar, l-am avut pe Ericut cu enterocolita, pe perfuzii. Acum e ok... si-a revenit relativ repede. Cu miscarea continui, insa in perioada asta cam cu pauze... serbari, excursii, petreceri... aniversari. Plus ca la sf. saptamanii viitoare plecam la mare si trebuie sa ne organizam treaba in asa fel incat sa lasam totul in ordine - ca sa nu mai spun de bagaje...
Pup!iloveyou
Cris-DL
Scris: Tuesday, June 17, 2014 8:25 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 10/4/2006
kali wrote:
Plus ca la sf. saptamanii viitoare plecam la mare si trebuie sa ne organizam treaba in asa fel incat sa lasam totul in ordine - ca sa nu mai spun de bagaje...

Si noi, de vineri ...Lol Lol anul asta e fix aceeasi perioada ?!coeur

Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.