Cata miscare am facut astazi ?

Options Cata miscare am facut astazi ?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
carla
Postat: Monday, June 27, 2016 10:08 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Musai sa alerg si eu sau sa fac mai multa miscare,in afara de curateniedance ca se cam pune pe burtica
aurishta
Postat: Monday, June 27, 2016 10:09 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5532
Locatia: Bucuresti
Pai hai!topai topai acum este momentul cel mai bun!ras
bereea
Postat: Tuesday, June 28, 2016 9:01 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22761
Anelise wrote:

Eu dupa ce am reusit sa alerg 20 km alcool, am prins curaj si m-am inscris la primul cros oficial pentru mine, de 10 km. Blushing Mi-a placut ideea foarte mult - in scop caritabil - organizat pentru copiii si adultii cu boli incurabile. coeur Parca alergi altfel cand stii ca o faci pentru cineva si sincer, abia astept!!! dance Si am si partenera - mandrutza mea va alerga la cursa cea mai mica de 600m. sic Girl power! innori

Brave, fetele! Forza!majoreta majoreta

Liz, tu pari o femeie atat de fragila, in schimb esti atat de puternica! 20 de km nu-s de ici de colo!Bravoo

Azi dimineata 9 km!
Anelise
Postat: Tuesday, June 28, 2016 10:59 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Aurishta, ma bucur ca e totul ok! computerlove Si mie mi se pare foarte solicitant, in sensul ca de fiecare data cand plec de acolo, efectiv curg apele de pe mine. Blushing Dar imi place! Eu uneori fac sac, de cele mai multe ori - cardio - brate, abdomen, picioare etc. Merg de 3 ori pe saptamana si deja s-a dus prima luna. Ma mai bag la inca 2, adica toata vara. Profit si eu acum cat am timp. Plus ca pe mine ma ajuta mult si la partea cu alergatul! thumright

Carla, hai, curaj!!! majoreta

Bereea, bravo, pentru cei 9 km!!! Clap Nu stiu cum se face, dar mie primii 2 km intotdeauna mi se par tare grei, dupa care imi revin. chitara
Dupa cei 20 sa stii ca am fost cam in cap si nu ma refer la oboseala, culmea, a fost ok din punctul asta de vedere, dar am avut probleme serioase cu genunchiul stang de care am mai spus eu... Vreo 2 zile am mers schiop si in prima seara a trebuit sa-l leg. alcool Se pare ca nu as avea nimic ci doar ca e suprasolicitat... Cu timpul cred ca va trece si nu vor mai fi probleme. Sau cel putin asa sper...

Uite aici lista competitiilor pe anul acesta (ce vorbeam noi pe FB). pupici Din pacate, cele mai multe sunt de trail. Ma voi baga si eu, dar cred ca la anul pe asa ceva. Desi, daca ma gandesc bine, cei 20 km au fost alergati prin padure, deci... trail. Crazy

https://www.maraton.info.ro/competitii-nationale.html

Si poate mai inspiram si pe altii... Aici participam noi fetele acum in iulie https://www.youtube.com/watch?v=2TFJU1Iu9yE
aurishta
Postat: Tuesday, June 28, 2016 2:02 PM

Anelise wrote:
Aurishta, ma bucur ca e totul ok! computerlove Si mie mi se pare foarte solicitant, in sensul ca de fiecare data cand plec de acolo, efectiv curg apele de pe mine. Blushing Dar imi place! Eu uneori fac sac, de cele mai multe ori - cardio - brate, abdomen, picioare etc. Merg de 3 ori pe saptamana si deja s-a dus prima luna. Ma mai bag la inca 2, adica toata vara. Profit si eu acum cat am timp. Plus ca pe mine ma ajuta mult si la partea cu alergatul! thumright

Faci cu instructor?
bereea
Postat: Tuesday, June 28, 2016 2:30 PM

Multumesc, cara, am sa ma uit sa vad daca m-as putea inscrie la ceva. Sincera sa fiu, si eu incep cu o panta frumoasa de vreun km si de fiecare data vreau sa renuntLol , apoi am teren drept si chiar in coborare.La intoarcere e mai greu pentru ca e aproape numai in panta, unele destul de abrupte.Sunt curioasa ce timp as scoate daca as alerga pe teren dreptras . Azi dimineata mi-am propus sa incerc in curand un nou traseu, poate sambata viitoare cand nu merg la munca.

Va tin pumnii la Brasov!majoreta
Anelise
Postat: Tuesday, June 28, 2016 3:16 PM

aurishta wrote:
Faci cu instructor?

Da.
Bereea, pai, cu siguranta la drept e alta treaba! Bafta multa pe noul traseu! majoreta Astept sa povestesti! pupici
Multumim pentru sustinere! coeur Si eu abia astept sa povestesc cum a fost! dance
marivic
Postat: Tuesday, June 28, 2016 6:25 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13435
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Eu dupa cum v-am spus nu alerg,in schimb merg pe jos mult.Ieri,4,3 km iar astazi 2,7 km.Am facut un traseu mai mic.... ras Ieri am ars 168 calorii,astazi doar 105 sic Dar sunt multumita......momentan....
MULT,mult spor sa aveti....DistanceKiss
Anelise
Postat: Wednesday, June 29, 2016 8:53 AM

marivic wrote:

MULT,mult spor sa aveti....DistanceKiss

Mari, multumim! pupici
Si mersul pe jos e foarte bun! Bravoo
bereea
Postat: Thursday, June 30, 2016 9:14 AM

Daca am calcat 2 ore azi dimineata se pune?Lol
aurishta
Postat: Thursday, June 30, 2016 9:19 AM

Hilar Doar daca ai transpirat corespunzator Lol Lol Lol
bereea
Postat: Thursday, June 30, 2016 9:22 AM

aurishta wrote:
Hilar Doar daca ai transpirat corespunzator Lol Lol Lol

Am transpirat destulsic
Anelise
Postat: Thursday, June 30, 2016 9:29 AM

Lol

Eu azi ma plimb cu bicicleta. dance Anunt mai pe seara cati km am reusit. Crazy
bereea
Postat: Thursday, June 30, 2016 9:36 AM

Spor, Liz!

Cel mai bine transpir la munca pentru ca n-am aer conditionat in birou si e caaald!
aurishta
Postat: Thursday, June 30, 2016 12:03 PM

ras Deci asta este secretul frumusetii tale... si eu, care credeam cã de la jogging esti a?a fit!
Lol
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed