Cata miscare am facut astazi ?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
roxinthya
Scris: Thursday, May 29, 2014 11:11 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/10/2009
Sunteti foarte tari fetelor!Bravoo Bravoo
kali
Scris: Thursday, May 29, 2014 3:13 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Am sarit azi si ieri; c.m. uracios.
Cris-DL
Scris: Thursday, May 29, 2014 9:34 PM
Nivel

Inregistrat: 10/4/2006
Bazin si putin... aqua gym (prosteala cu copiii)fies
TatyKS
Scris: Thursday, May 29, 2014 10:19 PM
Nivel

Inregistrat: 3/1/2006
Oana, Criss computerlove .

Eu de duminica am febra in continuu Lol , nu am mai patit asa ceva, mai ales ca am 5 zile consecutive de miscare.

Si noi ne-am jucat in curte leapsa si sotronul topai .

Haideti fetelor ,dance va asteptam in numar mai mare sa va laudati campfire .
shirel
Scris: Thursday, May 29, 2014 11:46 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Eu ma laud ca diminieatza nu am avut timp ptr mine mai de loc asa ca mai inainte mi-am terminat cele 25 de minute de ridicat greutati ptr maini si picioare cu tot cu fese.Vai chiar multumesc lui D-zeu ca am reusit fiindca de altfel cred ca nici nu puteam dormi.Spune-ti alergatura in piatza si supermarket se pune ?Cred ca am facut astazi vreo 5 km si asta numai prin piatza (nu am gasit parcare aproape si m-am carat cu sacosele in mana de vreo trei ori )hohot hohot Fetelor superb ce ma bucur de grupul nostru .Si eu cantaresc mult mai mult decat arat asta din cauza sportului dar cine va avea indata cubuletze la burtica !!sic alcool greutatea mai putin ma intereseaza acuma!sic
TatyKS
Scris: Friday, May 30, 2014 8:13 AM
Nivel

shirel wrote:
Eu ma laud ca diminieatza nu am avut timp ptr mine mai de loc asa ca mai inainte mi-am terminat cele 25 de minute de ridicat greutati ptr maini si picioare cu tot cu fese.Vai chiar multumesc lui D-zeu ca am reusit fiindca de altfel cred ca nici nu puteam dormi.Spune-ti alergatura in piatza si supermarket se pune ?Cred ca am facut astazi vreo 5 km si asta numai prin piatza (nu am gasit parcare aproape si m-am carat cu sacosele in mana de vreo trei ori )hohot hohot Fetelor superb ce ma bucur de grupul nostru .Si eu cantaresc mult mai mult decat arat asta din cauza sportului dar cine va avea indata cubuletze la burtica !!sic alcool greutatea mai putin ma intereseaza acuma!sic

E bine si 25 minute Cheek Kiss si eu tot atat am reusit . Se pun si km facuti in piata, sigur ca se punClap .
Si eu ma bucur de noi toateBuddy1 DistanceKiss .
bereea
Scris: Friday, May 30, 2014 9:07 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Eu sunt dezamagita: am 1 kg in plus in conditiile in care am mancat la fel si am facut si miscare.Asa ca azi dimineata in loc de alergat am facut clatiteLol
TatyKS
Scris: Friday, May 30, 2014 9:22 AM
Nivel

bereea wrote:
Eu sunt dezamagita: am 1 kg in plus in conditiile in care am mancat la fel si am facut si miscare.Asa ca azi dimineata in loc de alergat am facut clatiteLol

Big Laugh ... nu ceda , se mareste masa musculara Lol d-aia iti arata asa cantarul .
Sa aveti pofta Cheek Kiss .

Eu peste 10 minute ma apuc de treaba, sa vad cat rezist bounce .
aurishta
Scris: Friday, May 30, 2014 11:48 AM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2011
Am inceput si eu de astazi sportul....doar 10 min pentru inceputras Sper sa reusesc sa reintru in forma....stau cam rau cu sanatateacry si cred ca asta este una dintre masurile absolut necesare ca sa mi-o recapat! thumleft
TatyKS
Scris: Friday, May 30, 2014 12:08 PM
Nivel

aurishta wrote:
Am inceput si eu de astazi sportul....doar 10 min pentru inceputras Sper sa reusesc sa reintru in forma....stau cam rau cu sanatateacry si cred ca asta este una dintre masurile absolut necesare ca sa mi-o recapat! thumleft

Bine ai venit in club Gossip dance ! E bine sa o iei treptat ! Sanatate multa .

Eu astazi ma mandresc cu 50 minute de pilates chitara !
TatyKS
Scris: Monday, June 2, 2014 9:13 PM
Nivel

Mi-am facut si sambata programul de dimineata, tot de 50 de minute dar duminica si astazi nu am avut timp deloc. Sedentara nu am fost, ca am alergat dupa pitic si ne-am plimbat foarte mult , dar nu e miscarea de care am nevoie.
Va astept maine cu noutati si cu idei noi !Gossip
Marisa
Scris: Monday, June 2, 2014 10:32 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 7/25/2013
Eu am "facut miscare" prin gradina, printre flori , de 3 zile am febra la picioare... of mama... sedentarismul e de vina, de-abia astept sa se incalzeasca mai bine sa pot merge la bazin . Eu am slabit 4 kg din cauza stresului , nu a miscari, dar tot 3 burti am Haha (la 51 kg NuStiu )
aurishta
Scris: Tuesday, June 3, 2014 8:14 AM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2011
Ieri am facut un program ceva mai lung, 15 min Haha ....mi-a crescut putin rezistenta la efort Hilar Pentru astazi planuiesc sa incerc un program de 30 de min....nu stiu daca voi putea sa-l duc la bun sfarsit, dar macar incerc! yes
TatyKS
Scris: Tuesday, June 3, 2014 8:29 AM
Nivel

Bravooo Clap ! Continuati dance ! Eu am program putin mai tarziu , dupa cafeluta DistanceKiss !
bereea
Scris: Tuesday, June 3, 2014 9:05 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Am alergat si eu azi dimineata : 3,4 km.Sper sa nau fac iar febra musculara.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.