Cata miscare am facut astazi ?

Options Cata miscare am facut astazi ?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
marivic
Postat: Saturday, August 30, 2014 11:50 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13443
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
https://www.facebook.com/video.php?v=1474280672830355&set=vb.100007453090788&type=2&theater
Nu stiu daca merge pus,daca se vede....antrenoarea mea ne-a filmat.....hohot Nu mai spun ca intarziasem putin sedinta si aveam cativa spaectatori barbati care venisera dupa neveste Hilar si de rusine m-am incurcat putin....dar antrenoarea a zis ca nu-i bai firstprize Ei i-a placut tare mult cum a iesit coregrafia!yes
Cam cu asta imi ocup eu 3 zile pe sapatamana dance yes
La Zumba am renuntat si fac singura acasa,dupa tutorialele antrenoarei.....topai topai topai
TatyKS
Postat: Sunday, August 31, 2014 7:31 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
newclap Felicitari pentru tonus ... filmuletul nu-l vad, dar imi place starea taClap . Succes in continuare.
Nanny
Postat: Thursday, September 4, 2014 10:21 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/2/2012
Postari: 2102
Locatia: Romania
Feteloooor..trebuie sa va impartasesc din bucuria mea!!Hilar Hilar Hilar
Astazi la bazin, pe cand bagam de zor, ca mi se termina timpul..a intrat o dna mai in varsta ( antrenoare) Eram pe final, urmau copiii, sa isi faca curusul de inot. Intre timp dna a venit in dreptul culoarului meu...si tocmai scoteam labele din picioare ca sa urc scara bazinului si sa ies...Dna s-a apropiat , am recunoscut-o; era o antrenoare (destul de severa pe atunci)pe care o stiam de copil, de cand facem inot. M-a intrebat daca am facut inot la viata mea!! Zic...da!! dar ea de colo...se vede! "Va admiram de cand am intrat, din partea cealalta a bazinului, cat de bine inotati si ca se vede ca aveti totusi o tehnica buna!" Hilar Hilar Hilar Iar eu nu-mi mai incapeam in piele de fericire..dadea inima pe afara!!!
Cat despre miscare, am pierdut nr bazinelor..vreo 68-70/ora dar vreo 28 cred ca le-am facut folosind si labe...merge mai repedesic , dar si efortul e mai mare...ca sa simt domle ceva!!
TatyKS
Postat: Friday, September 5, 2014 7:11 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
Nanny wrote:
Astazi la bazin, pe cand bagam de zor, ca mi se termina timpul..a intrat o dna mai in varsta ( antrenoare) Eram pe final, urmau copiii, sa isi faca curusul de inot. Intre timp dna a venit in dreptul culoarului meu...si tocmai scoteam labele din picioare ca sa urc scara bazinului si sa ies...Dna s-a apropiat , am recunoscut-o; era o antrenoare (destul de severa pe atunci)pe care o stiam de copil, de cand facem inot. M-a intrebat daca am facut inot la viata mea!! Zic...da!! dar ea de colo...se vede! "Va admiram de cand am intrat, din partea cealalta a bazinului, cat de bine inotati si ca se vede ca aveti totusi o tehnica buna!" Hilar Hilar Hilar Iar eu nu-mi mai incapeam in piele de fericire..dadea inima pe afara!!!
Cat despre miscare, am pierdut nr bazinelor..vreo 68-70/ora dar vreo 28 cred ca le-am facut folosind si labe...merge mai repedesic , dar si efortul e mai mare...ca sa simt domle ceva!!

Bravoo Orice antrenor are ochiul fomat si recunoaste imediat un talent DistanceKiss . Succes in continuare .

monica irimia
Postat: Friday, September 5, 2014 8:26 AM

Intrat: 7/3/2010
Postari: 1948
Bravo, Nanny, bravo! Bravoo Spor la inotat. dance majoreta
aurishta
Postat: Friday, September 5, 2014 10:20 AM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5532
Locatia: Bucuresti
Nanny wrote:
Bravoo Bravoo Bravoo
Nanny
Postat: Friday, September 5, 2014 11:56 AM

Intrat: 3/2/2012
Postari: 2102
Locatia: Romania
Muuultumesc fetelor!! Cheek Kiss Eu cu greu accept un compliment...ba chiar nu stiu nici cum sa multumesc!! Mi se pare ca nu-l merit sau ca poate mi se face din complezenta.Dar ieri, m-a bucurat realmente si dna mi-a inseninat ziua ... de dimineata!
Azi dimineata am fost din nou la bazin..pt ca imi expira abonamentul si am zis sa profit de el, daca tot l-am facut! A mers mai bine ca ieri ( cand eram cam somnoroasa) am facut vreo 84 de bazine..ce-i drept o ora si 15 minsic am profitat pt ca astazi nu au copii curs si am stat un picut mai mult!ras
shirel
Postat: Friday, September 5, 2014 8:12 PM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Nanny,ai tot respectul meu ....newclap newclap 84 de bazine .fato dar tu esti in forma ,forma !!Continua tot asa,te admir ce vointza ai!!Bravoo Cheek Kiss
bereea
Postat: Sunday, January 4, 2015 8:06 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22770
Ma simt asa de greoaie...am ganduri pentru maine!
aurishta
Postat: Sunday, January 4, 2015 8:29 PM

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5532
Locatia: Bucuresti
Si eu (noi, adica si Simona cu mine) tot maine!topai topai
Lilly of the valley
Postat: Monday, January 5, 2015 8:14 AM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Am dat la zapada. Se pune? E destul de solicitant si am transpirat de mama focului si nu aveam in spate decat o vesta.
bereea
Postat: Monday, January 5, 2015 9:06 AM

Lilly of the valley wrote:
Am dat la zapada. Se pune? E destul de solicitant si am transpirat de mama focului si nu aveam in spate decat o vesta.

se pune!

Eu astept sa se mai incalzeasca u pic ca e prea rece pentru alergat
sousourel
Postat: Monday, January 5, 2015 10:52 AM

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Lilly of the valley wrote:

Si eu, si eu Clap
bereea
Postat: Monday, January 5, 2015 12:31 PM

Am reusit sa ma tin de cuvant, adica sa ies la alergat impreuna cu sotul. Nu am facut cat mi-as fi dorit ci m-am oprit dupa 4,14 km (sotul inca e pe traseualcool ). Anul acesta imi propun sa reusesc sa alerg 10 km .
Lilly of the valley
Postat: Monday, January 5, 2015 1:02 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Felicitari, Bere!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed