Chestionar intrebare: Ai fi interesata sa cumperi o carte personalizata
Alegere Voturi Statistici
Da 0 0%
Nu 4 100%
Daca ar fi mai ieftina. 0 0%

Carti personalizate pentru copii?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
annia_radu
Scris: Monday, August 24, 2009 12:04 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Buna,

Numele meu este Ana, sunt noua pe aici :) (sper ca nu postez unde nu trebuie)si vreau sa va intreb daca v-ar interesa urmatoarea idee.
Mi s-a propus un parteneriat, cu "carti personalizate pentru copii".
Cartile contin o poveste despre copil, despre familia si prietenii lui, amanunte specifice incat ii va trezi dorinta de a citi si de asemenea va fi foarte incantat sa fie personaj de poveste.

Exemplu de carte:

CITESTE SI ZAMBESTE
O carte interactiva in care copilul dvs. invata, ajutat de un personaj foarte simpatic, clovnul Bobo, sa recunoasca numerele, literele si formele geometrice.
Povestirea include: Numele copilului, varsta, mai mult de trei prieteni, numele invatatoarei sau educatoarei, orasul si dedicatia din partea persoanei care face cadoul.
Cartea contine 36 de pagini, din care jumatate full color. Coperta este cartonata, cartea fiind legata printr-un sistem care ii asigura durabilitate.

Cartea este doar 30 de lei ( cu taxele postale incluse).

Intrebarea mea este si vreau sa imi raspundeti foarte sincer, ati fi interesate sa cumparati asa ceva pentru copilul vostru?Mie mi se pare minunat, ma gandesc cat de fericit ar fi copilasul sa fie un mic personaj, insa vreau sa va intreb pe voi, mamicile, ce parere aveti de aceasta idee?

Multumesc.iloveyou

Ana
annia_radu
Scris: Monday, September 7, 2009 10:12 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Buna,

Asa cum v-am spus mai sus, am incercat si am deschis Povesti Personalizate

reclama interzisa

Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.