Cartele telefon
Subiectul anterior · Subiectul urmator
zaza_
Scris: Monday, September 16, 2013 9:12 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/25/2008
Ia-i o tableta :))

Eu am luat pentru mama, cat a stat in tara, un numar Orange, e adevarat ca nu a vorbit decat in europa, Spania, dar a fost foarte multumita. Acum, daca ai cartela si vorbesti minutele internationale poti face schimb de minute orange cu internationale sau cu megabiti, depinde ce te intereseaza.

Ai incercat aici?
https://www.vodafone.ro/personal/index.htm
Pentru informatii, vreau sa zic.
t-mihaela
Scris: Monday, September 16, 2013 11:20 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2008
I-as lua o tableta daca i-ar incapea in buzunar Lol Dar un smartphone cred ca ar fi util ...ma gandesc , caut oferte .Ar fi muuult mai simpla comunicarea noastra si mai multe cai decat doar sms.oare ...numai sa nu -si prinda urechile in elmos
Fluturas
Scris: Tuesday, September 17, 2013 10:21 AM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
da,intr-adevar la varsta lor e foarte greu sa invete la calculator.stiu cat ne-am chinuit noi sa o invatam pe mama noastra sa putem vb asa

la cosmote au sigur cu minute internationale.asa ma suna sora mea...si nu e nevoie de abonament,ci cartela reincarcabila

cu vodafone chiar nu stiu
t-mihaela
Scris: Tuesday, September 17, 2013 5:26 PM
Nivel

Am rezolvat Hilar alimentez un nr televerde dinala gratui cu 808 si daca suna acolo robotul iltrimite lamine cu zero lei si zero bani .Nu plateste nici minute locale ca e nr gratis ...ma rog, pentru el.Dar serviciul e ultra fain.Am dat acces si pt fratii mei daca vor pot suna la mine cu plata de local ...numai sa vreaNuImiPasa
marivic
Scris: Tuesday, September 17, 2013 5:37 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Nu stiu unde sa postez asa ca intreb aici...Ati auzit de telefonul acesta pt copii?
baby-watch-m8-ceas-cu-gps-pentru-supraveghere-copii
(http://supravegherecopii.shopmania.biz/cumpara/baby-watch-m8-ceas-cu-gps-pentru-supraveghere-copii-3791546)Intreb pt ca as vrea sa-i iau lui Victor dar nu stiu daca este bun de ceva?Ati auzit de el?Ati avut?
endy
Scris: Tuesday, September 17, 2013 5:48 PM
Nivel

Inregistrat: 6/8/2010
Mihaela dar pentru tine cit costa ?
t-mihaela
Scris: Tuesday, September 17, 2013 7:15 PM
Nivel

Mari imi pare rau ,nu stiu dar eu asa o controlez pe Dia ,nu cu ceasul ci cu un app pe telefon.

Endy ,trei zile i-am studiat factura si optiuni ,planuri pt el.Omul asta nu suna local ,numai international de asta plateste mult la telefon ca nu stie cum sa sune .Deci eu platesc 10 euro nu stiu daca pe o luna sau cate ca abia am inceput, cu care ar trebui sa vorbeasca mult si bine sa povesteasca povesti daca vrea .El pe Vodafone vorbea cu minutelele ,cantarit si cu stress ca se aduna minute internationale .Nu cred ca consuma cei 10 euro intr-o luna .Deci el adica eu am platit abonamentul lui de Vodafone 30euro pe luna trecuta ( abonamentul e 4 euro deci restul e adunatura de iunternationale )...e cam mult pt un nene care pune mana pe tel doar sa sune copiii pe afara .Nu stiu cum nici nunul din fratii mei nu a venit cu ideea ca vad si la ei o gramada de apeluri.
In fine , ideea e ca e mult,mult mai ieftin si fara stress ca asta era o buba mare .
endy
Scris: Wednesday, September 18, 2013 11:32 AM
Nivel

Inregistrat: 6/8/2010
Multumesc Mihaela !Cheek Kiss
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.