Profil: carlita
Despre
Utilizator: carlita
Nivel: Avansat
Statistici
A intrat: Tuesday, February 9, 2016
Ultima vizita: Friday, October 22, 2021 11:50 PM
Numarul de postari: 3,731
[0.36% din toate postarile / 1.79 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Clubul aspirantelor - 87
Postat: Thursday, October 7, 2021 5:42 PM
Andreeax wrote:
Heheeee,felicitari pt testele pozitive!!!!! Se cam golește la gravidute,e timpul pt noi burtici! Bravoo coeur

Fetele noi...va urez ședere cât mai scurta la
aspirici!

Carlita,daca ne citești,când vrei și ai timp poate ne mai dai și noua un semn. Cheek Kiss

Maria Cheek Kiss

Irinan Cheek Kiss

Hey, fetelor! Ce multe aspirante noi! Mult succes tuturor!
Multumesc ca va ganditi la mine, am vazut ca si Maria a intrebat de mine la un moment dat ...
Eu mai intru din cand in cand pe aici si citesc pe diagonala, sunt vanator de vesti mai mult si mai ales de la aspirantele cu care am interactionat. Uneori chiar evit sa intru pe forum ca nu am nicio tragere de inima sa mai vorbesc despre subiectul bebe sau sa mai fac ceva. Nici timpul nu mai ajunge ....
Va scriu cand am ceva noutati!
Irina, iti tin pumnii la histero! E chiar nimica toata pt tine care ai trecut prin chiuretaj, cezariana!!! Eu, cand m-am trezit din anestezie, eram deranjata de faptul ca nu m-au mai lasat sa dorm putin Lol ... as mai fi dormit macar 1 ora si asa trebuia sa stam un pic cu perfuzie dupa... Doamne-ajuta!
Va pup pe toate si sa auzim de bine!

img
My Ovulation Chart
Subiect: Gravidutele noastre dragi - 61
Postat: Monday, September 13, 2021 3:38 PM
ANDREEA2929A wrote:
Revin cu vesti. 🥰
Fetita noastra Astrid de 3430g , a venit ieri la amiază pe lume, abia azi ne am intalnit. Totul a decurs normal, papa și doarme, speram sa plecam luni acasa.
Burtici sarcini usoare va doresc! 😘

Ooooo, ce vesti frumoase!
Felicitari, Andreea si AleC! Sa va traiasca bebelinele si sa va aduca numai bucurii! Adaptare cat mai rapida ambelor mamici! DistanceKiss DistanceKiss DistanceKiss

img
My Ovulation Chart
Subiect: Gravidutele noastre dragi - 60
Postat: Thursday, June 24, 2021 5:52 PM
Wow, fetelor, ce harnicuti sunt puiutii vostri!!! Love Eu am ratat galeria, de acum nu pot decat sa va felicit din suflet pt minunile voastre minunate!
Ioana, Aleahim, sa va dea Dumnezeu sanatate sa va bucurati de minunile din viata voastra! computerlove Mi-au dat si lacrimile citind vestile, m-a lovit un pic nostalgia, dar sunt extrem de incantata de realizarile voastre! coeur

Nastere cat mai usoara fetelor care urmeaza: Ella, Sisi! majoreta majoreta majoreta Doamne-ajuta!

img
My Ovulation Chart
Subiect: Clubul aspirantelor - 86
Postat: Tuesday, June 15, 2021 2:03 PM
Salutare, fetelor!
Maria, ai intrebat de mine ... Sunt bine, dar in privinta proiectului bebe, n-am mai facut niciun progres si nu cred ca mai fac mare lucru pana in toamna. Clar e nevoie de o perioada de redresare pe toate planurile. Multumesc ca te gandesti la mine! grup Tu, in schimb, ai testat prea devreme, e posibl sa fi ovulat chiar in z16, deci, clar , e devreme. Inca nu arunca la cos luna asta.
Eu mai intru sa va citesc evolutiile, va mai urmaresc chiar daca nu scriu .... Astept sa sar cu felicitari! Buddy1

img
My Ovulation Chart
Postat: Thursday, April 29, 2021 4:40 PM
Fetelor, am citit cate ceva pe sarite pe aici in ultimele zile, asteptam sa o felicit pe deme, dar o sa aman putin felicitarile.
Deme, sa stii ca e de bine ca ai reusit natural sa obtii un beta pozitiv, e mare lucru. DAca nu ma insel, tocmai ai verificat si trompele, deci, ai sanse maxime luna urmatoare. Continua cu DHEA si cu spor! Big hug! grup
MAria2013, eu acum vad un nou ticker la tine, am ratat marele anunt .... TE felicit si sa-ti dea Dumnezeu o sarcina cat mai usoara si la termen! majoreta majoreta majoreta

img
My Ovulation Chart
Postat: Tuesday, April 20, 2021 1:21 PM
Maria.mmh wrote:

Multumesc, Maria sper sa fie dragu?a barza ta ?i sa vrea sa colaboram Lol
Carlita sa stii ca astept sa te înscriu pe lista la loc ras
Eu m-am pus în pat, am zis ca poate dorm pana la 3 când ma trezesc dar nu am nicio sansa. Cred ca ma duc chiauna acoloCrazy

Recuperare usoara, odihna multa pana maine! computerlove Asteptam cu interes detalii de la medic.
Eu nu mai vreau pe lista, si asa am stricat reputatia locului 3 si nu numai .... Lol Va urmaresc asa, mai detasat. grup

img
My Ovulation Chart
Postat: Monday, April 19, 2021 7:36 PM
Lori wrote:

Da, are 8 luni jumate, e foaaaarte energica, gangureste toata ziua, merge taras, si ne oboseste pe totiCrazy
Va mai citesc cand imi permite timpul, am tot intrat in special pentru tine. Vroiam sa iti scriu de multe ori ca te admir pentru tot ceea ce esti, pentru bunatatea, iubirea, intelepciunea ta, si, mai ales, ca si atunci cand in sufletul tau e furtuna, gasesti in tine puterea de a ajuta si de a te bucura sincer pentru succesul altor fete. Nu stiu cate dintre noi am fi capabile sa daruim si sa simtim asa cum o faci tu...
Te pup si sa stii ca voi citi forumul in continuare si ca te astept in curand sa ne dai de veste...gravida

Lori, sunt cuvinte mari cele spuse de tine, practic n-am incotro, trebuie sa le iau asa cum sunt si sa ma bucur de ceea ce am .... iar cu fetele de aici am mancat painea suferintei destul de multa vreme, chiar ma bucur din tot sufletul de progresul fiecareia, de fiecare mic pas, de fiecare saptamana trecuta cu bine, nu pot sa nu le urmaresc. grup
De minunea ta cea mica speram sa ne scrii intr-o buna zi; de fiecare data cand te vedeam online, speram sa ne dai vesti frumoase. Sa-ti creasca frumos copilasii si sa te bucuri de ei! Cheek Kiss
Multumesc pt plusul de incredere pe care mi l-ai insuflat, promit sa anunt cand am vesti! computerlove

img
My Ovulation Chart
Postat: Monday, April 19, 2021 7:09 PM
Salutare, fete! Bun venit noilor aspirante si sedere cat mai scurta!
Maria, esti tare harnicuta si pe faza. Multumesc pt update la casuta noua. SA nu ai emotii pt maine, vei avea doar un scurt vis si te vei trezi reparata. Nu te grabi acasa, ia si te odihneste si tu 1 zi, oricum nu vei face mare lucru nici acasa in prima zi. Buddy1
oana, e in scadere beta, vei fi bine!
deme, cand vin piedicile, parca vin toate buluc. Ia-le asa cum sunt, ca vor veni si vremuri mai bune, de compensare.
rux, tratamentul pt stimulare nu se decontaza, indiferent daca esti pe subprogram sau cu vouchere ...

img
My Ovulation Chart
Postat: Friday, April 16, 2021 5:15 PM
Lori wrote:

Pentru ca e un suflet extraordinar!
Imposibil ca la acest minunat om, sa nu vina un mic sufletel, intr-o buna zi...
Iti trimit ganduri bune, si sa stii ca ma rog pentru tine din inima sa reusesti, Carlita!

Vaaai, m-ai facut sa dau apa la soricei putin! ... Sper si eu ca, intr-un fel sau altul, sa apara un mic sufletel in viata noastra. Multumesc pt gandurile bune si rugaciuni! Cheek Kiss
Te-am mai vazut online si tot voiam sa te intreb cum esti ca n-ai mai scris de ceva vreme. Sufletelul tau cel mai mic trebuie sa fie marisor deja, acusica o ia la fuga, asa-i? computerlove

img
My Ovulation Chart
Postat: Friday, April 16, 2021 5:10 PM
IoanaIoanaC wrote:

Carlita! Draga de tine! Unde mai gasesti tu putere sa incurajezi pe altii? Buddy1 Buddy1 Cheek Kiss Cheek Kiss

Si eu am primit incurajari multe, sa nu mai zic in ce moment al tau m-ai incurajat tu pe mine asta-vara. Cheek Kiss Si unde stiu cum sta treaba, chiar nu pot sa nu intervin. Buddy1

Andreea, niciodata nu mi te-am imaginat ca ai putea avea baietel, chiar si pana sa ai ceva vesti oficiale ... poate datorita pozei tale de profil?!? Orice ar fi, sanatoasa sa fie! computerlove

img
My Ovulation Chart