carlita

Profil: carlita
Despre
Utilizator: carlita
Nivel: Avansat
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Tuesday, February 9, 2016
Ultima vizita: Tuesday, January 26, 2021 1:36 AM
Numarul de postari: 3,654
[0.35% din toate postarile / 2.01 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Clubul aspirantelor - 83
Postat: Friday, January 22, 2021 5:25 PM
ANDREEA2929A wrote:

Te pup apasat, merci, mai fac unul maine ca mai am de facut o analiza pe care nu o fac la maternitate. Asa pt linistea mea Lol da, clar merg la eco mai repede.

Foarte bine, asa te vreau, motivata! Acusica te vedem si pe tine emotionata pt momentul nasterii! computerlove

My Ovulation Chart
Postat: Friday, January 22, 2021 5:20 PM
freya1 wrote:
carlita computerlove multumesc din suflet, draga mea, mi-au dat si lacrimile Cheek Kiss
sper sa pot sa mai intru si sa vad cea mai buna veste de la tine, pentru ca meriti din plin ! parca ma vad pe mine in tine si uite ca nici acum nu imi vine sa cred unde am ajuns
la fel si restul fetelor, nu va pierdeti speranta, minuni exista in fiecare zi !

l.e. carlita, cu mare drag iti trimit barza mea, ca are multa experienta in cazurile mai dificile Lol

Parca a zburat timpul, nici nu ma gandeam ca nu te prind la burtici si uite ce repede a trecut .... Ne scrii cand poti, eu o sa iti tin pumnii. Clap Clap Clap
Cu mare drag deschid bratele sa aterizeze la mine barzuca ta. Cat mai face pe drum, poate isi mai ia si un pic de vacanta intre 2 cazuri grele Lol si numai bine ne incadram. La urmatoarea menstra probabil va fi ultima incercare cu sanse de reusita si la mine. Astept si eu miracolul meu! computerlove

My Ovulation Chart
Postat: Friday, January 22, 2021 12:26 PM
IoanaIoanaC wrote:
Maria Buddy1
Irina, Carlita? Buddy1

Eu sunt fara noutati, aglomerata cu treaba, dar ma pregatesc sufleteste ...si financiar pt ce urmeaza. Pupam burticile care isi fac timp si ajuta aspiricile cu informatii. DistanceKiss
Andreea, te-am felicitat doar telepatic pentru beta 2, n-am apucat sa si scriu, dar e foarte buna evolutia! Si parerea mea e sa mergi la cati dr vrei si poti, pt linistea ta; stiu ca e linistitor sa-ti confirme 2 dr ca e bine.
freya, scriu aici ca stiu ca mai citesti si la noi, iti urez o nastere cat mai usoara si o adaptare rapida. Tu mereu ai fost pozitiva si ne-ai transmis o stare de zen si vreau sa iti induc si eu ideea ca vei depasi cu bine aceasta etapa frumoasa dar si grea din viata oricarei mamici. Sigur ca nu va fi floare la ureche, dar sunt atatea femei care au trecut cu bine, cu atat mai mult la tine trebuie sa fie foarte bine. Hugs! computerlove Inutil sa mai spun cat astept sa ne spui cum e cu puiul in brate! coeur majoreta majoreta majoreta

My Ovulation Chart
Postat: Saturday, January 16, 2021 1:28 PM
Aleahim wrote:

Carlita draga mea, esti in gandurile si rugaciunile mele in fiecare seara.Te asteptcomputerlove

Multumesc frumos! Cheek Kiss Eu te urmaresc, astept sa ne anunti ca si-a facut simtita prezenta Rosalinda. computerlove
Andreea, e un rezultat foarte bun. Eu as fi foarte linistita cu asa valoare. Când repeti, luni?

My Ovulation Chart
Postat: Friday, January 15, 2021 1:47 PM
Wow, Andreea, felicitaaaaaari! yes yes yes yes Ce surpriza! Ma bucur ca ai reusit si inca natural!
Eu am intrat mai rarut pe aici, am vazut ca ati mai intrebat de mine (Maria, DistanceKiss ) dar inca sunt in pauza, n-am prea avut chef de nimic, m-am concentrat pe munca. Dar azi chiar stau lipita de forum sa vad rezultatul Andreei, m-am reactivat. Lol
AleC, iti tin pumnii sa fie totul bine!

My Ovulation Chart
Subiect: Gravidutele noastre dragi - 58
Postat: Tuesday, December 29, 2020 4:59 PM
Aleahim wrote:

Multumesccomputerlove
Din pacate sunt total antitalent la lucru manualLol Nu stiu croseta.
Si nu imi place nici rozulhohot
Cumnata deja a inceput sa caute hainute si am stabilit ca nu rozLol Cel mult cate un roz pudraLol

Lol Lol Lol Nici eu nu stiu, dar tare mi-ar placea sa invat. Cu siguranta putem invata de prin tutoriale.
La haine de fetita poti opta pt orice culoare vrei tu, la ce oferta bogata e ... nici mie nu-mi plac alea gen fuchsia, dar un roz palid merge Buddy1 .... doar vine o Rosalinda, nu? computerlove

My Ovulation Chart
Subiect: Gravidutele noastre dragi - 58
Postat: Tuesday, December 29, 2020 1:57 PM
Buzbuchi, felicitari! Sa fiti sanatosi cu toata familia si sa depasiti cat mai repede perioada de adaptare!
Aleahim, felicitari pt printesa! Si eu ma asteptam sa ai baietel, dar e minunat sa te gandesti ca deja te poti apuca de confectionat si crosetat fundite si bentite roz! FElicitari mai ales pt rezultatul bun la panorama! Buddy1 Vine imediat si al Ioanei.
Roser, super talentat sot ai, foarte reusit desen, dar si burtica e mai mult ca perfecta! computerlove

My Ovulation Chart
Postat: Tuesday, December 29, 2020 1:12 PM
Otilia, n-a fost sa fie de data asta, dar macar nu s-a complicat prea tare situatia ... grup

My Ovulation Chart
Postat: Tuesday, December 29, 2020 1:12 PM
Oanaiuliana, fa-ti curaj si fa un test, daca stii ca ai prestat cand trebuie, altfel vei sta agitata toata ziua. Punem galerie majoreta majoreta majoreta
Andreea, la multi ani! Sa ai parte de implinirea dorintelor! sarbatoare birthday

Merry, tu cum esti? Ai facut ET, ai testat?
Irina, ai pm.

My Ovulation Chart
Postat: Wednesday, December 23, 2020 12:56 PM
OtiliaC wrote:
Am primit si eu rezultatele ras

https://ibb.co/44MpvpY

Felicitari! Daca s-a implantat acum 2 zile, e ok rezultatul. Cred totusi ca ar trebui suplimentat progesteronul, macar 1 Arefam - seara. Buddy1

My Ovulation Chart