care e diferenta?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Maria & Mario
Scris: Tuesday, April 15, 2008 5:42 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Bine ca ne-ai luminat, Adriana ! thumright Tks !
AdrianaC
Scris: Tuesday, April 15, 2008 7:04 PM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/12/2006
Nu v-am luminat eu, mami, ca deja erati luminate study pupici
mamiemi
Scris: Tuesday, April 15, 2008 9:10 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/3/2008
Adriana, sa ma ierti, vreau sa vad daca inteleg bine:acest forum nu mai primeste noi membri? Sau trebuie sa ai un anumit nr de postari ca sa poti citi subiectele tabu? Sunt un membru nou.M-am inscris in perioada cand asteptam din zi in zi sa nasc (Mateias are acum 2 luni) si ca mama cred ca stii ce inseamna bebe mic. Din lucru de mana nu ma intereseaza decat tricotatul si chiar as participa cu drag la aceasta sectiune. Daca nu e voie, sa imi spui direct. Nu-i bai. E putin frustrant pt ca nu vad unde gresesc.
raly
Scris: Wednesday, April 16, 2008 8:18 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Eu nu mai am nici + nici-,nu mai sunt membru.plans plans
Kiki
Scris: Wednesday, April 16, 2008 8:21 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
raly wrote:

Cum sa nu fii? ras Scria Adriana mai sus ca se fac noi categorii...decat sa apara ca faci parte din Jurnal, Membru+, membru cutare si alt membru mai stiu eu de care, iti dai seama un intreg pomelnic, o sa apara numai o singura categorie. ras
dya
Scris: Wednesday, April 16, 2008 8:22 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 5/12/2006
mamiemi wrote:
Adriana, sa ma ierti, vreau sa vad daca inteleg bine:acest forum nu mai primeste noi membri? Sau trebuie sa ai un anumit nr de postari ca sa poti citi subiectele tabu? Sunt un membru nou.M-am inscris in perioada cand asteptam din zi in zi sa nasc (Mateias are acum 2 luni) si ca mama cred ca stii ce inseamna bebe mic. Din lucru de mana nu ma intereseaza decat tricotatul si chiar as participa cu drag la aceasta sectiune. Daca nu e voie, sa imi spui direct. Nu-i bai. E putin frustrant pt ca nu vad unde gresesc.

Masura nu a fost luata doar pentru anumiti membri ci pentru toti asa ca nu ai de ce sa te simti jenata de ea. Daca o sa te implici un pic mai mult o sa ajungi sa ai dreptul si la alte subiecte. Toate am fost incepatorare.
Sa-ti traiasca puiul.pupici
dya
Scris: Wednesday, April 16, 2008 8:23 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 5/12/2006
raly wrote:

hohot hohot hohot Ce figura esti dr daca nu esti membru atunci cum reusesti sa intri pe la toate subiectele???hohot sic pupici pupici pupici
Kiki
Scris: Wednesday, April 16, 2008 8:25 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
mamiemi wrote:

Sigur ca se primesc noi membri, daca nu se primeau se facea cu circuit inchis si gata. Adriana a specificat ca trebuie sa fii activa ca sa ai acces peste tot, ca nu se doreste numai vizitarea formului ci implicarea prin noi comentarii, sfaturi, chestii utile. "Membri nou inscrisi sau cei mai vechi inscrisi dar care nu isi aduc aportul in cadrul forumului nu vor mai avea acces la unele sectiuni din forum."(asa scria Adriana intr-un post anterior)
raly
Scris: Wednesday, April 16, 2008 8:38 AM
Nivel

Kiki wrote:

Cum sa nu fii? ras Scria Adriana mai sus ca se fac noi categorii...decat sa apara ca faci parte din Jurnal, Membru+, membru cutare si alt membru mai stiu eu de care, iti dai seama un intreg pomelnic, o sa apara numai o singura categorie. ras

Aha,m-ai luminat!pupici pupici
raly
Scris: Wednesday, April 16, 2008 8:38 AM
Nivel

dya wrote:

hohot hohot hohot Ce figura esti dr daca nu esti membru atunci cum reusesti sa intri pe la toate subiectele???hohot sic pupici pupici pupici

Acuma si tu,glumeam si eu!hohot hohot
mamiemi
Scris: Wednesday, April 16, 2008 6:19 PM
Nivel

Inregistrat: 2/3/2008
ideea era ca tocmai la subiectele unde as avea ceva de spus nu aveam acces, adica la tricotaje, Merci de "bagare in seama", dya si kiki!flowers flowers
Romanita
Scris: Wednesday, April 16, 2008 9:00 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 4/6/2008
Buna, ma ajuta cineva si pe mine, n-am acces la CLUBUL PITICILOR INDEMANATICI-LUCRURI DE MANA. Am gresit ceva?
Mi-am dat seama ca s-a sistematizat forumul, dar unde-s subiectele mele preferate?
mihaela75
Scris: Wednesday, April 16, 2008 9:16 PM
Nivel

Inregistrat: 2/22/2006
Mai fetelor, parca aveti mania persecutiei , " unde am gresit , unde am gresit" ce sa gresesti?n-ai gresit nimic.Peste tot sunt reguli, orice forum are reguli ,v-am zis ca eu nu aveam buton search pe un forum...ce era sa intreb pe admin ce am gresit de n-am ?Asta-i regula si la revedere .Toate forumurile sunt propretati private sic
MNiko
Scris: Wednesday, April 16, 2008 9:31 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
mihaela75 wrote:
Mai fetelor, parca aveti mania persecutiei , " unde am gresit , unde am gresit" ce sa gresesti?n-ai gresit nimic.Peste tot sunt reguli, orice forum are reguli ,v-am zis ca eu nu aveam buton search pe un forum...ce era sa intreb pe admin ce am gresit de n-am ?Asta-i regula si la revedere .Toate forumurile sunt propretati private sic

Oricat de suparata as fi postarile tale tot ma fac sa rad.ras
Romanita
Scris: Thursday, April 17, 2008 7:45 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 4/6/2008
Vai, dar cat de prietenoase sunteti?hohot
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.