Cand Dumnezeu te are sub aripa sa!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Rody
Scris: Monday, December 10, 2007 10:05 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/10/2006
Fetelor sunt in satre de soc.Astazi 10/12/07 eu si Elo eram sa fim moarteplans plans plans plans Sa intamplat azi dimeneata in timp ce duceam fata la gardinita.Treversam linistita pe trecerea de pietonisi o tampita de 20 anica mai mult nu avea a avut viteza si noroc ca a pus frana sa-u ma rog ea stie cum a facut ca masina a oprit chiar langa genuchii mei si a lu Eloplans plans plans Noroc ca Elo nu a inteles tarasenia,dar eu sunt si acum in stre de soc.Puteam sa fim toi trei morti intr-o fractiune de secuna.Eu, Elo si bebe.I-am telefonat sotului si el saracu e in stare de soc.Dumnezeu a fost cu de mine si mi-a salvat viata.Multumesc DOAMNE!
MNiko
Scris: Monday, December 10, 2007 10:07 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Doamne Rody, mi s-au inmuiat genunchii. Bine ca n-ati patit nimic. Chiar a avut Dumnezeu grija de voi.
pupici pupici pupici pupici sa-ti mai treaca din sperietura.
oanalaurisa
Scris: Monday, December 10, 2007 10:07 AM
Nivel

Inregistrat: 1/10/2007
Rody wrote:
Fetelor sunt in satre de soc.Astazi 10/12/07 eu si Elo eram sa fim moarteplans plans plans plans Sa intamplat azi dimeneata in timp ce duceam fata la gardinita.Treversam linistita pe trecerea de pietonisi o tampita de 20 anica mai mult nu avea a avut viteza si noroc ca a pus frana sa-u ma rog ea stie cum a facut ca masina a oprit chiar langa genuchii mei si a lu Eloplans plans plans Noroc ca Elo nu a inteles tarasenia,dar eu sunt si acum in stre de soc.Puteam sa fim toi trei morti intr-o fractiune de secuna.Eu, Elo si bebe.I-am telefonat sotului si el saracu e in stare de soc.Dumnezeu a fost cu de mine si mi-a salvat viata.Multumesc DOAMNE!

Doamne Rody,ce ma bucur ca sunteti bine! Incearca sa te linistesti ,sa nu sperii bebele,calmeaza-te si gandeste-te ca Cineva acolo Sus va iubeste si noi te iubim,te rog linisteste-te!pupici pupici pupici pupici
leut
Scris: Monday, December 10, 2007 10:09 AM
Nivel

Inregistrat: 2/15/2006
Rody...vezi tu...Doamne-Doamne e acolo, undeva si vegheaza asupra noastra. Aveti grija de voi! Mama...ce-i faceam soferitei!!! banghead banghead banghead
Rody
Scris: Monday, December 10, 2007 10:09 AM
Nivel

Multumesc fetelor.Nici acum nu ma pot opri din plansplans
Rody
Scris: Monday, December 10, 2007 10:11 AM
Nivel

leut wrote:
Rody...vezi tu...Doamne-Doamne e acolo, undeva si vegheaza asupra noastra. Aveti grija de voi! Mama...ce-i faceam soferitei!!! banghead banghead banghead

Avea vreo 19,20 ani.Si se scuza de mama focului in fata mea.Astazi puteam sa nu mai fiu printre voi,dar Dumnezeu nu a lasat sa se intample una ca asta.
mommy
Scris: Monday, December 10, 2007 10:12 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/18/2006
Rody, sa va apere Dumnezeu mereu! Incearca sa te linistesti pt binele lui bb! pupici flowers
taki
Scris: Monday, December 10, 2007 10:14 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/13/2006
Rody, ma bucur ca suneti bine! offf, multi idioti pe pamantul asta. Cred ca o nenoroceam pe femeia aia.alcool

Numai bine va doresc!angel
danamaria
Scris: Monday, December 10, 2007 11:35 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/4/2007
draga rody multumim lui Dumnezeu ca ati scapat tefere.
acum incearca te rog sa te linistesti si, poate pare ciudat, dar sa te bucuri ca nu esti singura. ai vazut Bunul Dumnezeu e linga voi si are grija voastra. si noi suntem alaturi de voi si incercam sa-ti transmitem putina liniste si bucuria ca CINEVA va iubeste.
Rody
Scris: Monday, December 10, 2007 11:42 AM
Nivel

danamaria wrote:
draga rody multumim lui Dumnezeu ca ati scapat tefere.
acum incearca te rog sa te linistesti si, poate pare ciudat, dar sa te bucuri ca nu esti singura. ai vazut Bunul Dumnezeu e linga voi si are grija voastra. si noi suntem alaturi de voi si incercam sa-ti transmitem putina liniste si bucuria ca CINEVA va iubeste.

Multumesc frumos.Da asa e.Astazi am simtit ca acolo sus cineva ma iubeste.Si ma iubeste cu adevaratangel
Kiki
Scris: Monday, December 10, 2007 12:15 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Rody, pupici ca sa va treaca sperietura.
Bine ca nu ati patit nimic! Doamne-Doamne e mereu pe faza! angel
ANDREEA&BIANCA
Scris: Monday, December 10, 2007 12:16 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 6/11/2007
Rody,momentul in care tu treceai pe trecerea de pietoni cu fetita ar fi trebuit sa fie un moment de SIGURANTA dar sunt multi soferi neatenti la volan care nu isi merita permisul.Ma bucur ca sunteti bine si data viitoare sa fiti atente si sa va uitati bine si cand traversati... pe trecerea de pietoni.
Cristy
Scris: Monday, December 10, 2007 3:22 PM
Nivel

Inregistrat: 1/8/2007
Rody bine ca sunteti OK angel angel angel
Fluturas
Scris: Monday, December 10, 2007 3:42 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
rody,cel mai important este ca nu s-a intamplat nimic rau si ca sunteti bine toti 3.dumnezeu e acolo sus si te iubeste
tabmirela
Scris: Monday, December 10, 2007 4:12 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 9/19/2007
ma bucur ca sunteti bine!
slava domnului c-ati scapat
mi-a fost dat sa vad de multe ori astfel de dobitocinervi nervi
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.