Cand Dumnezeu te are sub aripa sa!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mikaela
Scris: Tuesday, August 23, 2011 3:46 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 8/11/2010
Ingerash, bine ca nu a fost mai rau, nenorocitul putea avea arma sau puteai sa te sperii rau de tot, sa faci un soc...AI grija de burtica, Doamne Doamne vegheaza computerlove computerlove

Irinuta, si eu am trecut printr-o situatie similara, cred ca numai o minune ne-a salvat, inteleg perfect...mie mi s-a facut rau efectiv de frica...Dumnezeu ne protejeaza, toata speranta e la El.computerlove
miriam
Scris: Tuesday, August 23, 2011 7:13 AM
Nivel

Inregistrat: 5/17/2009
Maria, bine ca ai scapatcomputerlove

Ingerash, ce rau imi pare pt voi, ai grija de burtica bleu...Doamne, pt o bicicletabataus
ingerash
Scris: Tuesday, August 23, 2011 10:18 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Bereeacomputerlove

Mikaela,Dumnezeu ne-a protejat,vecinii sunt socati,sunt care locuiesc de 25 de ani in zona,au luat si ei masuri,au facut usi spre gangurile ce dau in spatele caselor,proprietarul a mai pus o iala la usa,a reparat usa de la garaj si are de gand sa mai puna inca o usa metalica in interior sa fie sigur.Politia spunea ca asta sa ratacit ametit prin zona,altfel e zona sigura.
Am fost speriata pentru sarcina si copii ca eu ii articulam cu ceva in capbataus
Politia ne-a informat ca e cehoslovac,un betiv notoriu care fura sa aiba ce bea si a recunoscut mai multe fapte.

miriamcomputerlove bicicleta era in garaj,de la garaj traversez curtea pana in bucatarie,apoi pana in salon...e drum...dar ce-o fi fost in capul lui nu stiu...apoi vroia sa iasa pe geamul de la salon in strada a stricat incuietoarea,partea de sus a geamului care e mica si se deschide doar ca sa aerisim in salon.
miriam
Scris: Tuesday, August 23, 2011 10:24 AM
Nivel

Inregistrat: 5/17/2009
pai in capul lui erau droguri, clar...probabil vroia sa o vanda sa-si ia droguriuff

si noua ne-a furat un vecin bicicleta din curte anii trecuti...pt bautura, dar daca nu l-am prins la noi a ramas asa...in urmatoarele zile ma saluta foarte respectuos "sarumainile", ceea ce pana atunci se facea ca nu ma vedefool
Ana
Scris: Tuesday, August 23, 2011 10:12 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Ingerash bine ca a trecut spaima!!

aici aflu ca burtica e bleo.Felicitari!iloveyou
ingerash
Scris: Wednesday, August 24, 2011 12:25 AM
Nivel

Inregistrat: 1/17/2008
miriam,probabil...ce specimene bantuie prin gradina Domnuluiuff si pe tine te fura si apoi te salutatunete sorry1

Ana,multumesciloveyou Madalina are "protectie" 2 fratiori:018: ...bine ca a trecut.
Politia zice(ne mai anunta prin mesaje cum decurg lucrurile) ca a incurcat-o rau mai ales ca eu sunt gravida si in casa erau si 2 copii minori.
raly
Scris: Wednesday, August 24, 2011 9:20 PM
Nivel

Inregistrat: 12/17/2007
Ingerah,ma bucur ca esti binehearts hearts
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.