Cafelutza de dupa amiaza / seara
Subiectul anterior · Subiectul urmator
oanamaria
Scris: Saturday, December 11, 2010 6:13 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Azi am dat cafeluta pe un ceai de tei cu lamaie si miere.
Katrina
Scris: Saturday, December 11, 2010 6:30 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/9/2010
Mesaje: 3457
Si eu tot la un ceai ,dar antialergic ca stranut de dimineata si nu-i viroza.
oanamaria
Scris: Sunday, December 12, 2010 3:55 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Cine vine la un ceai cu lamaie?
cry2000
Scris: Sunday, December 12, 2010 4:01 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/26/2010
Mesaje: 1515
Eu sunt aici!!advocat
oanamaria
Scris: Monday, December 13, 2010 3:31 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Cine vine la o cafeluta?
Anelise
Scris: Monday, December 13, 2010 4:49 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Mesaje: 17381

Eu sunt prin zona, dar cu o ciocolata calda! img
oanamaria
Scris: Tuesday, December 14, 2010 2:46 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Va astept la un ceai aromat si fierbinte!pupici
cry2000
Scris: Tuesday, December 14, 2010 2:56 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/26/2010
Mesaje: 1515
Vin si eu sa ma incazesc putin ca pana acum am dat la zapada,eu o dau si ea se asaza din nou
oanamaria
Scris: Friday, December 17, 2010 12:28 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Va astept la un ceai sau o cafeluta fierbinte!
Anelise
Scris: Friday, December 17, 2010 3:05 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Mesaje: 17381
Eu sunt prin zona cu un ness! advocat
cry2000
Scris: Friday, December 17, 2010 3:16 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/26/2010
Mesaje: 1515
Si eu tot cu un ness.
Andreea&Ariana
Scris: Friday, December 17, 2010 3:26 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/23/2007
Mesaje: 3801
Si eu alaturi de voi cu un 3in1.....sunt terminata de oboseala uff !
Anelise
Scris: Sunday, December 19, 2010 12:59 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Mesaje: 17381
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.