buna fetelor
Subiectul anterior · Subiectul urmator
aneta
Scris: Saturday, November 12, 2011 12:55 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 10/19/2011
Saptamana care vine dar mai exacat pe 18 noiembrie avem programare la doctor pentru FIV, am intrebat acum o luna daca a mai fost cineva cu endometrioza dar se pare ca nu,am foarte mari emotii si imi este foarte frica de o nereusita .Va multumesc ca imi sunteti alaturi in aceste clipe .Daca are cineva sa-mi dea vreun sfat esre bine primit.Va multumesc inca o data!
aurishta
Scris: Saturday, November 12, 2011 2:42 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2011
Un sfat nu amras dar o imbratisare si un un gand bun, da!computerlove Iti doresc ca interventia sa fie o reusita din prima si, peste noua luni, sa tii in brate pruncul mult-dorit!computerlove computerlove computerlove
vianuc
Scris: Sunday, November 27, 2011 4:49 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Multa bafta aneta!

Sper sa vina ca o incurajare, si eu am facut FIV, desi fusesem diagnosticata cu endometrioza severa si am trecut prin trei operatii inainte sa am vreun fel de speranta. Am apelat la o doamna doctor care e foarte cunoscuta pe domeniu, Dr. Ruxandra Dumitrescu si dansa mi-a redat speranta. Datorita ei, am un baiat sanatos si frumos. Sper sa ne povestesti numai de bine. Mult noroc iti doresc, nu iti pierde speranta si sper sa fii si tu o mamica fericita!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.