Profil: bright
Despre
Utilizator: bright
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Friday, June 10, 2016
Ultima vizita: Tuesday, December 20, 2016 9:46 PM
Numarul de postari: 72
[0.01% din toate postarile / 0.02 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Clubul aspirantelor - 55
Postat: Tuesday, December 20, 2016 9:43 PM
NIco311985 wrote:
Buna dimineata hearts cred ca pot sa va trimit si eu praf de burtica mica mica abia maine am programare la beta dar asa arata testul meu de azi
img


Felicitari!
Subiect: Clubul aspirantelor - 55
Postat: Saturday, December 17, 2016 10:22 PM
Stiti ceva metode naturale sa prinda mai repede in perioada fertila?
Subiect: Clubul aspirantelor - 55
Postat: Saturday, December 17, 2016 8:18 PM
Buna seara, fetelor!

Felicitari celor care au devenit burtici si mult spor celor care urmeaza Hands ras !
Si mie mi s-a intamplat luna asta sa sangerez la ovulatie. Speram sa fie ceva, dar cred ca va fi la momentul potrivit.
Cum sunteti?
pupici
Subiect: Clubul aspirantelor - 51
Postat: Friday, August 5, 2016 8:24 PM
Buna ,,aspiriciā€ dragi. C mai e nou? Gravidute noi ? computerlove
Subiect: Clubul aspirantelor - 51
Postat: Sunday, July 24, 2016 8:02 PM
Ziua 1.
Subiect: Clubul aspirantelor - 51
Postat: Sunday, July 24, 2016 7:55 PM
ElenaD94 wrote:


Eu sunt fata! Nu a fost o sarcina viabila. Am avut bhcg 120 prin ziua 40... Foarte mic. Dar era sarcina asta e ideea. Si eu vad liniuta ta.


Buna! Si la astfel de sarcina, corpul cum reactioneaza? In cele din urma, vine menstruatia , si putem crede doar ca a intarziat? (Adica in cazul in care nu faci un test d sarcina sa nici nu stii macar ca ai fost insarcinata?)
Subiect: Clubul aspirantelor - 51
Postat: Thursday, July 21, 2016 7:11 PM
Nu stiu ce sa cred. Am facut un test in z14 dpo si a iesit negativ. Insa nici acum nu au aparut uratii...
Subiect: Clubul aspirantelor - 51
Postat: Tuesday, July 19, 2016 10:17 PM
Subiect: Clubul aspirantelor - 51
Postat: Monday, July 11, 2016 10:07 PM
clawdia wrote:
Neata fetele!DistanceKiss

Lili, Korina felicitari pentru bobite Cheek Kiss coeur , sa ne aruncati prafusor in fiecare ziCrazy

Anna pana nu vezi rosu mai ai sansemajoreta majoreta majoreta Cheek Kiss

La mine e deja z3, ne pregatim cu forte proaspete de o noua luna de bebelit cu drag si sporras , sper sa il tin acasa pe sot in perioada fertila, si sambata o sa imi iau si eu niste teste de ovulatie sa mai schimbam abordarea problemei.

va pup si sa aveti o saptamana usoara!!Cheek Kiss



Spor!majoreta
Subiect: Clubul aspirantelor - 51
Postat: Monday, July 11, 2016 10:05 PM
Crissy wrote:
Neata,
La mine cred ca vin uratii am inceput sa simt niste chestii prin burtica deci curand o sa declar z1, ma bucur totusi ca m-am mai reglat! Va pup si o saptamana usoara! Cheek Kiss


Totul e spre bine!Super! Saptamana frumoasa si tie!Cheek Kiss