Bine ai venit, Shiraz! - mami Shirel

Options Bine ai venit, Shiraz! - mami Shirel
Subiectul anterior · Subiectul urmator
cry2000
Postat: Saturday, January 8, 2011 8:06 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/26/2010
Postari: 1515
Shirel scumpo,nastere usoara iti doresc si eu si sa fie totul asa cum gandesti tu. coeur
denisa_rachid
Postat: Saturday, January 8, 2011 8:10 PM

Intrat: 8/13/2010
Postari: 2365
Shirel, nastere usoara!coeur coeur coeur coeur majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta

Sa speram ca va iesi asa cum vreipupici si ca pe 11 vei da nastere micutei printeselove love
Ange blanc
Postat: Sunday, January 9, 2011 11:23 AM

Intrat: 4/11/2010
Postari: 4221
Locatia: Belgique
Shirel, cand poti mai da-ne cate o veste despre voi.
Nastere usoara! hearts
Anelise
Postat: Sunday, January 9, 2011 11:27 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Shirel, azi suntem in 9, asa ca o sa fiu cu ochii pe topic zilele acestea! bounce Pupici cu mare drag si nastere cat mai usoara! computerlove pupici pupici
shirel
Postat: Sunday, January 9, 2011 1:58 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Daca nu nasc pana deseara ,incep provocarea naturala cu Yohanan ca peste 2 zile sa fiu pregatita .Am contractii foarte slabe iar cu balonul am ajuns la 8 cm dimensiune si este destul de bine.Sunt chiar multumita de mine ,da doamne sa fie asa si la nastere de rapid!ras sic

Deocamdata sunt cu voi aici ! dance dance dance
Ely
Postat: Sunday, January 9, 2011 2:01 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
confeti wav confeti wav floare3 Venim si noi la galerie.Hai Shirel, hai bebica.computerlove coeur
yaya
Postat: Monday, January 10, 2011 12:34 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 10/22/2009
Postari: 718
Locatia: buzau
flowers Nastere usoara,multa sanatate tie si fetitei angel .flowers
Cris-DL
Postat: Monday, January 10, 2011 12:43 PM

Intrat: 10/4/2006
Postari: 6849
Locatia: over the rainbow
Shirelutza, nastere usoara-usoara si recuperare grabnica + o bebelasa sanatoasa!
Asteptam cu nerabdare frumusetea rozhearts ...se cam lasa asteptata!!!

ingerash
Postat: Monday, January 10, 2011 1:23 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Se pare ca domnisoara se lasa asteptata,asa cum este si normal o domnisoara intotdeauna intarzie putin la intalnire:018:
Shirel,fac ce fac si ma gandesc la tine..."oare ai nascut??"
Abia astept marea intalnire,imi si imaginez ca si aceasta bebelina are parul inelat si seamana cu fratioriihearts computerlove
roxy_oxxy
Postat: Monday, January 10, 2011 1:25 PM

Intrat: 6/11/2008
Postari: 2571
Locatia: buc
majoreta majoreta majoreta Nastere usoara.... abia astept sa vad bebelina si sunt curioasa ce nume ve-ti alege ptr eacomputerlove computerlove computerlove
shirel
Postat: Monday, January 10, 2011 1:51 PM

roxy_oxxy wrote:
majoreta majoreta majoreta Nastere usoara.... abia astept sa vad bebelina si sunt curioasa ce nume ve-ti alege ptr eacomputerlove computerlove computerlove

Da,intradevar nici nume nu avem ,astazi m-am gandit la Coral si Teila ,nu stiu nu-mi place nimic!alcool banghead banghead
Eu nu prea dau semne ca voi naste si asa de tare vroiam sa se intample maine!
Anelise
Postat: Monday, January 10, 2011 2:02 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Shirel, nu se stie! Poate iti face bebelina o surpriza de proportii maine! sic Sau poate asteapta sa se decida mami drag la un nume! coeur Hai, te pup dulce si in continuare mai arunc cate un ochi pe topic, poate, poate! computerlove
danab
Postat: Monday, January 10, 2011 2:42 PM

Intrat: 3/13/2006
Postari: 5519
Locatia: Iasington
shirel wrote:

Da,intradevar nici nume nu avem ,astazi m-am gandit la Coral si Teila ,nu stiu nu-mi place nimic!alcool banghead banghead
Eu nu prea dau semne ca voi naste si asa de tare vroiam sa se intample maine!

Shirel mie mi-au placut toate numele pe care le-ai spus pana acum, dar Teila suna interesant.
Poate bebe asteapta 15 ianuarie, sa-l serbeze pe Mihai Eminescu ras si atunci va trebui sa-i pui numele Martha, ca sigur va fii blonda si cu ochii albastrii. hearts
shirel
Postat: Monday, January 10, 2011 5:18 PM

danab wrote:

Shirel mie mi-au placut toate numele pe care le-ai spus pana acum, dar Teila suna interesant.
Poate bebe asteapta 15 ianuarie, sa-l serbeze pe Mihai Eminescu ras si atunci va trebui sa-i pui numele Martha, ca sigur va fii blonda si cu ochii albastrii. hearts

Daca o nasc pe 15 o va chema Noa,am o prietena si fata ei este nascuta pe 15 si-i voi face o surpriza si chiar vreau sa-i semene ...este superba.
Maria & Mario
Postat: Monday, January 10, 2011 5:21 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Shirel, sunt cu gandul la tine !!!! Nastere usoara , bebelina frumoasa , papacioasa si cuminte ! computerlove tie recuperare rapida si ..... abia astept primul portret de familie in 5 ! firstprize
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed