Bine ai venit, Shiraz! - mami Shirel

Options Bine ai venit, Shiraz! - mami Shirel
Subiectul anterior · Subiectul urmator
shirel
Postat: Thursday, January 13, 2011 9:41 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Cine credeti ca avea chef de o cafea la spital cu Yohanan ieri noapte?.....da ,binenteles ati ghicit ca eu hohot hohot ei au inceput durerile pe la 2 noaptea din 5 in cinci minune dar dureri suportabile si binenteles ca Yohanan m-a invitat la o plimbare la spital.Am ajuns era asa o aglomeratie ca erau si paturi pe coridor,le-am vazut pe toate cum fug erau 4 nasteri deodata alcool alcool deja imi trecusera toate durerile si vroiam numai sa ma intorc acasa .alcool alcool Exact mi-a verificat ,aveam dilatatie mica 2,50 si contractii din 10 in 10 minute sau mai bine zis nici urma de contractii sau semne de nastere.
Asa ca m-am intors acasa dupa ce binenteles am baut si o cafea ras sic si acuma sunt intre dureri puternice dar la intervale lungi aaaa plus ca mi-a cazut si dopul gelatinos (asa se cheama deci ceva ca gelatina cu putin sange parca) acuma astept sa vad cand va fi astazi ,maine sau sambata.
deci v-a placut aventura mea cum Shirel iese noaptea la o cafea cu sotul!sic hohot hohot hohot si la inspectat terenul!hohot sic

Daca am ceva vesti va anunt!
Mela
Postat: Thursday, January 13, 2011 10:04 AM

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
parerea mea:nu trebuia sa te lase acasa de la spital,fiind la a treia nastere te poti dilata 1 cm pe ora sau chiar mai repede...
sincer,sunt aproape sigura ca de data asta te asculta bebelina si se naste pe 13.angel
Doamne ajuta! angel
denisa_rachid
Postat: Thursday, January 13, 2011 10:23 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 8/13/2010
Postari: 2365
Shirelmajoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta

Cum adica sambata cu dilatatie si dureri ras ? Vine azimajoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
mirela74chris
Postat: Thursday, January 13, 2011 10:31 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8601
Locatia: Constanta
Shirel daca s-a dus s dopul si ai dureri,ar trebui totusi sa te astepti sa nasti.O colega de-a mea era sa nasca copilul in masina,nu avea dureri prea mari,era la a doua nastere si a zis ca are timp sa ajunga la spital.S-a pregatit destul de linistita si pana la spital a stat cu picioarele incrucisate sa nu nasca...alcool Asa ca grija mare si nastere cat mai usoara si rapida!majoreta Ma gandesc la voicomputerlove pupici
shirel
Postat: Thursday, January 13, 2011 10:31 AM

Mela wrote:
parerea mea:nu trebuia sa te lase acasa de la spital,fiind la a treia nastere te poti dilata 1 cm pe ora sau chiar mai repede...
sincer,sunt aproape sigura ca de data asta te asculta bebelina si se naste pe 13.angel
Doamne ajuta! angel

Maximum Mela,nasc acasa bucuria mea hohot hohot ca tot mi-am dorit asa ceva ,plus ca am vecina sora la sala de nastere .sic alcool erau asa de aglomerate ca numai la mine nu se gandeau a ramas o tanara la prima nastere cu dilatatie de jumatate si cu dureri mari saraca asa o compatimeam ,eu vesela bine dispusa ,Yohanan isi batea joc de mine adica radea si ei saracii erau terminatii.Ce sa le fac noi nu am fost asa agitati la prima nastere.Va scriu cu o durereeee de contractie hai ca pana la urma nasc cu voi ,ce pacat ca nu se poate in direct hohot hohot hohot gata Shirel a luat-o rau de tot.hohot hohot hohot
Mela
Postat: Thursday, January 13, 2011 10:35 AM

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
pai...nu exista moase mai bune ca noi ras hai ca imediat strigam "impingeeeeee" majoreta wav
shirel
Postat: Thursday, January 13, 2011 10:35 AM

mirela74chris wrote:
Shirel daca s-a dus s dopul si ai dureri,ar trebui totusi sa te astepti sa nasti.O colega de-a mea era sa nasca copilul in masina,nu avea dureri prea mari,era la a doua nastere si a zis ca are timp sa ajunga la spital.S-a pregatit destul de linistita si pana la spital a stat cu picioarele incrucisate sa nu nasca...alcool Asa ca grija mare si nastere cat mai usoara si rapida!majoreta Ma gandesc la voicomputerlove pupici

De cum am venit adica de la 6 dimineatza tot asa sunt ,auzi hohot hohot hohot chiar ma duc des la toaleta sa ma uit daca nu cumva pustoaica a iesit si eu nu o simpt,nu stiu dar totusi parca durerile sunt totusi foarte suportabile ori eu m-am obisnuit cu ele dar nu sunt regulate.
aaaa si mi-au zis ca uterul inca este cat de cat sus.
sweet angel
Postat: Thursday, January 13, 2011 10:39 AM

Intrat: 1/6/2010
Postari: 4463
Locatia: italia
shirel tu pana la urma nasti ori acasa , ori in masina cu sotul tau ca moasa.
eu nici nu mai plecam de la spital daca eram in locul tau. sunt convinsa ca bebelina ta nu se mai lasa asteptata, astazi cu siguranta va face cunostinta cu voi. nastere usoara.
denisa_rachid
Postat: Thursday, January 13, 2011 10:45 AM

Hai Shirel! Hai bebelina! Cand ai de gand sa mai mergi acum la spital?topai topai topai majoreta majoreta majoreta majoreta
shirel
Postat: Thursday, January 13, 2011 10:54 AM

denisa_rachid wrote:
Hai Shirel! Hai bebelina! Cand ai de gand sa mai mergi acum la spital?topai topai topai majoreta majoreta majoreta majoreta

Nu prea cred ca astazi si in afara de asta trebuie sa fac si ceva plimbari sau sex ca daca stau aici cu voi pe canapea mai trece cred ca o saptamana .Ei vedeti si voi ce caracter trebuie sa aiba pustoaica asta. hohot hohot hohot
denisa_rachid
Postat: Thursday, January 13, 2011 11:00 AM

Shirel esti extraordinarahohot hohot hohot hohot , eu cred ca as fi la spital de mult pana acumras .pupici hearts pupici hearts pupici hearts Tinem pumnii sa ai nastere usoara!topai topai topai majoreta majoreta coeur coeur coeur
Ana
Postat: Thursday, January 13, 2011 11:30 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Mela wrote:
pai...nu exista moase mai bune ca noi ras hai ca imediat strigam "impingeeeeee" majoreta wav
hohot hohot hohot hohot ce tare esti Mela....

Shirel sa vezi ce repede o sa nastimajoreta majoreta majoreta majoreta
Fluturas
Postat: Thursday, January 13, 2011 11:57 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9778
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
shirel,daca e si sange,cat de putin,eu cred ca vine astazi.ai grija ca nici eu nu am avut contractii regulate,si nici dureri mari,dar am crezut ca nu mai ajung la spital,pentru ca durerile insuportabile m-au tinut nici o ora.parerea mea,daca nu mergi la spital...tu nasti acasa sau prin masina
dar hai ca noi suntem alaturi de tine majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
denisa_rachid
Postat: Thursday, January 13, 2011 12:12 PM

Shirel...tot nu ai plecat la spital?ras Hai bebelina, hai shirel!majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
Eu cred ca tu ti-ai pus in cap sa nasti in direct cu noi pe forumras newclap newclap newclap newclap
kali
Postat: Thursday, January 13, 2011 12:40 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14381
shirel wrote:

Nu prea cred ca astazi si in afara de asta trebuie sa fac si ceva plimbari sau sex ca daca stau aici cu voi pe canapea mai trece cred ca o saptamana .Ei vedeti si voi ce caracter trebuie sa aiba pustoaica asta. hohot hohot hohot

Eu cred ca ai ceva planuri pentru azi si de asta nu te grabestihohot

Era imposibil ca pustoaica ta sa nu faca valuri... Camera web mai lipseste ca sa facem o galerie pe cinste!

Nastere usoara, iubita!! De-abia astept sa-ti vad minunea noua!computerlove

Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed