Bine ai venit, Iulia Sofia! - mami Oanamaria
Subiectul anterior · Subiectul urmator
oanamaria
Scris: Saturday, June 15, 2013 10:25 AM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Mai avem putin si facem 1 anisor !
Aici ni se vad dintisorii -doar 2 avem momentan ,apoi veti vedea ce -mi plac biscuiteii ca sunt toata mozolita si alaturi de mami si Stefi care ma adora!coeur coeur


img
Anelise
Scris: Saturday, June 15, 2013 12:55 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Mesaje: 17381
A crescut iubita mica si e frumoasa foc! Love Se vede ca e printesa familiei! coeur Va pupacim cu drag si va dorim toate cele bune! pupici pupici pupici
denisa_rachid
Scris: Saturday, June 15, 2013 3:14 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 8/13/2010
Mesaje: 2365
Oana, sunteti cu totii 3 frumosi. Cat despre Iulia, ce sa mai zic? a crescut muuult si e tare tare scumpica. Are niste ochisori de iti vine sa ii mananci! Va pup cu drag!Cheek Kiss
oanamaria
Scris: Saturday, June 15, 2013 3:17 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Va multumim Liz si Denisa !Cheek Kiss
miriam
Scris: Saturday, June 15, 2013 5:29 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/17/2009
Mesaje: 4992
Frumoasa lui mami, ce mare a crescutBravoo Sa fiti fericiti!!!!
Ruth
Scris: Saturday, June 15, 2013 5:55 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/4/2011
Mesaje: 1263
oana toti sunteti niste scumpi, iulia cred ca e vedeta in casa Love , atragea toate privirele pupici
p.s. imi place cum ai reconditionat gecutza de jeans, super ideenewclap
oanamaria
Scris: Saturday, June 15, 2013 5:58 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Da Giuli e bijuteria noastra si toti gravitam in jurul ei !
Ruth e o geaca veche pe care nu o mai purtasem de ani si dupa cum vezi i-am dat alta fatza acum vreo 3 ani cred ,iar de atunci o port foarte des si mai am 2 geci reconditionate la fel.
Ruth
Scris: Saturday, June 15, 2013 6:07 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/4/2011
Mesaje: 1263
eu toanta de mine am aruncat-o banghead ca tot asa nu umblam si ocupa spatiu, daca o vedeam mai repede la tine
oanamaria
Scris: Saturday, June 15, 2013 6:16 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Eu nu m-am indurat sa le arunc pentru ca sunt de firme celebre de blugi si am dat foarte multi bani pe ele .
Adina
Scris: Saturday, June 15, 2013 11:05 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 4/19/2012
Mesaje: 684
Wow! Dar ce avem noi aici? Asa mare? Cand a trecut timpul? Sunteti superbi! Va pupam
oanamaria
Scris: Saturday, June 15, 2013 11:14 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Adina da suntem mari !Va pupam fete frumoase !Imi place ca va vad la avatar pe amandoua dulci !
Ana
Scris: Monday, June 17, 2013 8:18 AM
Avatar
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Mesaje: 30045
ioiiii scumpico ce mare ai crescut DistanceKiss DistanceKiss

o familie frumoasa pe care eu o admir mult,stii asta nu?DistanceKiss

va pup si va doresc tot binele din lume frumoaselor.iloveyou
roxinthya
Scris: Monday, June 17, 2013 9:12 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/10/2009
Mesaje: 7238
Doamne cand a trcut timpul asta? Ce mare s-a facut Giulica! Si ce frumoasa si scumpa este!!!Love Love Love
Si ce dragastos o priveste Stefi!
Sa-ti traiasca frumosii mici si sa va bucurati de ei pana la adanci batraneti|!Va pupacim!
bereea
Scris: Monday, June 17, 2013 9:50 AM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Mesaje: 22800
Esti o fericita, Oana: ai doi copii frumosi si care se iubesc mult!hearts hearts
monica irimia
Scris: Monday, June 17, 2013 11:25 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 7/3/2010
Mesaje: 1948
coeur Oana, esti o fericita cu cei doi pui frumosi! DistanceKiss computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.