
 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 4/22/2009 Mesaje: 20813
| Mai avem putin si facem 1 anisor ! Aici ni se vad dintisorii -doar 2 avem momentan ,apoi veti vedea ce -mi plac biscuiteii ca sunt toata mozolita si alaturi de mami si Stefi care ma adora!


 |
|

 Nivel: SAFIR
Inregistrat: 2/4/2008 Mesaje: 17381
| A crescut iubita mica si e frumoasa foc! Se vede ca e printesa familiei! Va pupacim cu drag si va dorim toate cele bune! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 8/13/2010 Mesaje: 2365
| Oana, sunteti cu totii 3 frumosi. Cat despre Iulia, ce sa mai zic? a crescut muuult si e tare tare scumpica. Are niste ochisori de iti vine sa ii mananci! Va pup cu drag! |
|

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 4/22/2009 Mesaje: 20813
| Va multumim Liz si Denisa !
|
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 5/17/2009 Mesaje: 4992
| Frumoasa lui mami, ce mare a crescut Sa fiti fericiti!!!! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 9/4/2011 Mesaje: 1263
| oana toti sunteti niste scumpi, iulia cred ca e vedeta in casa , atragea toate privirele p.s. imi place cum ai reconditionat gecutza de jeans, super idee |
|

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 4/22/2009 Mesaje: 20813
| Da Giuli e bijuteria noastra si toti gravitam in jurul ei ! Ruth e o geaca veche pe care nu o mai purtasem de ani si dupa cum vezi i-am dat alta fatza acum vreo 3 ani cred ,iar de atunci o port foarte des si mai am 2 geci reconditionate la fel. |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 9/4/2011 Mesaje: 1263
| eu toanta de mine am aruncat-o ca tot asa nu umblam si ocupa spatiu, daca o vedeam mai repede la tine |
|

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 4/22/2009 Mesaje: 20813
| Eu nu m-am indurat sa le arunc pentru ca sunt de firme celebre de blugi si am dat foarte multi bani pe ele . |
|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 4/19/2012 Mesaje: 684
| Wow! Dar ce avem noi aici? Asa mare? Cand a trecut timpul? Sunteti superbi! Va pupam |
|

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 4/22/2009 Mesaje: 20813
| Adina da suntem mari !Va pupam fete frumoase !Imi place ca va vad la avatar pe amandoua dulci ! |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 11/9/2008 Mesaje: 30045
| ioiiii scumpico ce mare ai crescut
o familie frumoasa pe care eu o admir mult,stii asta nu?
va pup si va doresc tot binele din lume frumoaselor. |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 11/10/2009 Mesaje: 7238
| Doamne cand a trcut timpul asta? Ce mare s-a facut Giulica! Si ce frumoasa si scumpa este!!! Si ce dragastos o priveste Stefi! Sa-ti traiasca frumosii mici si sa va bucurati de ei pana la adanci batraneti|!Va pupacim! |
|

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 3/29/2007 Mesaje: 22800
| Esti o fericita, Oana: ai doi copii frumosi si care se iubesc mult! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 7/3/2010 Mesaje: 1948
| Oana, esti o fericita cu cei doi pui frumosi! |
|
|
|