Bine ai venit, Iulia Sofia! - mami Oanamaria
Subiectul anterior · Subiectul urmator
madanuta
Scris: Saturday, June 23, 2012 12:51 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/26/2007
Mesaje: 6054
Ce dulcica e Iulia, ce contur are la buze si ce par bogat!!! iloveyou iloveyou iloveyou Oana , e frumoasa foc, mami! Sa va bucurati una de altasi sa fiti toti sanatosi!computerlove
oanamaria
Scris: Saturday, June 23, 2012 1:18 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
iloveyou iloveyou Va multumesc !
koko2008
Scris: Saturday, June 23, 2012 1:24 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/11/2009
Mesaje: 5442
Ce dulce este coeur coeur coeur sa o pap toata .Scumpa mica sa cresti mare si frumoasa ca mami computerlove
kmn
Scris: Saturday, June 23, 2012 1:24 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/21/2010
Mesaje: 2506
Doamne, Oana...cat e de frumoasalove love love
mi-au dat si lacrimile vazand-o, m-am emotionat tare, parca ma vedeam pe mine acum aproape un an cu pui mic acasa...

sa va traiasca si sa fie sanatoasa!!!
computerlove computerlove
gabyta
Scris: Saturday, June 23, 2012 1:39 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/20/2011
Mesaje: 3242
Iulia esti o scumpica mica si frumoasa,te pupacesc toata cu mult drag,,,ce emotiii,,,,mami sa fiti sanatoase,bucurativa unii de altii,recuperare grabnica si mult laptic ptr printesa,multa sanatate lui Stefan sa poata vedea pe surioara lui draga cat mai repede.Felicitari mami si tati ptr perechea frumoasa si reusita.Multa sanatate la toata familia.pupici computerlove iloveyou
georgyana
Scris: Saturday, June 23, 2012 1:43 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 12/9/2009
Mesaje: 4771
Oana ce scumpaa eeee asa micuta si cu cercelusi ei ..o dulce ..sa fiti sanatoase ca va descurcati voi doua si fara tati o zi computerlove iloveyou
oanamaria
Scris: Saturday, June 23, 2012 1:51 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
Stefan ma intreaba zilnic la telefon ce face Giulica -i-a dus Sorin poze si filmulete cu ea si nu mai poate primul lucru ma inteaba de ea ,dar o s-o vada abia peste minim 2saptamani .uff
Si mie imi place s-o pupacesc asa micuta cum este -cine are copilasi stie cat sunt de scumpi .
Ma simt obosita ,am vrut sa ma bag la somn ,dar trebuie sa-mi fac ceva de mancare asa ca o las pe data viitoare cu somnul.
Operatia nu ma mai doare deloc -mai simt doar o amorteala in zona taieturii -mi-am revenit mult mai repede ca la prima nastere .
Acum ma documentez pe unde pot ca sa-mi reamintesc unele chestii despre bebelusi ca am cam uitat .
Va multumesc pentru sustinere si gandurile frumoase !iloveyou
bereea
Scris: Saturday, June 23, 2012 2:24 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Mesaje: 22800
Ce bobita mica di dragalasa! Sa-ti traiasca , Oana, sa fie sanatoasa si numai bine.Refacere rapida si tie!computerlove
andrushka
Scris: Saturday, June 23, 2012 2:43 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/9/2011
Mesaje: 1590
Felicitari Oana!Sa fie sanatoasa fetita si sa va bucurati de ea!pupici computerlove
monica irimia
Scris: Saturday, June 23, 2012 2:55 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 7/3/2010
Mesaje: 1948
floare2 Oana, e dulce si scumpica "bobita de piper". coeur coeur coeur Sa o binecuvanteze DD cu somn lin, sanatate, noroc si o viata frumoasa! hearts topai Sa va traiasca copilasii si sa va bucurati de amandoi. yes dance
Sanatate multa lui Stefan! pupici
clalina
Scris: Saturday, June 23, 2012 3:17 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/25/2010
Mesaje: 1585
Vai cat e de dulce si cat par are! E minunata sa-ti traiasca Oana si sa-ti aduca numai bucurii! Felicitari!pupici sa mai pui pozici ....
ilioara
Scris: Saturday, June 23, 2012 4:22 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/5/2009
Mesaje: 1230
Felicitari,Oana!Giulia sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii!pupici
oanamaria
Scris: Saturday, June 23, 2012 5:03 PM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Mesaje: 20813
O sa mai pun pozici cu siguranta .
Toate cuvintele si urarile voastre au ajuns acolo unde trebuie coeur si va multumesc .Conteaza mult pentru mine si-mi dau putere.
Stefan a ajuns la bunici deja .
petronela_gav
Scris: Saturday, June 23, 2012 6:27 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/5/2009
Mesaje: 1537
Oana felicitari! Sa fie sanatoasa "bobita de piper"
Am ramas in urma cu stirile ras
Refacere grabnica, mult laptic.
mamibogdan
Scris: Saturday, June 23, 2012 6:34 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/6/2011
Mesaje: 3280
Bun venit acasa Oana, Iulia. computerlove
Sanatate multa lui Stefi ! pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.