Bine ai venit, Filip! - mami Misha

Options Bine ai venit, Filip! - mami Misha
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AlinaC
Postat: Friday, May 13, 2011 1:00 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 1/8/2010
Postari: 230
Locatia: AR
Felicitari Misha!
Refacere rapida, bebe cuminte si papacios si mult mult laptic!
Va puphearts
nadea
Postat: Friday, May 13, 2011 1:33 PM

Intrat: 4/20/2010
Postari: 243
Locatia: Italia
Felicitariiiiii recuperare rapida si mult lapticccccomputerlove computerlove computerlove computerlove computerlove iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou
Puiut mic bine ai venit pe lume...sa aduci parintilor numai bucuriiiii si sa cresti mare si cumintel...coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur coeur
delfinasa
Postat: Friday, May 13, 2011 2:12 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6852
Locatia: pe-aici
Bun venit pe lume grasunului Filip bebic si felicitari intregii familii in frunte cu mami cea curajoasa floare2!
Refacere cat mai lina si rapida, sa ai lapte pentru mancacios si sa creasca mare si sanatos!
Cand ai timp, sa pui niste pozici si sa ne povestesti cum a decurs totul, ca noi asteptam cuminti love1!

:923: :923: :923: :923: :923:
shirel
Postat: Friday, May 13, 2011 2:23 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Mamico draga ,nu este nimic mai minunat pe lumea aceasta decat aducerea pe lume a unui copil.Esti o eroina ,iti doresc refacere rapida ca sa poti sa te bucuri de cat mai multe clipe minunate langa pruncul tau.Ai sa vezi ce frumos este sa fii mamica de baietel ,vei fi in fiecare zi tot mai indragostita de Filip care sunt sigura ca este un frumos!Te pup dulce si asteptam vesti noi despre voi! iloveyou iloveyou iloveyou

Filip,minune mica bine ai venit printre noi sa ai o viatza fericita si sa-ti dezvalui un mare secret" vei face parte dintr-o familie superba ,vei avea o surioara care va fi foarte grijulie cu tine plus ca ai o pereche de parinti de la care vei primii multa ,multa dragoste si iubire"deci pot sa-ti spun ca esti un mare norocos.De abia astept sa te vad cu toate ca sunt sigura cat esti de scump si dragalas.Te pup dulce minune mica te rog sa fii papacios si sa ai grija de mami sa se mai si odihneasca din cand in cand! pupici pupici
misha
Postat: Friday, May 13, 2011 3:03 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/12/2006
Postari: 3527
cum as putea multumi fiecareia dintre voi pentru cuvintele si gandurile bune, pentru toate sentimentele frumoase pe care le nutriti?

Deocamdata suntem binisor, am reusit sa ma dau jos din pat cu ajutorul sotului. Greu, fetelor, tare greu! Bb a fost intepat de vreo 2 ori ca sa i se ia glicemia. E bine. Testul ptr auz n-a iesit bine la urechiusa dr, dar repetam maine caci e posibil sa mai aiba lichid amniotic. In rest, mami super obosita caci n-a inchis un ochi, iar bb doaaaarme caci tare e bine la pieptul mamei.

Asteptam surioara sa vina de la scoala. Tati emotionat si mandru, toata lumea dornica sa ne cunoasca.

pupici ptr toata lumea! Revenim!
clalina
Postat: Friday, May 13, 2011 3:12 PM

Intrat: 10/25/2010
Postari: 1585
Locatia: italia
Misha felicitari si rfacere rapida iar lui bebe Filip ii doresc multa sanatate si mult noroc!pupici pupici pupici computerlove
sweet angel
Postat: Friday, May 13, 2011 3:30 PM

Intrat: 1/6/2010
Postari: 4463
Locatia: italia
filip bine ai venit, eu iti urez multa sanatate si sa cresti mare, la mami refacere rapida.
ingerash
Postat: Friday, May 13, 2011 4:12 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Bun venit pe lume Filip!pupici pupici pupici pupici coeur
Misha refacere rapida si mult laptic la sursa!computerlove computerlove computerlove pupici

Andreea&Ariana
Postat: Friday, May 13, 2011 4:31 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 3801
Locatia: langa comorile mele
Felicitari,draga Misha pupici ......sa va traiasca minunea cea mica si sa va bucurati de el coeur !
Refacere cat mai usoara si mult laptic pentru puiul mic!
Filip,puiule,bine ai venit pe lume yes yes ......sa cresti mare,sa fii sanatos si papacios si sa ai numai nopti linistite fara dureri de burtica!computerlove
Pupici dulci pentru toti,de la mic la mare pupici pupici !
bibishka
Postat: Friday, May 13, 2011 9:29 PM

Intrat: 1/7/2010
Postari: 174
felicitari Misha!!!
bun venit printre noi Filip!!!!
Misha ce nume frumos ai aleslove
refacere grabnica, insa pt acesta urare nu vreau sa te aud ca te dai jos din pat cu ajutorul sotului...hai putina vointza si sa vezi ce repede te refaci

eu joi a4a zi de la ceza am venit acasa....urca , coboara scarile din casa dupa una , dupa alta..la inceput tinandu ma de burta ....am facut asta de cateva ori si pe seara tarziu mi-am dat seama ca zburdam nu alta...apoi iubirea mea micutza s-a gandit ea la mami si in noaptea aia nu a dormit....o adormeam...ma puneam in pat si hop plangea..si uite cum am facut si abdomene...asa ca operatia asta de la 35de ani...nu s-a comparat cu cea de la 24..MISCAREA E SFANTA PT REFACERE!!!!!

roxy_oxxy
Postat: Saturday, May 14, 2011 8:19 AM

Intrat: 6/11/2008
Postari: 2571
Locatia: buc
Misha felicitariyes yes yes ... bine ai venit micutule, sa cresti mare sanatos, voinic si frumos sa bucuri mereu pe parintii taipupici pupici pupici
bereea
Postat: Saturday, May 14, 2011 8:33 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22770
Felicitari pentru voinic, mami Misha!Sa-ti traiasca minunile si Domnul sa binecuvinteze intreaga vostra familiecomputerlove
denisa_rachid
Postat: Saturday, May 14, 2011 4:06 PM

Intrat: 8/13/2010
Postari: 2365
Bun venit mica minue! Misha felicitari, refacere rapida si mult laptic pt bebic! Sper ca testul de maine sa iasa bine!pupici pupici pupici pupici pupici love love iloveyou
AlexandraL
Postat: Saturday, May 14, 2011 4:56 PM

Intrat: 11/18/2007
Postari: 3818
Locatia: UK
yes Tocmai ne-am intors de la maternitate, unde l-am vazut pe cavalerul Filip. E un scump, m-am indragostit de el de cum l-am vazut. Momentan are niste probleme cu o iritatie, dar in 5 zile isi va reveni si va avea din nou pielea rozalie. E lungut-52 de cm, mananca bine si ii place sa fie tinut de mamica lui scumpa la piept-acolo se simte cel mai in siguranta.

Misha e foarte obosita pentru ca nu reuseste sa doarma, dar se vede ca este tare mandra de puiutz si ca ar face orice ca lui sa-i fie bine.

Iata cateva pozici:

O familie implinita

Are mami pereche

Bebe scump

delfinasa
Postat: Saturday, May 14, 2011 5:15 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6852
Locatia: pe-aici
Alexandra, multumim pentru pozepupici! Sa creasca mare finutul si sa fie sanatos...sa-i treaca bubitele rapid :005: Ce dulcel e, lunguletul cu perisor pupici!
Mishulica, ce bine-ti sta langa cei mici love! Familia e echilibrata acum 2-2sic...Maria e topita si ea dupa Filip coeur...sunt sigura ca vrea sa-l tina si ea in brate, nusic? Sa vezi ce ajutor o sa ai in casa...o sa fie si-o alarma bunaras, tot o sa-ti spuna ce face cand o s-o lasi de pazasic.
Felicitari inca o data si sa ajungeti acasa cu bine!computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed