Bine ai venit, Alexandra! - mami Mela

Options Bine ai venit, Alexandra! - mami Mela
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Ana
Postat: Monday, October 4, 2010 7:54 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Mela ma gandesc la tine"!iloveyou iloveyou
Anelise
Postat: Tuesday, October 5, 2010 6:05 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Felicitari pentru cele 38 de saptamani! dance Pup cu mare drag! computerlove pupici pupici
teea09
Postat: Tuesday, October 5, 2010 7:15 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/31/2008
Postari: 4262
Locatia: Gradina iubirii
pupici computerlove Mela am intrat sa vad cum te mai simti si sa sti ca sunt mereu cu gandul la tine coeur hearts
roxinthya
Postat: Tuesday, October 5, 2010 8:49 AM

Nivel: Senior

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7233
Locatia: Bucuresti
Mami nu mai e mult - 38 de saptamani majoreta majoreta majoreta majoreta
Mela
Postat: Tuesday, October 5, 2010 9:39 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
fete dragi,multumesc frumos pentru gandurile voastre bune floare2 floare2 floare2 computerlove

Teea,incepand de duminica seara ma simt aiurea,am scris si la jurnal,Alexandra s-a mutat pe partea mea dreapta,dupa ce luni de zile statuse pe stanga,parca se misca non-stop dar nu-i asta problema ci durerile pe care le simt la fiecare lovitura,plus intepaturi si contractii...noaptea nu pot dormi,imi e greu sa stau intinsa,e bine doar in picioare,asa as sta toata ziua numai ca obosesc si iar nu-i bine uff
uneori am impresia ca au inceput contractiile de nastere dar nu vin din spate in fata,cum le stiu de la primele doua nasteri...na,ce-i sigur e sigur:mult nu mai e...
bulinutza
Postat: Tuesday, October 5, 2010 10:49 AM

Intrat: 10/14/2007
Postari: 3780
Locatia: intre prietene dragi...
Melaaaaa.....:027: :027: :027: :027: :027:

Mai e un pic si vine puiuca mica si dulcica!!!!

yes yes yes yes yes yes
Irinuca
Postat: Tuesday, October 5, 2010 11:30 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 1/22/2010
Postari: 923
Locatia: Acasa
Mela computerlove ma bucur atat de mult pt tine cand ma gandesc ce putin mai ai si-ti vezi papusica... Iti doresc nastere mai usoara ca primele doua, desi eu ma incurajam citind cat de usor ai nascut tu alcool
Mela
Postat: Tuesday, October 5, 2010 1:45 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Bulinutza, computerlove

Irinuca,multumesc pupici eu vreau sa inchid ochii,sa-i deschid si sa o vad pe Alexandra...asa mi-ar place sa treaca nasterea,intr-o clipa daca s-ar putea angel

sunt cam ingrijorata,nu stiu daca o sa-mi dau seama ca mi-a venit sorocul,pe bune alcool o sa va mirati,o sa va intrebati "cum asa? doar ai nascut de 2 ori" dar degeaba...prima data m-am dus la control la intamplare,aveam contractii fara sa-mi dau seama,iar a doua oara au fost durerile de spate putin mai altfel care m-au impins catre spital.nici nu eram sigura ca trebuie sa merg,maica-mea m-a urcat in taxi si atunci.ca eu as mai fi stat acasa alcool

azi am simtit o presiune mare,mare,jos si dureri de burta.ma gandeam sa-l sun pe Mircea,sa vina sa ma duca la dr.dar n-am contractii,ma gandesc ca totusi,nu se poate naste fara ele,nu?
in masina de-abia stau,nu stiu cum conduc eu joi dimineata,cand trebuie sa merg la control...

a venit maica-mea yes acuma poate sa vina si printzi,oricand,am cu cine lasa copiii acasa majoreta
sweet angel
Postat: Tuesday, October 5, 2010 2:09 PM

Intrat: 1/6/2010
Postari: 4463
Locatia: italia
mela in primul rand felicitari pt 38 de sapt.

eu sunt convinsa ca o sa iti dai seama , cand o sa ai durerile alea insuportabile vei sti ca a sosit momentul.
nastere usoara
bibishka
Postat: Tuesday, October 5, 2010 8:50 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 1/7/2010
Postari: 174
Mela , ma bucur ca a venit mama ta si ai scapat de grija asta
eu cred ca nu voi mai trece asa des pe aici, caci am niste emotii de simt ca ma gatuie cevauff ....
38s ....ce putin a mai ramas
pupici Alexandra sa vina la momentul potrivit si totul sa decurga bine
o nastere rapida exact cum iti doresti tu..sa inchizi ochii si apoi s-o vezi pe micutza... iti doresccomputerlove iloveyou
Ana
Postat: Tuesday, October 5, 2010 9:35 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Mela felicitari pentru 38 de saptamani!
te pup cu drag!computerlove computerlove
danamaria
Postat: Wednesday, October 6, 2010 7:37 AM

Intrat: 10/4/2007
Postari: 3495
Locatia: Braila
Mela draga mea sunt cu gindul la tine!!!!iloveyou
ingerash
Postat: Wednesday, October 6, 2010 8:22 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Mela,ma gandesc la tinecomputerlove nastere usoara draga meahearts la Madalina am avut senzatiile tale,sunt semne ca vine momentul(am nascut ambi copilasi la 38 de saptamani)
Abia astept sa vad printesatopai coeur
bereea
Postat: Wednesday, October 6, 2010 8:27 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22770
Mela, si eu ma gandesc la sigur si ma rog lui Dumnezeu sa te binecuvanteze cu o nastere usoaracomputerlove
leut
Postat: Wednesday, October 6, 2010 8:29 AM

Nivel: Senior

Intrat: 2/15/2006
Postari: 6678
Locatia: Galati
Mela...la cel mai mic semn fugi la spital. La Matei se minuna doctorita si ma intreba de nu ma doare si-i ziceam ca nu pana pe la dilatatie 5-6, asa ca...ce contractii? Vine puicuta ...dance pupici pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed