Bine ai venit, Alexandra! - mami Mela

Options Bine ai venit, Alexandra! - mami Mela
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ingerash
Postat: Tuesday, October 12, 2010 4:23 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Bun venit,Alexandra!computerlove coeur coeur coeur Sa fi cuminte,papacioasa si sanatoasa si sa dormi noptilehearts
Mela,refacere rapida,mult laptic si putere sa dragalesti cei trei ingerasi ai tai!iloveyou computerlove pupici pupici pupici pupici
sweet angel
Postat: Tuesday, October 12, 2010 5:22 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/6/2010
Postari: 4463
Locatia: italia
alexandra bine ai venit , iti doresc sanatate si sa cresti mare.
mela felicitari , ai nascut exact la 39 de sapt, abia astept sa pui poze sa o vedem pe alexandra si povestea nasterii.
lara , mi felicitari pt surioara.
delfinasa
Postat: Tuesday, October 12, 2010 5:40 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6852
Locatia: pe-aici
wav Felicitari, Mela floare2mami de fetita si bebic Alexandra! wav
:923: :923: :923: pentru toata familia regala! S-a nascut a 3-a printesa pe care abia asteptam s-o vedem si sa-i ursim numai de bine! wav wav wav
marivic
Postat: Tuesday, October 12, 2010 5:40 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Eu nu am mai intrat pe aici,...wauuuu,ce tare,...nu-mi vine sa cred ca a sosit clipa!alcool alcool alcool
Sa va traiasca bebelina si sa fiti cu totii sanatosi si fericiti alaturi de minunea voastra.Am mari emotii,....ma gandesc ca cu ceva timp in urma va dadusem startul la ,,facut bebei''si va provocasem la o intrecere:CINE MA AJUNGE CU 4?Iata ca tu esti cu nr.3,vine din urma Shirel,Apoi Anabella,...Kali se inscrie pe neasteptate pe ;locul doi,asa ca sanatate sa aveti,...ca in rest vin toate de la Dumnezeu asa cum este randuit.
FELICITARI pt.curajul de a te inscrie in aceasta cursa a vietii cu 3 copii,si va trimit cele mai calde imbratisari si urari de bine!computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
milicutza
Postat: Tuesday, October 12, 2010 6:38 PM

Intrat: 8/12/2009
Postari: 2207
Locatia: Acolo unde visele nu dorm
Bine ai venit Alexandra,yes yes yes sa fi sanatoasa si cuminte langa parintii si fratii tai!hearts hearts hearts
Deziree
Postat: Tuesday, October 12, 2010 9:30 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 3/24/2006
Postari: 830
Locatia: Suedia
Felicitari Mela dragapupici majoreta majoreta majoreta Sper ca ai avut o nastere usoara si sunteti bine amandoua. Bun venit pe lume printesa mica si dragalasa. Sa fii fericita si sanatoasa. Mami refacere rapida si mult laptic. Pupam si fratioriipupici pupici
praslea_cel_voinic
Postat: Wednesday, October 13, 2010 1:51 AM

Intrat: 6/19/2009
Postari: 2349
Locatia: Far, far away...
Mela, ma asez si eu la coada cu felicitari, am citit de prima data ca ai nascut dar nu am avut cum sa postez....
Deci ... yes yes yes yes yes yes yes yes yes uite-asa m-am bucurat!!!!Si cu lacrimi in ochi pe deasupra! computerlove pupici Felicitari pentru printesa cea mica, sunt convinsa ca o sa fie rasfatata tare de toti si mai ales de Mihaita (au un instict de protectie pentru surioarele mai mici sic ). Recuperare grabnica, crestere usoara, laptic mult la purtator si cat mai putine colicutze...si astept cumintica sa vad poze cu Alexandra coeur Va pup cu mare drag si felicitari inca o data si tie si lui tati! computerlove pupici iloveyou
bulinutza
Postat: Wednesday, October 13, 2010 9:36 AM

Intrat: 10/14/2007
Postari: 3780
Locatia: intre prietene dragi...
FELICITARI, mami, tati!!!!

yes yes yes yes yes yes yes yes

BINE AI VENIT, pui drag!!!

majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta

Mai, scumpilor...sunteti o familie fericita, implinita!!

Va doresc doar sanatate sa cresteti copii frumos, asa cum ati facut-o panaa acum. Ma bucur din toata inima pentru voi si imi doresc sa ne intalnim cat de curand in formatie completa!!!

iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou
roxinthya
Postat: Wednesday, October 13, 2010 10:15 AM

Nivel: Senior

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7233
Locatia: Bucuresti
yes yes yes yes Bine ai venit pe lume printzesa mica!!!yes yes yes

Mela iti doresc recuperare rapida si mult laptic pentru Alexandra! computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
Asteptam pozici!!!
mirela74chris
Postat: Wednesday, October 13, 2010 12:23 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8601
Locatia: Constanta
Mela sa va traiasca si sa fie sanatoasa,iar tie iti doresc refacere rapida!computerlove pupici
valerrie
Postat: Wednesday, October 13, 2010 12:35 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 7/23/2009
Postari: 217
WOW majoreta FELICITARI MELA, sa va traiasca sa fie sanatoasa Alexandra si sa aiba parte numai de lucruri frumoase, ca si voi dealtfel, majoreta computerlove Sa te refaci cat mai repede , sa ai laptic mult sa o hranesti sa faca falcutze si sa fie cumintica.
Eu am fost ieri la control, are 1,5 kg bebe si i-am vazut si punguta cu doi bani, cum a zis doctorita hohot
Maria & Mario
Postat: Wednesday, October 13, 2010 8:07 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Bine ai venit , micuta Alexandra ! Sa fii sanatoasa , papacioasa , cuminte ! Sa vezi tu ce surioara iubitoare te asteapta acasa si ce fratior viteaz te v-a veghea !
Mami, felicitari ! Recuperare rapida , mult laptic la sursa, putere si nopti linistite va dorim !

computerlove computerlove
ioana0023
Postat: Wednesday, October 13, 2010 10:11 PM

Intrat: 3/24/2010
Postari: 2383
Locatia: Romania
Mela felicitari de bebelina! hearts
AdrianaC
Postat: Wednesday, October 13, 2010 10:36 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17788
Mela, felicitari pentru fetita ! Sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii !

Recuperare rapida, laptic mult si un bebelus cumintel iti doresc !
computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
Katrina
Postat: Thursday, October 14, 2010 4:52 PM

Intrat: 3/9/2010
Postari: 3455
Locatia: alaturi de primele mele iubiri
Felicitari,Mela!
Bine ai venit pe lume, ingeras!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed