Bine ai venit, Alexandra! - mami Mela

Options Bine ai venit, Alexandra! - mami Mela
Subiectul anterior · Subiectul urmator
denisa_rachid
Postat: Monday, October 11, 2010 11:29 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 8/13/2010
Postari: 2365
Melamajoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta . Nastere usoara!pupici hearts
Alexandra pui mic, sa fii sanatoasa si fericita langa familia ta.hearts Te asteptam si noi alaturi de parinti cu mult mult dragpupici hearts

Mela imi vine sa plang de ferictire. Cred ca si Marwan iti face galerie ca se cam agita prin burticahohot pupici hearts
oanamaria
Postat: Monday, October 11, 2010 11:54 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Inainte de a merge la culcare am intrat pe aici stiin ca maine voi afla vesti de la Mela!
Sunt cu gandul la voi!computerlove
Ely
Postat: Tuesday, October 12, 2010 12:01 AM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Mela ,Alexandracoeur computerlove majoreta
praslea_cel_voinic
Postat: Tuesday, October 12, 2010 1:07 AM

Intrat: 6/19/2009
Postari: 2349
Locatia: Far, far away...
majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta iloveyou coeur majoreta Si noi, si noi....hearts
Ana
Postat: Tuesday, October 12, 2010 6:39 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Tam-Tam-Tarammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

dance dance dance dance dance dance dance dance dance dance dance dance dance dance dance dance dance dance dance dance dance dance

yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes
"Pe data de 12.10.2010 ora 2:55 a venit pe lume o zana frumoasa,frumoasa.Alexandra a avut la nastere 3.160,49cm si nota 9.pupici de la o mami fericita!".....acesta este mesajul lui Mela pentru noicoeur coeur coeur coeur

Puiuta mica ne bucuram ca ai venit pe lume ca esti sanatoasa,frumoasa si cuminte!angel angel angel
Mami iti dorim mult laptic si recuperare usoara!hearts hearts hearts
va iubim mult frumoaselor!iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou

abia asteptam poze cu voiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitopai topai topai topai topai

Anelise
Postat: Tuesday, October 12, 2010 7:05 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro

innori Cel mai frumos mesaj cu care te poti trezi! innori

yes Felicitari din toata inima, draga Mela! computerlove Esti mami de 3 puiuti acum! coeur Refacere usoara si mult laptic bun pentru bebe mic! Sa reveniti cat mai curand acasica la voi si sa aveti parte numai de nopti linistite! pupici pupici pupici

coeur Alexandra, bine ai venit, puiuta scumpa si draga! coeur Abia asteptam sa te vedem si sa te cunoastem! Sa fii sanatoasa, fericita, iubita, norocoasa, papacioasa si cuminte! computerlove Multi pupici dulci de la noi! pupici pupici pupici

mariana71
Postat: Tuesday, October 12, 2010 7:33 AM

Intrat: 10/14/2009
Postari: 5442
Locatia: italia
Bun venit pe lume Alexandrayes si tie Mela,refacere rapidamajoreta majoreta majoreta !
Sa-ti traiasca micuta si sa-ti aduca numai bucuriicomputerlove computerlove computerlove !
leut
Postat: Tuesday, October 12, 2010 7:37 AM

Intrat: 2/15/2006
Postari: 6678
Locatia: Galati
Vai, Mela...sa fiti sanatoase si linistite! Felicitari din toata inima!Bun venit pe lume, Alexandra! coeur coeur coeur
danamaria
Postat: Tuesday, October 12, 2010 7:38 AM

Intrat: 10/4/2007
Postari: 3495
Locatia: Braila
wow ce bucurieeeeee!!!!!
felicitari mami drag si scump!!!!
Alexandra ingeras, sa fii fericita si sanatoasa in familia ta minunata!!!!iloveyou iloveyou iloveyou topai topai topai
shirel
Postat: Tuesday, October 12, 2010 7:43 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
yes yes yes yes yes Asta a fost si primul meu gand cand m-am trezit sa vad ce face Mela!.ma bucur nespus ca esti deja dupa ,stiu ca erai tare emotionata dar iata ca totul a trecut si o ai langa tine pe bebelina cea mult dorita!Refacere cat mai grabinica iti doresc si te asteptam printre noi cu povestea venirii pe lume a Alexandrei!

Mircea,sa-ti traiasca fetitza si sa te bucuri de ea cum te bucuri si de celelalte diamante pe care le ai .Te consider si esti un tatic implinit!

Larisa si Mitza cel mai tare ma bucur pentru voi ,fiindca stiu cat de nerabdatori erati .Acuma in sfarsit surioara cea mult asteptata a sosit.Sunt sigura ca va fi mare veselie si ca o ve-ti iubi la fel cum va iubiti si voi sau poate si mai mult!

iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou
cute_babies_of_mine
Postat: Tuesday, October 12, 2010 7:56 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
Bun venit pe lume, Alexandra!floare3
flori1972
Postat: Tuesday, October 12, 2010 8:03 AM

Intrat: 11/20/2009
Postari: 7636
mela FELICITARI ,ma bucur tare mult pt voi ,iti doresc sa te refaci cit mai curind ,sa te bucurii de copilasii tai pupici pupici

ALEXANDRA coeur coeur inca o ALEXANDRA ca si a mea ,si culmea si aceiasi greutate ,diferenta e ca ea a avut 51 cm )esti nascuta dintr-o luna cu mine(si sotul) ,azi e si ziua nepotelului meu ,inca o rominca in belgique ,ce sa mai spun esti binevenita si abea astept sa te cunosc coeur coeur sa dea dumnezeu sa fii un copil sanatos ,cuminte ,sa aduci bucurie familiei tale alaturi de fratiorul si surioara ta pupici pupici
carla
Postat: Tuesday, October 12, 2010 8:08 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
dance dance dance Bine ai venit,Alexandra!pupici computerlove
nadea
Postat: Tuesday, October 12, 2010 8:14 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 4/20/2010
Postari: 243
Locatia: Italia
Felicitari Mela.........................iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou si bine ai venit printre noi puiut mic.....sa ai parte de multa sanatare si noroc in viata.......si mamicai ii dorim recuperare cit mai repejoara si cit mai mult lapticcoeur coeur coeur coeur coeur coeur
teea09
Postat: Tuesday, October 12, 2010 9:07 AM

Intrat: 10/31/2008
Postari: 4262
Locatia: Gradina iubirii
yes yes yes yes yes yes yes yes ALEXANDRA bun venit pe lume pui ic si frumos, sa cresti mare si sanatoasa alaturi de ttoi din familia ta care te iubesc enorm de mult yes yes yes yes yes yes yes yes

majoreta topai majoreta topai majoreta topai majoreta topai majoreta topai Mami recuperare rapida si ult laptic pentru cea de-a doua rintesa din viatza ta. Felicitari din suflet si sa va traiasca minunile majoreta topai majoreta topai majoreta topai majoreta topai majoreta topai
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed