Bine ai venit, Alexandra! - mami Mela

Options Bine ai venit, Alexandra! - mami Mela
Subiectul anterior · Subiectul urmator
kali
Postat: Monday, October 11, 2010 10:49 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14381
Vai, Mela, nu-mi vine sa cred cum a trecut timpul!
Pupam burtica (cat o mai prindem) cu ploaie de saruturi- ca sa recuperam, ca am cam tras chiulul de pe-aici- si va dorim o nastere usoara si o recuperare pe masura!
Asteptam vestea cea buna cu mare-mare drag!
Mult curaj, mami scump!computerlove computerlove
valerrie
Postat: Monday, October 11, 2010 11:26 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 7/23/2009
Postari: 217
Locatia: Bucuresti
Mela, se apropie.computerlove
Nastere usoara si suntem alaturi de tine.majoreta majoreta majoreta
Mela
Postat: Monday, October 11, 2010 11:35 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
fetelor,ce multe sunteti coeur iloveyou cred ca fiica-mea e constienta de galerie si se pregateste sa vada lumea asta mare,incepand de dimineata pe absorbant gasesc firicele rosii,maronii,roz,semn ca nu mai e mult deloc majoreta am si unele dureri de burtica,contractii cam rare,ea e tare agitata chitara poate deseara merg la un control,asteptam deocamdata sa vedem cum se manifesta in continuare angel

Liz floare2 ,Lia floare2 ,Miriam floare2 ,Fluturas floare2 ,Denisa floare2 ,Alexandra floare2 ,Mihaela floare2 ,Madanuta floare2 ,Krys floare2 ,Nikmiki floare2 ,Anabella floare2 ,Dana floare2 ,Adriana floare2 ,Cute floare2, Kali floare2 si Valerrie floare2 va multumesc sincer si din suflet pentru gandurile bune si pentru ca mi-ati fost alaturi inca de cand Lizuca a inceput galeria thankyou iloveyou
nikmiki
Postat: Monday, October 11, 2010 11:48 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 7/18/2010
Postari: 881
Locatia: Spania
Asta inseamna ca nu mai e mult si vine o printesica pe lumea asta.Cred eu,din cate spui ca azi e ziua cea maremajoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
koko2008
Postat: Monday, October 11, 2010 3:07 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/11/2009
Postari: 5442
Locatia: romania
Nastere usoara , iubita!!!! Uite acum vine printesica coeur coeur
Fluturas
Postat: Monday, October 11, 2010 3:41 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9778
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
mela,si la mine cu cate ore inainte sa nasc au fost firisoare roz,care incet incet s-au inmultit si in cateva ore era nascut lukas.e azi ziua cea mare??
majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
Mela
Postat: Monday, October 11, 2010 5:01 PM

nu stiu daca azi o fi ziua cea mare,acum ma simt bine iar,nu tu dureri sau contractii,se pare ca doar diminetile am parte de ele oare
tati isi doreste ca fata sa se nasca intr-o zi cu sot,deci poate maine ras pentru mine nu mai conteaza,sa fie weekend,sa fie zi de lucru,cu sot sau fara sot,vreau doar sa mi-o vad sanatoasa,langa mine coeur majoreta
Mela
Postat: Monday, October 11, 2010 5:28 PM

revin...cred ca mi s-a rupt apa,am simtit ca iese lichid,nu mult dar nici putin,suficient cat sa treaca prin absorbant si prin haine...fac un dus si plec la spital.
sunt necajita ca Mircea nu poate veni cu mine,ar face cel putin o ora jumate de unde e acum si pana acasa,plus ca trebuie sa stea dupa niste acte...nu stiu daca sa ma risc sa astept...
Irinuca
Postat: Monday, October 11, 2010 5:32 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 1/22/2010
Postari: 923
Locatia: Acasa
Mela din suflet iti doresc nastere usoara si bebe frumos si sanatos!!!coeur coeur coeur
Puuup, sa fii linistita ca trece si o sa fie bine!
miriam
Postat: Monday, October 11, 2010 5:50 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 5/17/2009
Postari: 4990
Locatia: bh
Mela am credinta ca o sa ai o nastere usoara , iti doresc asta!!!
cute_babies_of_mine
Postat: Monday, October 11, 2010 5:54 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
Mela, vine Alexandra!coeur coeur coeur Nastere usoara!hearts hearts hearts
Ely
Postat: Monday, October 11, 2010 6:04 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Mela wrote:
revin...cred ca mi s-a rupt apa,am simtit ca iese lichid,nu mult dar nici putin,suficient cat sa treaca prin absorbant si prin haine...fac un dus si plec la spital.
sunt necajita ca Mircea nu poate veni cu mine,ar face cel putin o ora jumate de unde e acum si pana acasa,plus ca trebuie sa stea dupa niste acte...nu stiu daca sa ma risc sa astept...

Mela vineee bebica.Uii am emotii ,sigur o sa fie bine ,suntem alturi de tine computerlove .Mergi la spital ,sigur o sa ajunga si sotul inainte de a naste.Imi inchipui ca nu e usor ,dar macar e bine ca o ai pe mami a ta pana vine sotul.Nastere usoara,usoara.computerlove majoreta majoreta
carla
Postat: Monday, October 11, 2010 6:10 PM

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Asteptam bebica!majoreta
Anelise
Postat: Monday, October 11, 2010 6:24 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro

majoreta majoreta majoreta Hai, Melaaaaa!!! majoreta majoreta majoreta Hai, Alexandraaaaa!!! majoreta majoreta majoreta
Ana
Postat: Monday, October 11, 2010 7:06 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Mela vai m-au luat fiorii,sa auzim de binemajoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed