Bine ai venit, Alexandra! - mami Mela

Options Bine ai venit, Alexandra! - mami Mela
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Ana
Postat: Saturday, October 9, 2010 9:43 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Mela ma gandesc la voi,totul va fi bine ai sa vezi ca Alexandra va fi bine si inca mai are timp sa faca falcute!hearts hearts
te pup si Dumnezeu sa-ti fie alaturi scumpa mea!iloveyou iloveyou
yaya
Postat: Saturday, October 9, 2010 9:45 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 10/22/2009
Postari: 718
Locatia: buzau
nastere usoaraangel
ingerash
Postat: Saturday, October 9, 2010 9:58 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Mela wrote:

[b]Ingeras
,sanatoasa sa-mi fie,ti-am zis pupici

Doamne ajuta!Asta e cel mai important,pune ea carnita pe eacomputerlove
Anelise
Postat: Sunday, October 10, 2010 8:10 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Mela, cum te simti astazi? angel Acum sunt cu ochii numai pe tine! ras Abia astept sa o cunoastem si pe Alexandra! coeur pupici pupici
Andreea&Ariana
Postat: Sunday, October 10, 2010 8:26 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/23/2007
Postari: 3801
Locatia: langa comorile mele
Mela si eu sunt cu ochii pe tine ras .....va pupacesc cu drag si sa stii ca noi asteptam cu drag sa vina printesa computerlove -nu ne grabim deloc,avem multa rabdare,ca sa mai puna puiuta un pic de carnita pe ea!pupici pupici pupici pupici pupici
raly
Postat: Sunday, October 10, 2010 8:35 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Melahearts hearts
Ana
Postat: Sunday, October 10, 2010 8:47 AM

Mela suntem aiciiloveyou iloveyou
bibishka
Postat: Sunday, October 10, 2010 9:22 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 1/7/2010
Postari: 174
Mela cand e vb de nasteri nu prea am experienta....si cum am tras cu Andreea sa o nasc nu prea ti-as povesti ...
Dar stiu ca o sa fie bine....majoreta majoreta majoreta
o sa se intample mai pe la sfarsitul saptamanii viitoare...mai ales acum ca nu te mai obosestii asa mult cu copii si cu alte treburi

... eu tot zic ca am emotii, ptca si pt mine am inceput sa am...ma gandesc cum va fi....mai ales ca sunt bantuita de niste insomnii si imi fac tot felul de ganduri negre

si nu am aflat caruciorul...poate miercuri ca am control+eco la doctora mea...acum sper sa imi zica ca si aseara am citit pe net la ''sarcina pe saptamani'' si de la 16s sexul este foarte bine definit...
ea mi-a tot zis ca de la 18s poate sa-mi spunabanghead ....dar matri cronologic intru in 18s...dupa ecograf am 17s+5 zile...sper sa nu gaseasca alt motiv....
nikmiki
Postat: Sunday, October 10, 2010 9:43 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 7/18/2010
Postari: 881
Locatia: Spania
Mela,treci la raport,cum esti?Vine bebe azi?campfire
Mela
Postat: Sunday, October 10, 2010 12:30 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
tot aici suntem ras de doua zile elimin dopul,la primele sarcini nu mi s-a intamplat asta,e semn ca se pregateste corpul de nastere majoreta
va mai tin la curent angel
multumesc inca o data pentru galerie,toate sunteti niste scumpe computerlove iloveyou
Ana
Postat: Sunday, October 10, 2010 1:11 PM

Mela suntem cu gandul al tine si asteptam semnul cel mare!!!!(ca pleci la nascut)ras
majoreta topai majoreta topai majoreta topai majoreta topai majoreta topai majoreta topai majoreta topai majoreta topai
majoreta topai majoreta topai majoreta topai majoreta topai majoreta topai majoreta topai majoreta topai majoreta topai
carla
Postat: Sunday, October 10, 2010 1:27 PM

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Ma alatur si eu galerieimajoreta majoreta majoreta
shirel
Postat: Sunday, October 10, 2010 1:38 PM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Mela,este randul tau acuma ,sunt plina de emotii pentru tine ,pentru copii si binenteles pentru Mircea!Alexandra ,hai mami ca nu mai ai mult si-ti vei cunoastea minunata familie!
oanamaria
Postat: Sunday, October 10, 2010 2:12 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Ma gandesc la tine!Nastere usoara!computerlove
Ely
Postat: Sunday, October 10, 2010 2:12 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Mela poate nasti pe 13 ca Eriku meu.angel .Stai asa ca acum am realizat,pai dopul se elimina asa putin cate putin?daca este apa ?uff.Nu mai bine intrebi un medic.Hai ca-s dusa ca nu mai stiu mai nimic ,dar mai auzisem nu stiu pe unde ca era apa care se elimina putin cate putin.Pup si hai Alexandraaa.majoreta majoreta majoreta majoreta
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed