Bine ai venit, Alexandra! - mami Mela

Options Bine ai venit, Alexandra! - mami Mela
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Mela
Postat: Friday, October 8, 2010 1:57 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Nikmiki,vine bebe,dar nu azi ras

Ana,multumesc mult pentru gandurile bune computerlove

Ingeras,mami duce copiii dimineata dar n-am scapare dupa-masa,Lara ma roaga asa insistent sa merg eu dupa ea...nu vreau s-o dezamgesc,daca inca pot,de ce nu? coeur
multumesc pentru urari iloveyou

Teea,Deea,Bulinutza,Valerrie,va pup pupici pupici pupici iloveyou

starea mea de azi...rau de tot puker in weekend schimbam ceva mobila prin casa,sper sa pot face cumva sa evit agitatia...am impresia ca-s o leguma maseluta
dimineata merg la spital sa monitorizam bebica si...va mai anunt...
teea09
Postat: Friday, October 8, 2010 2:09 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/31/2008
Postari: 4262
Locatia: Gradina iubirii
computerlove Incearca sa te odihnesti cat mai mut daca spui ca nici u te simti tare bine pupici Lasa mobila pentru persoane mai in masura decat tine sa faca asta pupici iloveyou
shirel
Postat: Friday, October 8, 2010 3:45 PM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Uite cum am presimtit ca aztazi te simti c-am rau ,te-am sunat mi-a venit asa deodata sa vorbesc cu tine.Linistestete ,wschimbul de mobila nu este pentru tine ,tu stai numai pe un fotoliu si da comenzile!Pupam o burtica tare draga noua!iloveyou iloveyou
denisa_rachid
Postat: Friday, October 8, 2010 3:55 PM

Intrat: 8/13/2010
Postari: 2365
Mela, sper ca te simti mai bine, si vin si eu cu aceleasi ganduri: lasa mutatul de mobila in seama altora mai in stare si mai in masura sa faca asa ceva. Tu ai grija de tine si de Alexandra.pupici hearts
Andreea&Ariana
Postat: Friday, October 8, 2010 4:30 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 3801
Locatia: langa comorile mele
Mela,incearca cat mai poti,sa te odihnesti (chiar daca sunt sigura ca nu poti uff ).....lasa mutatul mobilei pentru altcineva,tu doar sa dai directive unde si cum,atat ras !
Pupacim cu drag burticuta de Alexandra!pupici pupici pupici pupici
Ana
Postat: Friday, October 8, 2010 7:30 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Mela sunt cu gandul al tine scumpo,sa auzim numai de bine!!iloveyou iloveyou
nikmiki
Postat: Saturday, October 9, 2010 10:42 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 7/18/2010
Postari: 881
Locatia: Spania
MELA computerlove cum esti azi?ceva vesti de la bebe?dance dance
Ana
Postat: Saturday, October 9, 2010 2:21 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Mela,nici pe mess nu te vad!!!
cum esti?
?majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
ingerash
Postat: Saturday, October 9, 2010 2:24 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Mela,oare vine Alexandra?Sunt cu gandul la tinecomputerlove iloveyou pupici
Mela
Postat: Saturday, October 9, 2010 2:50 PM

tot aici suntem...
am fost la monitorizare,am auzit bataile inimioarei Alexandrei coeur in jumate de ora am avut si 3 contractii,2 mai slabute una puternica si lunga dar nedureroasa...
mi-a facut si un eco,se pare ca,in afara faptului ca e micuta ca si greutate,totul e in regula.trebuie sa merg iar miercuri sau joi la spital,cel tarziu,tocmai pentru ca e asa mica trebuie monitorizata mai des in perioada asta...
eu,sincer,sunt cam ingrijorata,Mi si Lara au fost grasunei,nu pot sa inteleg de ce ea n-a pus mai multa carnita pe ea uff
acum abia astept sa nasc,cand o fi,sa mi-o vad pe lume sanatoasa,fara probleme,de crescut mai creste ea si dupa.

Inger,multumesc frumos pentru telefon,te pup cu drag coeur

Shirel,imi cer scuze ca n-am reusit sa vorbim,ieri am dormit de 2 ori,numai asta as face,iar maica-mea zice ca nu l-a auzit sunand.
dar stiu ca ai vrut sa-mi transmiti toate gandurile tale bune,pentru care iti multumesc mult,mult iloveyou iloveyou

Bulinutza,cu tine am reusit sa vorbesc,esti o dulce,intotdeauna computerlove iloveyou
alexandrabogdan
Postat: Saturday, October 9, 2010 3:04 PM

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
Mela nu fi ingrijorata ca e micutza. Sara din sapt 32-33 parca asa nu a mai pus pe ea din cauza ca nu circula bine nici sangele si nici papa prin cordon. a fost monitorizata saptamanal pana la 37 de sapt cand dr a hotarat sa o scoata pt ca ii va fii mai bine afara. s-a nascut cu 2450. a avut retard de crestere intrauterina. si acuma avem 9.200 kgras alexandra ce greutate are acum?
ingerash
Postat: Saturday, October 9, 2010 3:12 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Mela,ma bucur ca am vorbit,ca ti-am auzit voceacomputerlove pupici nu-ti mai face griji,face ea falcutze pana se hataraste sa te intalneascahearts
nikmiki
Postat: Saturday, October 9, 2010 4:51 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 7/18/2010
Postari: 881
Locatia: Spania
Mela,nu-ti face probleme pentru greutatea fetitei.Si mie medica mi-a spus ca va fi fata f mica si ma tot monitorizau si chiar ma panicasem.Si cand colo am nascut-o cu 3,450 si 52 cm,mai lunga si mai grasa decat baiatul la nastere.computerlove computerlove
bibishka
Postat: Saturday, October 9, 2010 8:02 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 1/7/2010
Postari: 174
Mela , am zis ca nu mai intru des ca imi dai emotii .dar nu pot sta departe fara sa aflu ce mai faceti
nu te ingrijora ca e bebelina mica sau slabutza cum zici tu...fata vrea sa fie fotomodel si poate s-a gandit ca o cura de slbire inceputa intrauterin o arunca mai repede pe marile podimuriras ....si e desteapta...tu care nu ai tinut diete stii cat e de greu sa slabestisic ....
sunt sigura ca dupa ce se naste tu ca mama grijulie o sa stai cu gura pe ea si o sa pape de o s-o ingrasithumright
pup si doamne ajuta sa fie totul bine cand va veni soroculpupici pupici pupici
Mela
Postat: Saturday, October 9, 2010 9:20 PM

Alexandra,fiica-mea are in jur de 2600,cam tot atata avea si acum 2 saptamani,asta ma nedumereste,normal ar fi sa puna macar 30 de grame pe zi.oricum,dr a zis ca aparatul nu arata exact greutatea,mi-e clar ca nu se poate pronunta exact,am inteles asta,el a dedus ca e mica si din palparea burtii mele...
la suturile pe care mi le trage si durerile pe care mi le provoaca as fi zis ca e mai mare.

Nikmiki,multumesc de sustinere computerlove

Ingeras,sanatoasa sa-mi fie,ti-am zis pupici

Mihaela,exact asa am glumit cu dr,fata se pregateste deja de o cariera de model love1
termina cu emotiile,tocmai tu trebuie sa ma incurajezi si sa-mi scrii,cum ai facut-o de atatea ori,din experienta ta am invatat si eu multe pupici iloveyou iloveyou
tot n-ai aflat ce culoare e burtica?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed