|

 Nivel: Membru
Inregistrat: 2/6/2007 Mesaje: 71
| nastere usoara si o bebelina cat mai sanatoasa si frumoasa |
|
 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 11/19/2006 Mesaje: 13514
| Nadea,tinem pumnii sa fie totul bine nastere usoara,usoara si o bebelina sanatoasa,cuminte si mancacioasa |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 3/2/2011 Mesaje: 5536
| Suntem cu tine, Nadea! Asteptam vesti minunate! |
|

 Nivel: SAFIR
Inregistrat: 2/4/2008 Mesaje: 17381
| Nadea, nu-mi vine sa cred! Ce mult ma bucur! Nastere usoara, usoara si tinem pumnii stransi! |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 11/10/2009 Mesaje: 7238
| Nastere usoara Nadea! Eu cred ca o sa te intorci deirect cu bebe in brate! |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 11/9/2008 Mesaje: 30045
| Nadea nastere usoara si sa auzim numai de bine!! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 6/11/2008 Mesaje: 2571
| |
|

 Nivel: Membru
Inregistrat: 8/26/2010 Mesaje: 75
| Nastere usoara, un bebe sanatos si voios si recuperare cat mai grabnica iti doresc! |
|
 Nivel: Maestru
Inregistrat: 10/17/2009 Mesaje: 8601
| Nadea sper ca ai nascut deja si ca iti ti puiuta in brate.Sa fiti sanatoase si sa ai lapte mult pentru printesica. |
|
 Nivel: Senior
Inregistrat: 2/13/2006 Mesaje: 6852
| Wow, mi-au dat lacrimile...Adelina scumpa s-a hotarat sa nu va mai lase-n asteptare  ...Travaliu scurt si lin si s-o aduci cu bine sanatoasa pe lume pe micuta, Nadea! Ce emotii am...abia astept sa va vad gogosica  ! PS: si tu si Alina nasteti in aceeasi zi...tu fetita si ea baietel...ce frumooooooos  :923: :923: :923:  :923: :923: :923:
|
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 8/13/2010 Mesaje: 2365
| Nadea, nastere usoara, bebelina sanatoasa si papacioasa!
Voi v-ati vorbit sa nasteti amandoua in aceeasi zi? |
|

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 4/22/2009 Mesaje: 20813
| Nadea cred ca deja iti tii minunea in brate ! |
|
 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 11/19/2006 Mesaje: 13514
| Nadea,abia astept sa aflu vesti de la voi si sa va vad |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 8/13/2010 Mesaje: 2365
| Nadeea, iti tii piticuta in brate? |
|

 Nivel: SAFIR
Inregistrat: 2/4/2008 Mesaje: 17381
| Nadea, sunt convinsa ca si tu esti cu Adelina in brate! Asteptam vestile cu mare nerabdare! |
|
|
|