Bilete avion Israel
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mamiemi
Scris: Thursday, January 13, 2011 4:24 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/3/2008
Dragelor, as dori sa facem o excursie in Israel, sa vizitam Ierusalimul. Cum familia e mare si grupurile organizate nu sunt potrivite atunci cand ai si copii de 3 si 5 ani, dorim sa plecam pe cont propriu. Avem ceva aranjamente pentru cazare, as dori insa sa stiu care este cel mai avantajos cost pentru avion, cu cat timp inainte sa facem rezervarile, care sunt perioadele cand tarifele sunt mai mici. Ma poate ajuta cineva? Multumesc mult!
ingerash
Scris: Thursday, January 13, 2011 4:38 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mamiemi,incearca sa cauti informatii si in web site pentru rezervari bilete avion,cauta cu low costpupici
shirel
Scris: Thursday, January 13, 2011 5:57 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
mamiemi wrote:
Dragelor, as dori sa facem o excursie in Israel, sa vizitam Ierusalimul. Cum familia e mare si grupurile organizate nu sunt potrivite atunci cand ai si copii de 3 si 5 ani, dorim sa plecam pe cont propriu. Avem ceva aranjamente pentru cazare, as dori insa sa stiu care este cel mai avantajos cost pentru avion, cu cat timp inainte sa facem rezervarile, care sunt perioadele cand tarifele sunt mai mici. Ma poate ajuta cineva? Multumesc mult!

Incearca firma Romavia ea dupa cate stiu are tarifele foarte ieftine.Tarifile sunt mai ieftine cand nu este sezon de vizita ,cand nu sunt sarbatori sa spunem chiar acuma tarifile sunt ieftine si chiar o vreme favorabila ,nu prea se merita sa ajungeti aici cand sunt caiduriile din august .Daca aveti nevoie de ajutor eu sunt mereu prezenta sa va ajut.aaaaa binenteles dupa ce nasc.sic ras
mamiemi
Scris: Saturday, January 15, 2011 9:10 AM
Nivel

Multumesc mult!
Shirel, vad ca puiul se lasa asteptat! Si ai mei au stat muuuuuuuult!41/42 saptamani.
Voi suna la Romavia, noi ne gandeam sa mergem in mai.
ingerash
Scris: Saturday, January 15, 2011 9:31 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
mamiemi wrote:
Multumesc mult!
Shirel, vad ca puiul se lasa asteptat! Si ai mei au stat muuuuuuuult!41/42 saptamani.
Voi suna la Romavia, noi ne gandeam sa mergem in mai.

Shirel a nascut in 13 yes
mamiemi
Scris: Saturday, January 15, 2011 10:31 AM
Nivel

Waw! Sa ii traiasca!
mamiemi
Scris: Tuesday, January 18, 2011 1:25 PM
Nivel

Schimbare de plan! Mergem in perioada 4-13 februarie! Shirel, pazea ca venim!
shirel
Scris: Tuesday, January 18, 2011 1:49 PM
Nivel

mamiemi wrote:
Schimbare de plan! Mergem in perioada 4-13 februarie! Shirel, pazea ca venim!

Atunci ne vom intalni sigurrr! yes yes yes yes Vom mai creste si noi intre timp!ras
Pana la urma de unde ti-ai cumparat biletele?
mamiemi
Scris: Tuesday, January 18, 2011 3:25 PM
Nivel

Abia astept!
Am cumparat bilete de pe airtickets24.com, cu 196 euro de persoana. Cred ca e un pret foarte bun.
Stati cumva in Nazaret? Nu stiu de unde mi-a ramas mie asta in minte, dar acolo vom merge sigur pentru ca am o prietena pe care musai sa o vizitez.
shirel
Scris: Tuesday, January 18, 2011 4:49 PM
Nivel

mamiemi wrote:
Abia astept!
Am cumparat bilete de pe airtickets24.com, cu 196 euro de persoana. Cred ca e un pret foarte bun.
Stati cumva in Nazaret? Nu stiu de unde mi-a ramas mie asta in minte, dar acolo vom merge sigur pentru ca am o prietena pe care musai sa o vizitez.

Eu stau in drum spre Nazareth deci 20 de minute de Nazarethul de jos.ea unde sta fiindca sunt 2 localitati una langa alta Nazareth ,una arabeasca si alta mai sus.Deci iubita intai veniti pe la mine fiindca eu sunt prima daca nu ,ras va inchid drumul !hohot hohot
Eu locuiesc in Ramat-Yshay asa ca sa stii ,binenteles vom vorbi .dance dance dance
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.