Bebelus care plange mult si nu doarme
Subiectul anterior · Subiectul urmator
victoria maximus
Scris: Friday, March 28, 2014 9:10 AM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 3/20/2014
aurishta wrote:
Ce intelegi prin "vomita"? Scoate tot ce a mancat sau doar putin?

Catedata vomita tot ce a mâncat dar in reprize timp de o ora 2 asta numai ziua noaptea nu vomita presupun poate e de la leganat multumesc
Free4reverse
Scris: Wednesday, February 11, 2015 11:18 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 2/11/2015
Salut... Si eu am aceea?i problema cu bebelusul meu de 5 saptamani si sunt tot in Anglia... Tu ai gasit o solu?ie ca poate ma ajuti si pe mine ?
victoria maximus wrote:
Buna bebelusul meu are 8 saptamani nu doarme bine adica zi si noapte doarme 5 -10 minute se trezeste în plâns plânge foarte mult colici sunt sigura ca ia trecut pt ca e diferit plânsul în orice ora din zi ?i din noapte plânge a mai trecut cineva prin a?a ceva ar putea avea ceva si eu sa nu imi dau seama e primul copil nu stiu ce sa fac nu stiu cat mai rezist sa il vad ca se chinuie el vrea sa doarma ceva nu il lasa va rog mult ajutati-ma
aurishta
Scris: Thursday, February 12, 2015 11:12 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2011
Ai eliminat orice posibila cauza exterioara, cum ar fi imbracatul prea gros/prea subtire/incomod.... poate temperatura din camera sau prea multe stimulente nervoase in timpul zilei? La colici ajuta, in afara de picaturile pentru sugari sau ceai, contactul direct, "piele pe piele"!
dana_h
Scris: Thursday, February 12, 2015 11:31 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/14/2014
Eu zic,ca sunt colici.de pe la 4-5 sapt incep mai intens.ia un sistem de purtare(wrap) si piele pe piele sa il folosesti.la D.functiona feonul.uneori si acum cand e foarte agitata adoarme cu el.prea multe nu poti face.
aurishta
Scris: Thursday, February 12, 2015 1:10 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2011
dana_h wrote:
Eu zic,ca sunt colici.de pe la 4-5 sapt incep mai intens.ia un sistem de purtare(wrap) si piele pe piele sa il folosesti.
Da, foarte bun wrap-ul!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.