Bancul zilei partea a III a
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bereea
Scris: Monday, June 16, 2008 8:30 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
hohot cool
raly
Scris: Monday, June 16, 2008 10:39 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Ala cu boxerul e tare!hohot hohot
maryammiky
Scris: Tuesday, June 17, 2008 3:39 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Vine unu acasa la nevasta-sa cu o moaca amarata si fara sa salute dispare direct in baie. Dupa jumatate de ora, se duce nevasta-sa sa vada ce s-a intamplat ca se cam auzeau niste icneli urate din baie si cand deschide tipa usa.... sa faca infarct nu alta: tipul statea in curul gol cu un picior pe chiuveta si unul pe cada incercind sa isi bage o franzela in ***.
- Ce faci draga? Ai innebunit?
- Lasa-ma draga in pace ca am fost la dentist, mi-a facut o lucrare si a zis sa mananc vreo doua ore pe partea cealalta..
petro
Scris: Wednesday, June 18, 2008 8:15 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/31/2008
of bietul de el hohot hohot hohot
bulibuli
Scris: Monday, June 23, 2008 1:18 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
3 testoase merg la pescuit...Tiptil, tiptil ajung ele la locul cu pricina dar isi dau seama ca au uitat carligele...Trag la sorti care sa se intoarca dupa carlige si pica testoasa John. Johnah, eu nu ma duc ca voi, pana ma intorc eu, mancati toata mancarea!Se jura celelalte 2 ca nu o vor manca, si pleaca John... Trece 1 zi, doua...7...Una din testoase vroia sa manance.Dar cealalta o opreste:"nu mai, c-am jurat ca nu mancam"... Mai trec zile...10, 20...dupa 30 zile se gandeau ele: "mai, John a mers atat...imposibil sa nu fi mancat el, nu avea cum sa mearga atat fara sa manance.Hai sa ciupim si noi ceva ca suntem morti de foame!" Cand sa inceapa sa haleasca, apare John dintr-un tufis: "Aha, eram sigur c-o sa mancati! Imi bag picioarele, nu ma mai duc
S.ELENA
Scris: Monday, June 23, 2008 11:31 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2007
hohot hohot
Bun bancul, il stiam , dar mi-a facut mare placere sa-l recitesc!!!thumright
raly
Scris: Monday, June 23, 2008 11:35 PM
Nivel

hohot hohot hohot
Cristy
Scris: Tuesday, June 24, 2008 12:48 PM
Nivel

Inregistrat: 1/8/2007
Nu stiu daca s-au pus dar ras

Nasterile sunt de trei tipuri:
1) spontane - cand nevasta naste la o luna dupa casatorie.
2) tardive - cand naste nevasta la doi ani de la moartea sotului.
3) extrauterine - cand naste servitoarea

Autobuzul pleaca din statie , dupa el alerga o doamna si striga:
- Oameni buni, opriti va rog autobuzul! Intarzii la lucru!
Pasagerii il roaga pe sofer sa opreasca. Doamna se urca si spune bucuroasa:
- Am reusit... Biletele la control!
bulibuli
Scris: Tuesday, June 24, 2008 1:03 PM

"biletele la control"hohot hohot hohot
bulibuli
Scris: Tuesday, June 24, 2008 9:44 PM

Un arab batran traia pe langa New York. Ar fi vrut sa cultive cartofi, dar era singur si garbovit. Fiul sau studia in Paris, asa ca decise sa-i scrie un email sa-i explice problema. "Draga Ahmed, sunt foarte trist ca nu pot planta cartofi in gradina noastra. Sunt convins ca daca ai fi fost aici, m-ai fi ajutat si am fi sapat toata gradina. Al tau, tata". Ziua urmatoare primi raspunsul la mail: "Draga tata, te rog nu te apuca sa sapi in gradina. Acolo am ascuns CHESTIA. Al tau fiu, Ahmed". La 4 dimineata se trezeste arabul cu CIA, FBI, Armata si Rangerii in gradina. Cauta si scotocesc fiecare milimetru din gradina, dar nu gasesc nimic. Dezamagiti, pleaca toti. A doua zi, primeste arabul un mail de la fecior: "Draga tata, sper ca intre timp gradina noastra a fost sapata si acum poti sa cultivi cartofi. Mai mult decat atat nu am putut face pt tine. Al tau fiu, Ahmed".

CUM GANDESTE UN GREIER M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la munca...Da` cand am vazut joi ca vine vineri am zis ce dracu sa caut sambata la munca...cand duminica e zi libera ! Protejeaza mediul inconjurator! Munca polueaza!

"Ce s-a ales de lumea asta, domnule! Stateam duminica in biserica la slujba si o doamna de langa mine scoate o tigara, o aprinde si incepe sa fumeze... Sa-mi scape berea din mana, nu alta!"

Politia rutiera, la locul accidentului, explica intr-un interviu TV despre importanta purtarii centurii de siguranta: - Uitati-va la acest om care nu a purtat centura: capul rupt, intestinele pe parbriz, ochii in pom, fara maini. In schimb, uitati-va si la cel care a purtat centura: parca-i viu!

Doi politisti gasesc trei grenade intr-o groapa. Ce ne facem cu ele? Le ducem la sectie. Si daca explodeaza una pe drum? Spunem ca am gasit doar doua.

Un calator ajunge la hanul "Gheorghe si Balaurul". Bate la usa, aceasta se intredeschide si o figura feminina intreaba: -Ce vrei? -As dori sa innoptez la han si daca ati avea si o farfurie cu mancare... -N-avem! Si i se tranteste usa in nas. Omul bate din nou la usa, si cand se intredeschide aceeasi figura feminina intreaba: -Si-acum ce mai vrei? -N-as putea sa vorbesc si cu Gheorghe...?

S.ELENA
Scris: Tuesday, June 24, 2008 11:57 PM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2007
hohot hohot cool
raly
Scris: Wednesday, June 25, 2008 7:06 AM
Nivel

hohot hohot hohot
bereea
Scris: Wednesday, June 25, 2008 7:06 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
supercool
Kmy
Scris: Wednesday, June 25, 2008 7:18 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/13/2006
hohot hohot hohot hohot hohot
bulibuli
Scris: Wednesday, June 25, 2008 7:39 PM

Domnule doctor, inainte de a incepe autopsia, ati verificat pulsul? Martor: Nu. Avocatul: Ati verificat tensiunea arteriala? Martor: Nu. Avocatul: Ati verificat daca respira? Martor: Nu. Avocatul: Atunci este posibil ca pacientul dumneavoastra sa fi fost in viata in momentul cind ati inceput autopsia? Martor: Nu. Avocatul: Cum puteti fi atit de sigur de asta, domnule doctor? Martor: Deoarece creierul sau era intr-un borcan pe biroul meu. Avocatul: Dar pacientul nu putea, totusi, sa fie in viata? Martor: Acum, daca stau sa ma gindesc, este posibil sa traiasca exact in momentul acesta, practicind avocatura cine stie pe unde...
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.