Bancul zilei - partea a doua
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Kiki
Scris: Sunday, May 27, 2007 9:09 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Gigel spune ca tatal lui e inginer si Ionel ca al lui e avocat.
-Bula, tatal tau ce e?
-Medic stomatolog agricol!
-Adica ce face?
Bula:
-Pune dinti la grebla!

O fetita merge pe strada cu o sticla de suc in mina, se apropie de un politist si ii spune:
-Domnule, va rog, ma ajutati sa deschid sticla?
La care politistul bate in sticla si spune:
-Deschideti, politia!

Pe vremea lui Ceausescu, iese un timbru cu Ceausescu.
Se duce Ceausescu, deghizat, la un oficiu postal, sa vada cum se vinde timbrul.
- Nu se vinde, spune functionarul.
- De ce?
- Nu se lipeste.
Cere Ceausescu un timbru, scuipa pe lipici, îl pune pe un plic si-i arata functionarului:
- De ce spui ca nu se lipeste? Uite, se lipeste!
- Da, spune functionarul, dar toti scuipa pe partea ailalta.
MNiko
Scris: Tuesday, May 29, 2007 7:32 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Trei cupluri vroiau sa intre in randul oamenilor bisericii, asa ca s-au dus la un preot sa il intrebe ce sa faca. Preotul le-a spus ca mai intai trebuie sa incerce sa reziste fara sex doua saptamini si dupa aceea sa vina sa ii spuna cum s-au descurcat. Primul cuplu era de pensionari, al doilea pe la 40 de ani si cel de-al treilea erau pe la 25.

Se intorc dupa doua saptamani si preotul ii intreaba cum s-au descurcat. Pensionarii spun ca n-a fost nici o problema sa se abtina si sunt primiti in randul bisericii. Cei de 40 de ani spun ca a fost greu prima saptamana, dar dupa aia a fost floare la ureche. Sunt primiti si ei in randul bisericii. Cind vine randul celor de 25 de ani, tipul spune:
- Ne-am abtinut cat ne-am abtinut, dar cand ea a scapat cutia de vopsea pe jos si s-a aplecat dupa ea, n-am mai putut sa ma abtin, am simtit ca trebuie neaparat sa fac sex cu ea acolo, in momentul ala, altfel explodez. Si atunci am facut sex...
- Imi pare rau, spune preotul, nu va putem primi in randul oamenilor bisericii.
- Asta e, zice tipul dezamagit. Oricum au zis ca nu ne mai primesc nici la supermarket...
Lilly of the valley
Scris: Tuesday, May 29, 2007 2:56 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 3/23/2007
MNiko wrote:
- Imi pare rau, spune preotul, nu va putem primi in randul oamenilor bisericii.
- Asta e, zice tipul dezamagit. Oricum au zis ca nu ne mai primesc nici la supermarket...

cool hohot hohot hohot
Tzepii
Scris: Thursday, May 31, 2007 5:57 PM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/13/2006
Vine copilu' acasa, zgariat pe maini, fata… hainele rupte… Maica-sa il intreaba:
- Ce s-a intamplat?
- Am dansat in cerc in jurul bradului.
- Bine, dar de ce esti zgariat tot?
- Eram putini!
Maria & Mario
Scris: Thursday, May 31, 2007 9:17 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Tzepii wrote:
- Eram putini!

hohot hohot hohot hohot hohot
crista
Scris: Friday, June 1, 2007 12:29 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/27/2007
cool hohot hohot hohot
oana_nicole
Scris: Friday, June 8, 2007 10:52 AM
Nivel
Nivel: Senior

10 femei se prezinta la portile raiului: cele care si-au inselat sotul sa faca un pas in fata. 9 femei fac un pas in fata. Sfantul Petru zice: voi 9 urmati-ma... Si luati-o si pe surda aia cu voi.
MNiko
Scris: Friday, June 8, 2007 11:05 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
hohot hohot hohot
Cris-DL
Scris: Friday, June 8, 2007 11:12 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 10/4/2006
hohot hohot hohot
Kiki
Scris: Friday, June 8, 2007 11:33 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Surda...hohot hohot hohot hohot hohot hohot
Lilly of the valley
Scris: Friday, June 8, 2007 4:01 PM
Nivel

hohot hohot hohot cool
Vesna
Scris: Saturday, June 9, 2007 8:41 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/27/2006
Doi politisti intra intr-o librarie. Dupa un moment de ezitare, vanzatoarea ii intreaba: - Ce-i baieti, ploua afara?

Un automobilist este oprit de un politist. Agentul ii spune ca a depasit limita de viteza, ii cere permisul si citeste: - Ooo... domnul Lucian Blaga. Poftiti carnetul inapoi si va rog sa ma scuzati. Soferul: - Dar ce s-a intamplat? Politistul: - Eeeeh... mai citim si noi!

Pe usa unei biserici statea scris : "Daca ai pacate, vino inauntru". Dedesubt, se adaugase cu ruj de buze: "Daca nu, suna la telefon 89.89.999".

A doua zi de Pasti, Stalin vine la birou. Nici nu intra bine pe usa ca primul subordonat il intampina respectuos: - Hristos a inviat, tovarase Stalin! Stalin zambeste, da din cap si trece mai departe. Nu trec doua minute si apare alt subordonat: - Hristos a inviat, tovarase Stalin! - Stiu, stiu, am fost deja informat!

Dimineata. Autobuzul pleaca din statie, dupa el alearga o doamna si striga: - Oameni buni, opriti va rog autobuzul! Intarzii la lucru! Pasagerii il roaga pe sofer sa opreasca. Doamna se urca si spune, bucuroasa: - Am reusit... Asa, biletele la control!

Stewardesa catre un calator: - Doriti cina? - Ce pot sa aleg? - Da sau nu.

Reclama la o agentie de turism din Germania: - VIZITATI ROMANIA - MASINA DUMNEAVOSTRA ESTE DEJA ACOLO!

Un gropar sta in cimitir si pazeste mormintele. Dintr-o data iasa un mort cu un cutit si striga cat poate, groparul numic, se uita si fumeaza o tigara. Mortul nervos vine cu o drujba si striga cat poate, nimic groparul mai trage o tigara. Mortul vazand ca nu se intampla nimic iasa din cimitor si doar se trezeste cu o lopata peste cap la care groparul spune: "Radem, glumim dar nu parasim incinta, da ?!"

Intr-o frizerie. Frizerul, taindu-l de doua ori pe client, incearca sa discute cu el: - Ati mai fost la noi inainte? - Nu, mana mi-am pierdut-o in razboi.

Un politist examinand un geam spart: - Exact cum imi imaginam, este spart pe ambele parti...

Lilly of the valley
Scris: Saturday, June 9, 2007 11:00 AM
Nivel

hohot hohot hohot care mai de care mai haios dar tare de tot e cel cu politaiul hohot hohot hohot si Lucian Blaga
bereea
Scris: Saturday, June 9, 2007 3:27 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
-Carte ta intitulata "1000 de retete pentru burlaci" n-o sa aiba nici o cautare.
-De ce?
-Este cu totul descurajanta.Aproape toate retetele incep cu "se ia un vas curat..."

O femeie pleaca fara sotul ei in vacanta in Caraibe. De abia ce ajunge si face cunostinta cu un negru aratos. Dupa o noapte de amor inflacarat ea il intreaba :
- Cum te cheama?
- Nu pot sa-ti spun, ii raspunde el.
In fiecare seara ei se reintalnesc, fac dragoste, ea il intreaba acelasi lucru iar el ii da intotdeauna acelasi raspuns.
Intr-o seara ea ii spune:
- Este ultima mea seara aici, maine plec acasa. O sa-mi spui totusi cum te cheama?
- Nu pot sa-ti spun, ca o sa razi de mine, zice negru'.
- Hai zi, ca nu rad, n-am de ce.
- Bine... Pe mine ma cheama Zapada.
Tipa incepe sa rade mai sa se sparga, la care negrul furios :
- Eram sigur ca o sa razi de mine, mai bine nu-ti ziceam...!
- Nuuuu, ma gandeam ca sotul meu n-o sa creada cand o sa-i spun ca am avut 30 cm de zapada in fiecare zi in Caraibe...!!!
Lilly of the valley
Scris: Tuesday, June 12, 2007 6:03 PM
Nivel

bereea wrote:
O femeie pleaca fara sotul ei in vacanta in Caraibe. De abia ce ajunge si face cunostinta cu un negru aratos. Dupa o noapte de amor inflacarat ea il intreaba :
- Cum te cheama?
- Nu pot sa-ti spun, ii raspunde el.
In fiecare seara ei se reintalnesc, fac dragoste, ea il intreaba acelasi lucru iar el ii da intotdeauna acelasi raspuns.
Intr-o seara ea ii spune:
- Este ultima mea seara aici, maine plec acasa. O sa-mi spui totusi cum te cheama?
- Nu pot sa-ti spun, ca o sa razi de mine, zice negru'.
- Hai zi, ca nu rad, n-am de ce.
- Bine... Pe mine ma cheama Zapada.
Tipa incepe sa rade mai sa se sparga, la care negrul furios :
- Eram sigur ca o sa razi de mine, mai bine nu-ti ziceam...!
- Nuuuu, ma gandeam ca sotul meu n-o sa creada cand o sa-i spun ca am avut 30 cm de zapada in fiecare zi in Caraibe...!!!

30 cm de zapada in fiecare zi in Caraibehohot hohot
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.