Baby Tv Channel
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Alyna
Scris: Thursday, March 20, 2008 10:28 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/15/2006
In Piatra(cand am fost in vacanta la ai mei)am decoperit un programel fff simpatic pentru copiiyes yes Au o groaza de emisiuni interesante,pentru copii mici(de la cateva luni,la 4-5 anisori).Singurul defect:e in engleza.Lui Matei ii plac ff mult cantecelele si emisiunile cu animale.Pentru ca in Iasi nu am reusit sa gasesc programul,l-am cautat pe net....si le-am gasit site-ulyes

Enjoypupici pupici
http://www.babytvchannel.com/index.aspx

BABY TV
leut
Scris: Thursday, March 20, 2008 10:45 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/15/2006
Alex e inebunita dupa postul Baby TV. Noi avem DOLCE si de-atunci numai aici se uita. E foarte educativ si lasa, engleza prinde bine, nu?yes
Kiki
Scris: Thursday, March 20, 2008 11:33 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Si Dav se uita! thumleft thumleft thumleft
Ely
Scris: Thursday, March 20, 2008 11:41 AM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2006
Si Karinutei ii place.Eu ma bucur ca este in engleza pentru ca sigur ii ajuta cand incep sa invete engleza ,este foarte educativ chiar si pe mine ma ajuta cand intalnesc un obiect nou pe care nu stiu cum sa-l numesc.thumright
danab
Scris: Thursday, March 20, 2008 2:54 PM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
Noi nu avem, dar e super siteul, asa ca ne vom bucura de el.
Multumim de informatie!!!!pupici pupici
g_nicoleta2000
Scris: Friday, March 21, 2008 8:26 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/14/2006
Si noi tot Babytv vizionam, sa mai spun ca de asta am renuntat la UPc si am ales Dolce.. cate nu facem pentru puiuti...
Mi se pare grozav mai ales ca este in engleza, vorbirea este clara, cu poze explicite...se mai si incurca, zilele trecute spunea "calf" la vaca, eu o tot trageam cu cow dar important este ca stie de calf de la tv. Ma bucura faptul ca nu sta nelimitat la tv, de exemplu nu pot sa o las la tv sa fac eu ceva ca nu sta mai mult de 10 min maxim si gata
Nici nu ma chinui sa-i traduc ci din contra o consider o foarte buna metoda de invatare a limbii engleze. Sora mea a invatat engleza de la tv tot de pe un post de desene Cartoon Network si cand in clasa a 6-a a facut cunostinta cu profesoara de engleza a lasat-o what

De pe site i-am facut videoclipul cu Today is my birthday, vai ce-i mai place.. cateodata Liv incerca sa joace cu ea jocurile de acolo, sunt usoare dar tot nu o incanta mai mult de cateva minute...

Oricum, Traiasca Babytv ca altceva nu-i place... pardon, sa nu uit de Etno... asta-i o iubire mai veche decat Babytv..
danab
Scris: Friday, March 21, 2008 2:55 PM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
g_nicoleta2000 wrote:

De pe site i-am facut videoclipul cu Today is my birthday, vai ce-i mai place.. cateodata Liv incerca sa joace cu ea jocurile de acolo, sunt usoare dar tot nu o incanta mai mult de cateva minute...

Si eu i-am facut filmuletul bounce dar inca nu am reusit sa i-l arat.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.