Baby Expo
Subiectul anterior · Subiectul urmator
evelina27m
Scris: Monday, September 25, 2006 1:40 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 2/22/2006
Am vizitat si noi Baby Expo sambata, 24 septembrie. Aglomerat, zgomotos, mult mai rau organizat ca in primavara, mie mi-a lasat o impresie urata.
Preturile au fost mari, foarte putin sub cele din oras (poate nu la toate, dar la majoritatea asa au fost). O pereche de botosi grosi pentru fetita mea, pentru la iarna, costa in jur de 50 lei, pe cand o pereche de ghetute de la 100 lei in sus.
Dar a fost totusi interesat de colindat expozitia, pentru ca m-am pus la curent cu noutatile in materie de produse pentru bebelusi.
taki
Scris: Monday, September 25, 2006 11:50 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/13/2006
Kiki, Taty, Oana multumesc pentru ponturi. Chiar nu am stiut ca preturile din farmacii sunt mai mari decat cele din market-uri. uff

Noi am luat numai lapte si jucarii din Expo.
Nitush
Scris: Thursday, October 10, 2013 9:35 AM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 10/10/2013
Buna tuturor mamicilor, mare targ, mai putin mediatizat din pacate, pentru mamicile cu nevoi speciale in Brasov in perioada 20 10 2013 si 22 10 2013. Deci 2 zile unde gasiti jucarii noi si second pentru piticii vostri. Pentru editat de moderator sa nu va faceti griji, in perioada asta cazarea este ieftina fiind extrasezon. Va asteptam, o mamica din Brasov
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.