Baby Expo
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AdrianaC
Scris: Tuesday, February 28, 2006 2:04 PM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/12/2006
BUCURESTI

17-18-19 martie, sala Polivalenta

TIMISOARA

7-8-9 Aprilie, Sala Olimpia

CLUJ

26-27-28 Mai, Sala Sporturilor
stele_pe_cer
Scris: Tuesday, February 28, 2006 10:31 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/13/2006
Abia astept Baby Expo....anul trecut nu am putut ajunge...dar anul asta am zis ca nu mai ratez....
g_nicoleta2000
Scris: Wednesday, March 1, 2006 10:07 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/14/2006
Pe unde-i sala Polivalenta? parca m-as duce si eu... mai vedem...
Si ai idee ce program este la expozitie?
mama_Sonyei
Scris: Wednesday, March 1, 2006 10:24 AM
Nivel

Inregistrat: 2/24/2006
g_nicoleta2000 wrote:
Pe unde-i sala Polivalenta? parca m-as duce si eu... mai vedem...
Si ai idee ce program este la expozitie?

In septembrie 2005 programul a fost " zilnic intre 10.00 si 19.00 ". Daca vrei mai multe detalii intra pe site-ul lor www.babyexpo.ro

Locatia - este in parcul Carol (parca asa ii spune acum), se poate ajunge cu tramvaiul 15 si 19 si apoi prin parc pe jos sau cu metroul pana la statia Constantin Brancoveanu si apoi tot pe jos (e mai aproape de metrou decat de tramvai) sic
oana_nicole
Scris: Tuesday, March 21, 2006 7:14 PM
Nivel

A ajuns careva dintre voi la targ? Eu nici macar n-am stiut de el. plans N-am fost niciodata la expozitie pentru copii. Merita ?
alinutza
Scris: Wednesday, March 22, 2006 1:39 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 3/4/2006
Sper sa merite. Anul asta se organizeaza prima editie si la Timisoara si nu vreau sa pierd ocazia. Am vazut la TV ceva de pe la Baby Expo Bucuresti si mi s-a parut interesant. Mai ales concursul ala cu bebelusii de-a busilea. Cred ca a fost haios sa vezi mamici si tatici insirati pe jos si incurajind bebeiihohot
stele_pe_cer
Scris: Thursday, April 6, 2006 1:02 PM
Nivel

oana_nicole wrote:
A ajuns careva dintre voi la targ? Eu nici macar n-am stiut de el. plans N-am fost niciodata la expozitie pentru copii. Merita ?

Cu intarziere raspund si eu: da, din punctul meu de vedere a meritat din plin!
g_nicoleta2000
Scris: Friday, April 7, 2006 10:36 AM
Nivel

Se organizeaza si la Bacau incepand de astazi pana duminica asa ca avem de vizitat expozitiaaaayes
stele_pe_cer
Scris: Friday, April 7, 2006 10:56 AM
Nivel

g_nicoleta2000 wrote:
Se organizeaza si la Bacau incepand de astazi pana duminica asa ca avem de vizitat expozitiaaaayes

Pe buneeeee?Asa mare diferenta de timp intre orase?Atunci, spor la Vizionat si cumparat!Noi am fost de vineri, cand mai era din toate, si am mers fara matei si atre bine a fost.A doua zi cand am mers cu Matei, pe langa ca oamenii de la standuri nu mai erau asa draguti ca cu o zi inainte, nu mai aveau o asa mare diversitate deproduse, ca o parte se vandusera, iar de aglomeratie, ce sa mai vorbim....sa te urci carut peste carut...perinti nervosi, copii isterici....un intreg calvar...bine ca am puttut vedea in liniste totul vineri.

Daca si in Bacau tine tot 3 zile, poate e mai bine sa mergeti de vineri,, poate e mai liber...
kry
Scris: Friday, April 7, 2006 12:50 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

AdrianaC wrote:
[b]CLUJ

26-27-28 Mai, Sala Sporturilor

uf, daca raman insarcinata pana atunci , o sa ma duc si eu.Daca nuuuu.....plans
alinutza
Scris: Friday, April 7, 2006 1:20 PM
Nivel

Fetelor, e la Timisoara Baby expo de azi pina duminica.yes yes yes Abia astept sa merg. Am primit si invitatie, asa ca nu ma mai retine nimic. Sper sa ne distram de minune, miine. Am asteptat de un an sa vina asa ceva si aici, ca pina acum au fost expozitii de acest gen, dar niciodata de o asa anvergura. Au fost doar firme locale, iar ofertele cam putine. Sper sa merite. Dar nu vreau sa ma gindesc la ce nebunie o fi: carucioare, burtici, bebici mari si mici...
Haideti, fetelor din Timisoara la expo!

pupici pupici pupici
fdianamaria
Scris: Tuesday, April 11, 2006 2:57 PM
Nivel

Inregistrat: 2/17/2006
am fost la Expo Timisoara...am venit din Arad, de unde stam, pentru concursul de mers in 4 labe...a luat locul II yes yes
A fost dragutz...cam prost organizat, dar dragutz...am primit tot felul de cadoutze si baloane multe-multe. Probabil ca la anu' avand mai multa experienta pe aici, se va organiza si mai bine.
Kiki
Scris: Tuesday, April 11, 2006 3:16 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

fdianamaria wrote:
am fost la Expo Timisoara...am venit din Arad, de unde stam, pentru concursul de mers in 4 labe...a luat locul II yes yes
A fost dragutz...cam prost organizat, dar dragutz...am primit tot felul de cadoutze si baloane multe-multe. Probabil ca la anu' avand mai multa experienta pe aici, se va organiza si mai bine.

Felicitari!!!! lasa, Gladi ca la anul iesi campion!!!!
g_nicoleta2000
Scris: Tuesday, April 11, 2006 3:56 PM
Nivel

Kid's Expo la Bacau dezamagire totalaplans
Au fost firmele care au magazine in oras, mai exact in centrul orasului cu preturi bubuitoare + o firma din Iasi+o firma din Piatra Neamt +Avon???? + Zepter??/
Ma asteptam la cu totul altceva, a fost un soi de reunire a celor ce vand in Bacau produse pentru copii deci mai nimic nou de vazut.
In poza este vanata care i-am si achizitionat-o ca sa se dea huta acasa.

g_nicoleta2000 attached the following image(s):
img_1198.jpg

alinutza
Scris: Thursday, April 13, 2006 1:51 PM
Nivel

Am fost la Baby Expo si am primit o gramada de baloane, creme, papa, hainute, bandane, reviste....yes A fost demential!!!
Ne-am tras in chip cu ursuletul Nestle, cu revista "Mami" si cu o zinica. Am ratat concursurile la mersul de-a busilea, ca atita ne-am invirtit ca am pierdut notiunea timpului.Abia astept editia urmatoare.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.