Baby Care te premiaza
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Baby Care
Scris: Monday, June 11, 2012 7:44 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 6/7/2012
oanamaria wrote:
Eu n-am inteles clar care sunt premiile ,iar procedura de inscriere si validare mi se pare tare greoaie .Pentru formularul de inscriere se cer multe date pe care nu sunt dispusa sa le ofer si nu-mi dau seama ce importanta au .
Nu ma tenteaza sa particip la un asa concurs cu atatea reguli pe care nimeni nu le intelege din prima .
Este o vorba din batrani ,,Mai mare daraua decat ocaua !''.
Succes celor care au timp si nervi sa se inscrie si sa participe !

Buna seara.

Asa cum au specificat moderatorii se pare ca nu s-a inteles aspectul concursului desfasurat doar pentru forumistii 7 pitici.

Procedura este simpla. Sunt 2 tipuri de premii si anume:
- premii acordate saptamanal si aici intervin inscrierile pentru userii forumului 7 pitici
- premiile 1 si 2 acordate la sfarsitul campaniei si aici participa absolut toate persoanele inscrise conform regulamentului

Procedura de inscriere si datele pentru validare sunt un aspect important pentru ca,asa cum am specificat la un alt comentariu, Concursul are ca prim obiectiv fidelizarea clientilor Baby Care si a userilor forumului 7 pitici.

Impreuna am dezvoltat o Campanie bazata pe acest aspect.

Este evident ca datele solicitate atesta aceasta fidelizare dar in acelasi timp, conform organelor abilitate in Protectia Datelor cu Caracter Personal, aveti la dispozitie sa decideti daca doriti ca datele personale sa vi se utilizeze pentru Campanii viitoare sau sa ramana confidentiale.

Participarea la concurs ramane la latitudinea fiecarui client in parte atat pe zona de extragere saptamanala cat si pentru marea extragere.

Ramanem in asteptarea parerilor Dumneavoastra pentru a simplifica acest concurs dedicat special userilor acestui forum.
Baby Care
Scris: Tuesday, June 12, 2012 10:01 AM
Nivel

Multumim de parerile Dumneavoastra atat aici cat si pe mail-ul destinat concursului si va anuntam pe aceasta cale ca impreuna cu partenerii 7 pitici am simplificat regulamentul de participare la extragerile saptamanale si validarile membrilor comunitatii 7 pitici.

De-asemenea am si scos anumite campuri de completare, utilitatea lor fiind doar in cazul castigarii unuia dintre premii.

Tot ce trebuie sa faceti este sa va inscrieti direct din pagina de concurs promovata pe 7 pitici.

Va stam in continuare la dispozitie cu intrebari si pareri.

Echipa Baby Care
bulibuli
Scris: Thursday, June 14, 2012 9:21 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
Gata, m-am inscris!!
vanina
Scris: Friday, June 15, 2012 10:59 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 12/19/2008
M-am inscris si eu cu produsul Bio-cin de data asta. Am primit premiul de miercuri coeur , inca nu am deschis cutia pentru ca vreau sa-l daruiesc sic dar pare foarte frumos is util newclap
Baby Care
Scris: Friday, June 15, 2012 1:40 PM
Nivel

bulibuli wrote:
Gata, m-am inscris!!

Deja nu mai este nevoie de a anunta aici inscrierea. S-au simplificat regulile fapt pentru care va asteptam cu pareri si opinii. Azi va fi urmatoarea extragere si de data asta validarile in baza regulamentului sunt mult mai multe deci ne bucuram sa dam 2 premii.
Baby Care
Scris: Friday, June 15, 2012 1:43 PM
Nivel

vanina wrote:
M-am inscris si eu cu produsul Bio-cin de data asta. Am primit premiul de miercuri coeur , inca nu am deschis cutia pentru ca vreau sa-l daruiesc sic dar pare foarte frumos is util newclap

Am vazut Vanina ca te-ai inscris iar. De data asta sunt in jurul a 38 validari numai pentru premiul acordat alaturi de "gasca" 7 pitici. Este concurenta si se pare ca a fost de bun augur schimbarea regulamentului.
Bafta tuturor si va multumim pentru increderea acordata gamei Baby Care.
vanina
Scris: Friday, June 15, 2012 1:51 PM
Nivel

Deci premiile saptamanale nu mai sunt doar pentru membrii forumului?
Tzepii
Scris: Friday, June 15, 2012 1:57 PM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/13/2006
Ba da, premiile saptamanale sunt in continuare doar pentru membrii 7 pitici, doar ca acum sunt 38 de inscrisi.
Am scos din regulament obligativitatea postarii unui mesaj in acest topic, pentru a simplifica procedura.
vanina
Scris: Friday, June 15, 2012 2:11 PM
Nivel

Am inteles :). Vroiam sa va spun ca se gasesc tare greu produsele astea. In farmacii deloc, si pana acum am gasit doar la un magazin naturist din cartierul meu, dar am mai intrebat la multe din oras si nici nu auzisera de Babycare. La magazinul de la care am cumparat nu aveau de la babycare decat babycare drink (nu delicious drink).
Tzepii
Scris: Friday, June 15, 2012 3:05 PM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/13/2006
vanina
Scris: Friday, June 15, 2012 3:37 PM
Nivel

Deci sunt doar 3 produse pentru acest concurs.
Baby Care
Scris: Friday, June 15, 2012 4:16 PM
Nivel

vanina wrote:
Am inteles :). Vroiam sa va spun ca se gasesc tare greu produsele astea. In farmacii deloc, si pana acum am gasit doar la un magazin naturist din cartierul meu, dar am mai intrebat la multe din oras si nici nu auzisera de Babycare. La magazinul de la care am cumparat nu aveau de la babycare decat babycare drink (nu delicious drink).

Vanina, pentru a veni in ajutorul clientilor nostri am postat pe judete si orase locatiile unde se pot gasi produsele.
Deja dorim ca saptamana viitore sa postam si noii parteneri implicit cu adresele Farmaciilor si/sau magazinelor cu profil naturist.
Vezi pe site la sectiunea "unde ne gasiti"
Baby Care
Scris: Friday, June 15, 2012 4:18 PM
Nivel

vanina wrote:
Deci sunt doar 3 produse pentru acest concurs.

Baby Care Apetit si Baby Care Immunity nu sunt inca dispuse spre vanzare. Campania tine pana la 31.08.2012 si speram sa le aducem in stoc cel tarziu la 15.07.2012.

De-asemenea, vizam si alte Campanii dupa data de 31.08 fapt pentru care nu puteam bloca prezentarile si informarile pe aceste produse.

bulibuli
Scris: Saturday, June 16, 2012 11:35 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
vanina wrote:
babycare drink (nu delicious drink).

Asa scrie si pe cutia mea, dar nu cred ca sunt 2 produse diferite, eu am cerut la farmacie "baby care delicious drink" si asta mi-a dat. In plus, pe site la lista cu produse cutia arata identic, nu scrie "delicious" pe ea, iar ingredientele sunt aceleasi.. deci e acelasi produs. Zic eu..
Baby Care
Scris: Tuesday, June 19, 2012 1:07 PM
Nivel

bulibuli wrote:

Asa scrie si pe cutia mea, dar nu cred ca sunt 2 produse diferite, eu am cerut la farmacie "baby care delicious drink" si asta mi-a dat. In plus, pe site la lista cu produse cutia arata identic, nu scrie "delicious" pe ea, iar ingredientele sunt aceleasi.. deci e acelasi produs. Zic eu..

Sunt unul si acelasi produs. Primul lot a iesit cu Baby Care Drink si pentru a nu crea confuzie in piata fata de alte produse echivalente am decis ca produsul sa se numeasca Baby Care Delicious Drink. Este posibil sa mai gasiti in Farmacii si sub prima forma insa nu exista diferente, produsul fiind acelasi.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.