Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| LilianaD wrote:Cautand ceva pentru Ildi, am gasit covorasele astea si e pacat sa nu le postez. mersi,liliana!al 5 lea imi place cel mai mult! |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| Superbe modelele, multumim Liliana. |
|

 Nivel: Ambasador
Inregistrat: 2/13/2009 Mesaje: 806
| georgyana wrote:Oana te felicit si aici tare frumoase ..eu le-am numarat ieri pe ale mele cand am facut ordine in sifonier si am 13 facute plus ca mai vreau si la patura noua sa fac  astea sunt ultimile facute ce dimensiuni au fetele de pernuta?
|
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| La cea facut de mine dimensiunile sunt 38/38 cm fara bordura.
Mami_de_gemeni attached the following image(s):

|
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| Mihaela foarte draguta pernuta. Am terminat inca un covoras. victoria1 attached the following image(s):

|
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| Superb covorasul. |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| victoria1 wrote:Mihaela foarte draguta pernuta. Am terminat inca un covoras. superb covorasul! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 3/13/2010 Mesaje: 1340
| bire.anamaria wrote:si aici ceva simpatic multumim de schema eu am incercat iese super eu am incercat verde cu galben
|
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 12/9/2009 Mesaje: 4771
| Mihaela acum am vazut intrebarea si ale mele au tot 38 cm fara bordura iar cu bordura 42 |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 10/14/2009 Mesaje: 5442
| Ce frumos e covorasul ! Mai fetelor care ati lucrat covorase:nu aluneca pe gresie sau chiar si pe parchet? |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 9/10/2010 Mesaje: 3227
| vai,cat de frumos e covorasul! da,si eu am dilema asta,daca faci pentru baie,oare exista ceva de aplicat pe spate ,sa nu alunece? |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 11/8/2010 Mesaje: 1836
| Victoria,este superb covorasul. |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| Multumesc fetele Am inteles de la fete ca exista un adeziv care se aplica si pe talpa la sosetele de lina.Am sa caut si daca am sa gasesc am sa fac un covoras mai mare. Ami place cum ese si in plus se spala foarte bine la masina de spalat. |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 1/20/2011 Mesaje: 3242
| Super covorasul tau Victoria,felicitari! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 2/21/2010 Mesaje: 2506
| victoria...frumos covoras... hai cu el la concurs.....
sotul meu a luat un fel de covoras de plastic foarte moale care se pune sub carpeta sa nu mai alunece pe parchet, m-am uitat acum la el si e ffff subtire, zic eu ca ar merge cusut usor pe dedesubt... |
|
|
|