Articole crosetate pentru bebelusi
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Cristine
Scris: Friday, February 19, 2010 10:24 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 11/21/2009
Mesaje: 278
Superba!newclap hearts newclap
elala
Scris: Friday, February 19, 2010 11:05 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 11/13/2009
Mesaje: 485
roxinthya wrote:
E superb Elala!!!newclap newclap newclap newclap
Dar eu am o vesnica problema: ce fir ai folosit si ce nr. de croseta?
Pupici!

acril grosut pt andrele 3,5-4 si croseta de 4 mm..iese cam grosut din cauza firului..
Duddi
Scris: Friday, February 19, 2010 7:21 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 12/17/2009
Mesaje: 25
Hello!
Incerc sa fac si eu o pereche de pantalonasi pentru un bebe. Ma ajuta cineva??? Habar n-am de pantalonasi! In schimb am terminat un ... hanorac pt bebe... eu zic ca a iesit hanorac, ramane sa decideti voi.
Va pup!


Duddi attached the following image(s):
cimg4127.jpgcimg4128.jpgcimg4129.jpg

alimami
Scris: Friday, February 19, 2010 7:30 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/2/2009
Mesaje: 1847
Duddi wrote:
Hello!
Incerc sa fac si eu o pereche de pantalonasi pentru un bebe. Ma ajuta cineva??? Habar n-am de pantalonasi! In schimb am terminat un ... hanorac pt bebe... eu zic ca a iesit hanorac, ramane sa decideti voi.
Va pup!

Am facut eu vreo 2perechi de pantaloni,o pereche i-am postat undeva pe forum, la Pantaloni pt baieti,parca.Desi pantalonii-s pt fete.
ingerash
Scris: Friday, February 19, 2010 7:36 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Mesaje: 27681
Duddi,a iesit super frumos!hearts newclap newclap newclap
flori1972
Scris: Saturday, February 20, 2010 1:56 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/20/2009
Mesaje: 7636
[quote=elala]uitati ce am mai reusit sa fac azi.o jachetica pt bebe mic yes :006

foarte frumoasanewclap newclap newclap newclap
flori1972
Scris: Saturday, February 20, 2010 1:57 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/20/2009
Mesaje: 7636
Duddi wrote:
Hello!
Incerc sa fac si eu o pereche de pantalonasi pentru un bebe. Ma ajuta cineva??? Habar n-am de pantalonasi! In schimb am terminat un ... hanorac pt bebe... eu zic ca a iesit hanorac, ramane sa decideti voi.
Va pup!


frumos hanoraculbravo bravo bravo bravo
raly
Scris: Saturday, February 20, 2010 7:21 AM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Mesaje: 25891
Dudinewclap newclap newclap
mirela74chris
Scris: Saturday, February 20, 2010 12:43 PM
Avatar
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
Mesaje: 8601
Felicitari Duddi!E minunat hanoracul!Spor la pantalonasimajoreta
valentina
Scris: Saturday, February 20, 2010 3:05 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 9/8/2007
Mesaje: 1640
Duddi, foarte mult imi place hanoracul! love newclap
myha84
Scris: Saturday, February 20, 2010 6:10 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/6/2009
Mesaje: 2162
Duddi foarte frumos newclap
elala
Scris: Tuesday, February 23, 2010 9:47 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 11/13/2009
Mesaje: 485
gata si setul..defapt mai am de terminat paturica..



sii varianta cu pantalonasi si caciulita tricotate..
Cristine
Scris: Wednesday, February 24, 2010 6:39 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 11/21/2009
Mesaje: 278
Duddi,elala newclap flower
madanuta
Scris: Wednesday, February 24, 2010 8:04 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/26/2007
Mesaje: 6054
Duddi, Elala, frumoase lucrusoare pentru bebelusi ati lucrat!newclap newclap newclap
dianushka
Scris: Wednesday, February 24, 2010 10:47 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
ce lucrari superbe,,,,computerlove bravoooo sunt foarte frumoase!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.