
 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 11/21/2009 Mesaje: 278
| Superba! |
|

 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 11/13/2009 Mesaje: 485
| roxinthya wrote:E superb Elala!!! Dar eu am o vesnica problema: ce fir ai folosit si ce nr. de croseta? Pupici! acril grosut pt andrele 3,5-4 si croseta de 4 mm..iese cam grosut din cauza firului.. |
|

 Nivel: Membru
Inregistrat: 12/17/2009 Mesaje: 25
| Hello! Incerc sa fac si eu o pereche de pantalonasi pentru un bebe. Ma ajuta cineva??? Habar n-am de pantalonasi! In schimb am terminat un ... hanorac pt bebe... eu zic ca a iesit hanorac, ramane sa decideti voi. Va pup! Duddi attached the following image(s):
  
|
|
 Nivel: Avansat
Inregistrat: 11/2/2009 Mesaje: 1847
| Duddi wrote:Hello! Incerc sa fac si eu o pereche de pantalonasi pentru un bebe. Ma ajuta cineva??? Habar n-am de pantalonasi! In schimb am terminat un ... hanorac pt bebe... eu zic ca a iesit hanorac, ramane sa decideti voi. Va pup! Am facut eu vreo 2perechi de pantaloni,o pereche i-am postat undeva pe forum, la Pantaloni pt baieti,parca.Desi pantalonii-s pt fete. |
|

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 1/17/2008 Mesaje: 27681
| Duddi,a iesit super frumos! |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 11/20/2009 Mesaje: 7636
| [quote=elala]uitati ce am mai reusit sa fac azi.o jachetica pt bebe mic :006
foarte frumoasa |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 11/20/2009 Mesaje: 7636
| Duddi wrote:Hello! Incerc sa fac si eu o pereche de pantalonasi pentru un bebe. Ma ajuta cineva??? Habar n-am de pantalonasi! In schimb am terminat un ... hanorac pt bebe... eu zic ca a iesit hanorac, ramane sa decideti voi. Va pup!
frumos hanoracul |
|

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 12/17/2007 Mesaje: 25891
| Dudi |
|
 Nivel: Maestru
Inregistrat: 10/17/2009 Mesaje: 8601
| Felicitari Duddi!E minunat hanoracul!Spor la pantalonasi |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 9/8/2007 Mesaje: 1640
| Duddi, foarte mult imi place hanoracul! |
|
 Nivel: Avansat
Inregistrat: 2/6/2009 Mesaje: 2162
| Duddi foarte frumos |
|

 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 11/13/2009 Mesaje: 485
| gata si setul..defapt mai am de terminat paturica..

sii varianta cu pantalonasi si caciulita tricotate..
 |
|

 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 11/21/2009 Mesaje: 278
| Duddi,elala |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 6/26/2007 Mesaje: 6054
| Duddi, Elala, frumoase lucrusoare pentru bebelusi ati lucrat! |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| ce lucrari superbe,,,, bravoooo sunt foarte frumoase! |
|
|
|