APA

Options APA
Subiectul anterior · Subiectul urmator
sousourel
Postat: Friday, May 18, 2007 8:07 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
M-am invatat sa fierb seara cate o cana de apa si una de ceai din care bea V dupa cum doreste, uneori mai scapa si la apa minerala, ca aia ii place cel mai mult, dar incerc sa-l mai dezvat. Sucuri, oricum nu are voie, nici macar de fructe, si in afara de spirt banghead banghead banghead altceva nu serveste.
Ely
Postat: Friday, May 18, 2007 9:16 PM

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Karina bea de mica numai apa la sticla plata nu i-am fiert-o niciodata cred ca nu e nevoie unele au si poza cu bebe pe ele ,dar sucuri nu bea ii place rau aparas .Si eu beau tot apa plata de cand am plecat din tara,numai sotul bea de la robinet.
Miri
Postat: Friday, May 18, 2007 9:55 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Sara nu prea bea apa simpla...prefera sucurile de fructe, laptele simplu sau ceaiul de fructe.
Cristy
Postat: Saturday, May 19, 2007 1:13 PM

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel
Apa de la robinet in Israel este plina de nisip si are un gust puker

Eu una nici nu ma pot atinge de ea. Asa ca, caram la sticle de apa plata de ne vine rau !!! Noi bem cam 2 baxuri de 6 sticle ( 1,5l buc) pe saptamana.

Dar cand fetele erau mici, ni se recomandase sa le fierbem apa de la robinet. Ni s-a spus ca apa plata contine fluorine recomandate pentru bb.

Lilly of the valley
Postat: Saturday, May 19, 2007 1:16 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Toti din casa bem apa plata, Bucovina sau Izvorul alb mai nou. Candva apa din Iasi era foarte buna, acum puker . Chiar zilele astea a fost infecta.
Roxanel
Postat: Sunday, May 20, 2007 7:43 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/13/2006
Postari: 2691
Locatia: Cararea Dragostei nr. 3
Noi bem numai apa plata, nu mai fierbem apa de la robinet ca ne era lene si nu ne prea placea la gust. Sucuri, ceaiuri - sa nu le vedem nono Nu de alta dar nu ne plac.
Andi&Mariuca
Postat: Sunday, May 20, 2007 9:27 AM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 5089
noi folosim pt Andi numai Bucovina. iau peturi de 5l si sunt f multumita de ea. se pare ca este cea mai recomandata pt copii. inainte foloseam Izvorul Alb insa mi se pare cam scumpa. eu mai beau si apa de la robinet, aici in Brasov este chiar buna.
bereea
Postat: Sunday, May 20, 2007 9:44 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22777
Cat fetita mea a fost mica i-am cumparat apa speciala pentru bebelusi.Acum bea apa Panna , apa recomandata pentru copii.
Noi bem apa plata .Cand mergem in Romania bem apa de la un izvor care il avem in apropierea casei sau apa de la fantana.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed