AncutaG

Profil: AncutaG
Despre
Utilizator: AncutaG
Nivel: Membru
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Tuesday, September 19, 2017
Ultima vizita: Tuesday, May 29, 2018 6:52 PM
Numarul de postari: 2
[0.00% din toate postarile / 0.00 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Este posibil sa fiu insarcinata?
Postat: Thursday, September 21, 2017 3:13 PM
Buna , in aceeasi situatie ma gasesc si eu. Doar ca am 7 zile de intarziere. La fel ,sanii sunt sensibili si simt un fel de durere/presiune in zona ovarelor. :( oare cat sa mai astept?...ieri dupamasa am facut un test de sarcina,dar a fost negativ. Deja nu stiu ce sa mai cred. uff
Subiect: Oare e bebe ?
Postat: Tuesday, September 19, 2017 4:27 AM
Buna fetelor...sunt noua pe aici. Eu si sotul meu ne dorim un bebe. In trecut avand probleme cu ovare polichistice ,glanda tiroida ...eu nu prea sper.plans dar totusi..incercam.ultimul CM a fost in data de 18.08.2017 si a tinut 3 zile.tipic mie. Luna aceasta inca nimic. Nu vreau sa sper si sa fiu dezamagita.dar dupa perioada de ovulatie ( folosesc termometrul pentru a determina perioada de ovulatie) aveam ca niste intepaturi in zona uterului...acum pur si simplu ma simt balonata,obosesc mai repede ,nu orice mancare imi cade bine si am senzatia de a urina destul de des. Oare e imaginatia mea sau chiar e un bebe ? hearts mi-am facut teste de sarcina...dar au fost negative. Strict le-am facut si le-am aruncat vazand ca apare doar o liniuta. Credeti ca imaginatia imi joaca feste ?.. a da...sanii sunt durerosi oarecum la palpare ,dar nu chiar ca inainte de menstruatie. Astept o parere va rog Cray