Profil: anca83
Despre
Utilizator: anca83
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Friday, September 9, 2011
Ultima vizita: Wednesday, January 11, 2012 3:22 PM
Numarul de postari: 14
[0.00% din toate postarile / 0.00 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Clubul aspirantelor - 18
Postat: Monday, January 9, 2012 3:20 PM
La multi ani mamicilor si aspirantelor si un 2012 plin de burtici si zambete.:018:

Felicitari Koko si celorlalte mamici!!! va doresc 2 liniute roz:018:

Eu am inceput analizele la sange, dupa care ne prezentam la doctor pentru restul analizelor.

In luna iunie va venii pe lume nepotica mea draga, care in momentul de fata are 250 gr si 14 cm.

Va pup coeur coeur coeur

Postat: Tuesday, November 29, 2011 12:25 PM
Bravo Ania felicitarimajoreta majoreta
Postat: Monday, November 28, 2011 10:48 AM
Buna fetele:)

Nici o noutate? Nici o burtica?

Am primit prima poza cu viitorul nepotel/nepotica si vroiam sa impartasesc cu voi sentimentul minunat!!!

De abea astept ca toate mamicile aspirante sa aiba parte de un bebe sanatostopai topai

Sapt viitoare am o programare la un nou dctr ginecolog, din auzite, doctor bun sa vedem ce ne spune.

Uratii din pacate nu m au ocolit nici luna asta dar acum sunt in perioada numai buna de exercitii :018: :018: :018:

Sa aveti o zi minunata si sa imi tineti pumnii pentru vizita la domnu dctr.maseluta maseluta

computerlove
Postat: Thursday, November 17, 2011 4:45 PM
Anca - mult succes luna asta!majoreta

Multumesc.. Doamne ajuta si succes la toate aspiriciletopai topai topai

Sunt sigura ca va venii si vremea noastramajoreta majoreta majoreta
Postat: Thursday, November 17, 2011 1:42 PM
Ziua buna feteletopai topai topai

Ceva noutati, buritici?

"roxy_oxxy" Da sotul meu a facut si el analize acum 1 an, se pare ca el e okmajoreta

Dupa parerea lor totu e bine si frumossorry1 Poate bebe se lasa asteptat si vine cand are el chef :018:

Saptamana viitoare am o programare la un doctor particular specializat pe probleme în a ramâne graviduta... sa vedem.

Tocmai am terminat cu rusi azi de dimineata, dupa 3 zile de rusi perfect normalefool

Incerc sa nu ma gandesc la timp si la bebe ca problema principala la mine se pare ca ar fi stresulbanghead banghead

Departe de casa.... sorry1 greu!!

Dar capu sus si mergem inainte:018:

va puptopai topai topai topai topai topai
Postat: Wednesday, November 16, 2011 4:53 PM
Analize am facut la inceput de drum la 2 doctori si au zis ca totul e ok... am programata o vizita la doctor sapt viitoare la sf. sa vedem daca intradevar totul e ok(alt doctor).

Sotul este programat si el peste vreo 2 saptamani la un control:)

O sa vina bebe de aceea am decis sa renunt la teste la calcule si sa ma bucur de o "munca" linistita:018:

Rabdare nu mai am de multtopai topai dar incerc sa nu ma gandesc:)

va pup fetelor o seara frumoasacomputerlove computerlove computerlove
Postat: Tuesday, November 15, 2011 3:33 PM
Hai Capu sus fetele... fiecare o sa aiba o burtica frumoasa si un bebe sanatos..

Eu am trecut anul .. deja fara bebel..sorry1 dar nu ma las... muncesc din plin:)

Am incercat si metoda calendarului si testele de ovulatie... stiu exact zilele de ovulatie dar.. nu vrea inca.. cand va fi va fi nu?newclap

Surioara mea are 2 luni si jumatate de sarcina si eu sunt in al noualea cer... pentru nepotica/nepotelul :)

Va urez o sapt usoara:)topai topai topai
Postat: Wednesday, November 9, 2011 3:37 PM
coeur coeur Multumesc fetelor... inca ma consider o aspiranta inraita...timpul zboara si nu e de pierdut... asa ca o sa continui cu munca:018: pana la un rezultat pozitiv..

Acum de abea astept sa vedem o sa fie nepotel sau nepoticatopai topai topai topai

Postat: Wednesday, November 9, 2011 2:35 PM
Am lipsit o vreme fetelor... caci Surioara mea ma face matusica in Mai 2012 si sunt super computerlove hearts fericitaaaaacomputerlove

La mine nici o noutate.. din pacate ...toanerele menstruatia sa dereglat total si am renuntat la testele de ovulatie si la calcule... mai mult rau imi fac....maseluta ..

Roxy...Oana...coeur majoreta coeur Excelente vesti!!!... bebei sanatosi va doresc.majoreta
Subiect: Clubul aspirantelor - 17
Postat: Sunday, October 2, 2011 1:24 PM
Salutare tuturor:)

Pentru cultura ta generala si noi am fost "noi" la fel ca voi toate si sunt sigura ca fetele v-au primit foarte bine... ce ati vrea sa va faca?????

Anca ti-ai facut ceva analize???

Eu nu vreau absolut nimic, am fost primita f frumos:)

Analize am facut si cica totul e bine.. totusi am sa merg si la alt medic sa vedem:)

Barza inca ne ocoleste.. dar avem rabdare:)...

va urez multa sanatate:)majoreta computerlove