Amintiri din copilarie!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
kali
Scris: Monday, November 27, 2006 7:43 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
hohot hohot Sunteti mortalehohot hohot
Oare copiii nostri vor sti sa se joace la fel de frumos?
Alina
Scris: Monday, November 27, 2006 8:12 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 3/27/2006
kali wrote:
Oare copiii nostri vor sti sa se joace la fel de frumos?

Eu sunt cam pesimista din acest punct de vedere.
mommy
Scris: Monday, November 27, 2006 8:31 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/18/2006
Inca o amintire din copilarie.
Eram la tara, la bunicii din partea mamei, care aveau gospodarie mare. Aveam vreo 4 ani. Si ce-i vine bunicului meu, care bause vreo doua tuici, sa ma urce pe cal, sa imi faca matusa mea poza. Dar nu a vrut sa ma ia in brate sa ma aseze pe cal, a vrut sa convinga calul sa se aseze in genunchi. Calul s-a suparat si mi-a ars o copita in picior. Bine ca nu m-a nimerit in cap! De atunci am o mare fobie fata de cai, desi imi plac, ii ocolesc la 10 m. Atunci am plans mult, n-am pus piciorul jos o zi intreaga. Asa ca ai mei m-au dus la doctor. Si era un doctor bland, care mi-a spus: Vai ce domnisoara frumoasa, ia sa vad eu cum mergi! Si a mers Miru ca la o prezentare de moda...
Si apropos de doctori. Tot pe la 4-5 ani, am facut o viroza urata, nu puteam manca nimic, vomitam tot. Si ma duce tata la doctor. Mi-era o frica de injectii... Dar spre norocul meu am dat peste un doctor tanar, care nici nu mi-a facut injectie. Si cand vine mama acasa, super ingrijorata, si intreaba cum a fost la doctor, ce spune Miru? Aaa, a fost foarte bine, era un doctor frumos, cu mustata... hohot
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.