Profil: Amelia2013
Despre
Utilizator: Amelia2013
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Saturday, June 1, 2013
Ultima vizita: Tuesday, September 29, 2015 3:01 PM
Numarul de postari: 6
[0.00% din toate postarile / 0.00 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Revontuli Shawl
Postat: Thursday, June 13, 2013 11:10 AM
L-am lucrat cu fir Alize. Da, cu putin efort le voi termina pe ambele intr-o saptamana, depinde de timpul pe care o sa-l am. Pe acesta l-am lucrat in 2 zile si jumatate....si am si servici.
Postat: Wednesday, June 12, 2013 12:23 PM
Va multumesc, voi mai face inca 2 saptamana viitoare pe care le voi oferi unor persoane foarte dragi mie, de peste hotare.
Nu va fier teama sa-l incepeti, este fffff usor de lucrat.
Postat: Tuesday, June 11, 2013 5:01 PM
Acesta este salul meu, imaginea nu este prea clara, dar mi-a iesit. Multumesc, Kale !

img
Postat: Sunday, June 9, 2013 4:15 PM
Delfin, poti apela si la mine, te pot ajuta cu mare placere!
Postat: Wednesday, June 5, 2013 4:08 PM
Am luat legatura cu Kale si cu ajutorul ei am reusit sa inteleg schema. L-am inceput deja, este atat de usor. Multumesc Kale inca o data.
Postat: Saturday, June 1, 2013 4:30 PM
Buna fetelor,

Eu sunt Rucsy, o mai veche forumista, dar am fost nevoita sa-mi fac un cont nou pentru ca mi-am pierdut vechea adresa de e-mail cu care ma logam si nu mai stiam parola. Va rog din suflet sa-mi explicati si mie cum se face acest sal, mi-am luat fir Alize si vreau sa fac unul. Imi explicase Kale intr-un mesaj privat, dar cum nu-mi mai pot accesa vechiul cont....
Indurati-va de o biata nestiutoare ( nu pot sa-mi dau seama din diagrama, nu cunosc enleza ), as avea nevoie de o explicatie cat mai clara, daca nu cer prea mult. Va rog din suflet, vreau sa-l fac cadou unei persoane tare dragi mie. Va multumesc si sper ca ma veti ajuta ! iloveyou