am o problema
Subiectul anterior · Subiectul urmator
enmaai
Scris: Friday, August 16, 2013 5:44 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 8/16/2013

am facut Fiv In R Moldova si acum sint insarcinata cu 4 embrioni.. ce pot sa fac? fizic nu pot sai duc pe toti 4 dar nustiu daca nu risc incercind sa avortez 2 din ei .. care sunt sansele si riscurile? merci mult de raspuns
aurishta
Scris: Friday, August 16, 2013 6:04 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2011
Daca te lasa inima sa o faci....
enmaai
Scris: Friday, August 16, 2013 9:03 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 8/16/2013
dar nici sa fac 4 copii si toti sa fie bolnavi.. pentru ca eu fizic nu o sa suport o sarcina atit de complicata
aurishta
Scris: Friday, August 16, 2013 11:20 PM
Nivel

Hmmm...pe mine ma depaseste "reductia"....la care renunti si pe care pastrezi? Sunt oameni, nu numere. ....In fine, este doar parerea mea....poti sa iti asumi riscul...
zaza_
Scris: Saturday, August 17, 2013 12:48 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/25/2008
Pai, sincer, un om care gandeste in felul acesta nu prea merita sa fie parinte. Cum ar fi sai faci 4 copii, sa-i cresti vreo patru cinci ani si apoi, pentru ca nu mai poti sa-i cresti, omori doi dintre ei... Whatever...

Cnd eram mici aveam o vorba... Mai du-te ma la scara ta!
t-mihaela
Scris: Saturday, August 17, 2013 3:12 AM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2008
Lasa-i pe toti .Au sanse 100% sa fie toti sanatosi si frumosi.O sa-i nasti sub greutatea normala dar asta nu a fost niciodata o problema gemenilor.Chiar asa de unde ideea asta sa mai "elimini " din ei?Si sltceva ma intriga ...daca ai pb ada serioase de sanatate de ca faci fiv?Se stie ca dupa fiv de obicei se prind mai multi embrioni .Partea buna e ca ai 4 copii dintr-o loviturahainoroc
aurishta
Scris: Saturday, August 17, 2013 8:28 AM
Nivel

t-mihaela wrote:
...Si altceva ma intriga ...daca ai pb ada serioase de sanatate de ca faci fiv? Se stie ca dupa fiv de obicei se prind mai multi embrioni .
...Asta ma intrebam si eu...scratch scratch
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.