am nevoie de hainute si jucarii
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ingerash
Scris: Thursday, March 27, 2008 11:38 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
CIOCOLATZICA vrei si jucarii?
ciocolatzica
Scris: Thursday, March 27, 2008 11:42 AM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 3/17/2008
DA INGER
Carmela
Scris: Friday, March 28, 2008 6:55 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Vreau si eu adresa pe PM .Nu judecati ca sa nu fiti judecati nono Fiecare are o situatie si le stie pe ale lui nimeni nu cere de plecere ci de saracie .Eu nu am vazut bogati care sa ceara .parca ati fi la judecata lui Isus ..judecati pe cineva aici si nu stiu eu? Ati vazut filmul cu Isus ca-l intrebau iscoadele pe Petru ..nu cumva erai si tu cu el? Ce Dumnezeu santem si in post .Chiar nu va e frica de Dumnezeu ? stiu ca rusine nu aveti ..deci nimeni nu e fortat sa dea ceva de pomana.ca si la biserica eu daca mi-a ramas marunt de la lumanari dau la cersetori daca nu..nu.Deci numai judecati ..Dar defapt daca stau sa ma gandesc tot cei care nu dau judeca si barfesc si le pare rau ca dau altii .Iar cei milostivi si cu frica de Dumnezeu si respect fata de semenul lor ajuta.Ca oricine ajunge in nevoie si oricine din bogat poate sa ajunga sarac .Asa ca aveti grija oricand puteti ajunge sa nu aveti ce pune pe masa sau ce imbraca.Puteti sa imi raspundeti si pe mass carmen_simion2002 Dumnezeu sa va dea sanatate voua si familiilor dv-tra si sa va lumineze mintea dar mai ales inima sa nu mai fie pic de Dusmanie sa nu uitam ca in biblie scrie daca avem 2 haine una sa o dam la saraci.deci daca nu am dreptate sa mi se inchida contul de pe forum dar daca am sa va rugati ptr mine sa gandesc toata viata asa.salut
Alyna
Scris: Friday, March 28, 2008 9:19 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/15/2006
Carmela,draga,nu cred ca postul tau isi avea rostul aicinono .Fetele stiu mai bine ca am fost pacalite de mai multe ori si e perfect normal sa gandim asa.Majoritatea dam hainutele direct mamicii nevoiase,nu prin posta(ca nu stii niciodata unde ajung).Eu una am dat unor mamici care chiar nu au ce pune pe masa,care traiesc in niste baraci(ca nu le pot numi case),care cersesc la propriu ca sa aiba ce manca(si nu sunt rromi).Nu au bani nici de unele...eu genul acela de persoane simt cu adevarat ca le ajut.Cat despre toate fazele cu postul si Biblia si toate alea....si eu sunt credinicioasa,dar cred ca tu te apropii periculos de mult de fanatism...si nu o zic cu rautate.Daca ajut o alta mamica,nu una de pe forum,care are totusi ce pune pe masa,nu cred ca am sa ard in Iad.Si daca acum ma gandesc de 2 ori innainte sa ajut pe cineva,nu inseamna ca "judec"pe altii...inseamna ca m-am desteptat si nu mai accept sa fiu luata de fraiera.
ciocolatzica
Scris: Friday, March 28, 2008 2:31 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 3/17/2008
DA CARMELA,ASAE MULTUMESC,DACA AS AVEA NU AS CERE NIMIC,SI ASA MIE RUSINE.pale
dya
Scris: Friday, March 28, 2008 2:36 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 5/12/2006
Fetelor eu credeam ca odata cu interventia Adrianei s-au terminat discutiile pe aceasta tema....oare
La anunturi umanitare ar trebui sa fie doar anuntul si fara posibilitatea de a mai da replici.Cine vrea sa stie mai multe sa foloseasca PM-ul.
Stiu ca si eu am fost tentata sa imi bag nasul la dat cu parerea ,chiar am facut-o si nu sunt tocmai mindra de asta.pale
Kiki
Scris: Friday, March 28, 2008 2:38 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Pentru a nu mai exista discutii pe aceeasi tema, o sa inchid acest topic.
Cine doreste sa o ajute pe Ciocolatzica, sa o contacteze pe PM, va rog.
Multumesc!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.