Profil: Alinush
Despre
Utilizator: Alinush
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Wednesday, April 13, 2022
Ultima vizita: Friday, September 30, 2022 3:39 PM
Numarul de postari: 17
[0.00% din toate postarile / 0.10 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Clubul aspirantelor - 89
Postat: Sunday, July 3, 2022 9:29 AM
InaLina wrote:
Mai fă un test de sarcinå și mergi la doctor.
am făcut unul și este slab pozitiv dar se vede destul de clar a doua linie...voi mai face unul astăzi...😔...mă gândeam că a întâmpinat cineva problema asta...mulțumesc😘
Postat: Sunday, July 3, 2022 8:02 AM
Bună dimineața dragele mele, alaltaieri am făcut un test de sarcina care a ieșit slab pozitiv, astăzi trebuia să îmi vina menstruația (28 zile) am menstruație regulata dar de 5 zile patra absorbantul foarte foarte puțin și atât..este a 6-a zi astăzi...aveți idee ce ar putea fi? Dereglare hormonala sau sarcina? Ps:(la primul copil nu am avut de a face cu sângerări de implantare sau ceva de genul )...vă mulțumesc, scuza ți romanul. O zi minunata!DistanceKiss
Postat: Friday, June 3, 2022 8:25 AM
Buna dragele mele...voi a ți avut simptome specifice înainte de a afla de bebe? Eu de 7 ani după primul băiat nu am mai rămas...de un an de zile suntem "puși pe treabă" intens dar nimic inca ...mereu sunt dezamăgită😔
Postat: Monday, May 2, 2022 4:44 PM
DistanceKiss
Bibii wrote:

Și eu ma gandeam sa nu fie prea devreme.
Nu am niciun semn , nici de Cm , nici altceva. Eu de regula cu cateva zile inainte de CM aveam simptome..acum nimic

Poate ne ajuta doamne doamne și revenim cu vesti bune!🥰♥️👣
Postat: Monday, May 2, 2022 4:44 PM
Bibii wrote:

Și eu ma gandeam sa nu fie prea devreme.
Nu am niciun semn , nici de Cm , nici altceva. Eu de regula cu cateva zile inainte de CM aveam simptome..acum nimic

Poate ne ajuta doamne doamne și revenim cu vesti bune!🥰♥️👣
Postat: Monday, May 2, 2022 4:43 PM
elenac01 wrote:

Eu a facut un test la 10 dpo. Imi simteam sanii "putin diferiti". A iesit o linie pala roz. Am avut in februarie o sarcina chimica si aveam o retinere si teama sa nu se repete. Am mai facut un test si la 12dpo si era mai inchisa. La 13dpo era deja rooooz de se vedea de la distanta. La 14 dpo la beta - valoare 201. Aceasta este experienta mea. La sarcina chimic am avut niste dureri foarte mari de sani si am avut valoarea 23. Acum la 201 ii simt doar mai grei, parca nu-s ai mei..Nu stiu cum sa ma exprim :D deci daca este top in symptom spotting cac mine, degeaba :D Stiu ca am avut niste crampe foarte usoare in compartie cu cele tipice menstrei care au tinut cateva ore. Dupa au inceput sanii usor usor sa se... "instraineze de mine" :))

Doamne ajuta sa fie cu inimioara! E devreme. Mai astepta. Eu stiu cum e ... stau ffff prost cu rabdarea. L-am terorizat pe al meu sa-mi puna bebe in burtica. ahaha. Acum sunt tot cu emotii si cred ca asa vom fi pana la 9 luni cand vor veni alte emotii.

Vai ce emoții îmi dai...aseară am avut niste crampe ușoare ...azi nimic doar că am inceput sa simt sânii puțin sensibili...oare ..oare? Doamne ajuta!♥️♥️♥️👣👣👣👣🥰🌹
Postat: Monday, May 2, 2022 3:17 PM
Bibii wrote:
Hei , cam ce sanse sunt ca un test sa iasa pozitiv la 8-9 zile de la ovulatie ?

Ai simptome ceva ?eu mai am 5 zile până la menstruație dar parca mă bate și pe mine gândul să fac un test dar mă gândeam să nu fie prea devreme..😁👣♥️
Postat: Monday, May 2, 2022 3:02 PM
Buna fetele ...majoreta pe mine ma durut burta și am avut crape aseară iar astăzi nu mai am nimic și mai am 5 zile până trebuie sa îmi vina...oare...oare să fie luna aceasta cu noroc? Oricum este prea devreme pentru un test cred eu ...ps: m am saturat sa iau inogest ( are un gust de menta bleahhh...) Iau deja de 2 luni 😁...doamne ajuta la toate fetele !♥️♥️♥️♥️👣
Postat: Saturday, April 23, 2022 8:12 AM
Bună dimineața dragele mele...am fost ocupată în ultima perioada și nu am mai intrat( pregătiri pentru Paste❤️)...sunt in a 11-a zi de menstruație și dimineața am avut o pata mica de sânge ( asta este a doua luna când se întâmplă în aceiași zi)menționez că iau inogest de doua luni. Aveți idee de ce sau v ați mai confruntat cu problema asta? O zi minunata fetelor🥰😘😘
Postat: Wednesday, April 13, 2022 12:02 PM
deme wrote:
https://ibb.co/b19tBNh
https://ibb.co/ypdVdZj
https://ibb.co/zJBVRXy
https://ibb.co/kcc0rPZ

A spus ca ii lasa pana la 14, daca nu evolueaza destul pana atunci ii lasa pana mâine.
Spera la 2 pt mâine, si o sa vada daca cel eBL evolueaza in 2-3 ore, sa îl congeleze.

Deci veștile nu sunt tocmai ok, parca vad ca iar nu am nimic de congelat 😭
stai liniștită că va fi bine ...😔așteaptă până la ora 14...eu zic că va fi bine , o sa vezi!😘💐🌹