AJUTOR UMANITAR
Subiectul anterior · Subiectul urmator
marivic
Scris: Friday, November 12, 2010 9:31 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Am primit un mail,si am zis sa-l postez si aici,....poate totusi se gaseste cineva si poate ajuta;daca nu este bine puteti sa-l stergeti.Eu nu am nici un amestec,doar ca m-am gandit ca aici il poate vedea mult mai multa lume decat oamenii din lista mea de mes(nu am foarte multiuff )
23:22 11/11 otilia gergely: 15:22 11/11 Olimp Boros: popovici sergiu: Alexinho: nevoie urgenta de sânge B3 NEGATIV - fetita nou nascuta - mama a decedat saptamâna trecuta - va rog sa trimiteti mai departe mesajul pâna se gasesteo persoana ce poate si doreste sa salveze acest bebelus. Numarul de telefon îl aveti aici : - 0741 864 495 - 0765 262 424 multumiri ....mereu ajuta sa faci un bine...macar trimite mai departe..macar atat [mass]

Dumnezeu sa o ajute!angel angel angel
marivic
Scris: Wednesday, November 14, 2012 6:43 PM
Nivel

Nu as vrea sa deschid alt topic,caci nu mi se pare normal,....asa ca am gasit aici,ceva scris de mine mai demult si am zis sa scriu in continuare.
Vreau sa va rog si eu ceva,.....
Daca aveti voi sau cunostinte de ale voastre,...jucarii,mobilier pt copii,casuta papusii,un bradut din plastic (pt Craciun)as dorii sa apelez si sa fac un anunt pt. donatii.Am nevoie la grupa mea de aceste lucruri,....nu-mi trebuiesc noi ci second-hand,....
Poate sunt dintre voi, care aveti si nu le mai folosesc copiii,....as fi foarte bucuroasa sa le pot duce in grupa gargaritelor mele,.....
Tind sa cred ca nu supar pe cineva cu acest anunt,.....si va multumesc anticipat tuturor celor ce-l cititi!computerlove
marivic
Scris: Thursday, November 22, 2012 4:29 PM
Nivel

De bradut am facut rost!yes yes yes
marivic
Scris: Thursday, December 13, 2012 12:45 PM
Nivel

Nu arunca nimeni acum in preajma sarbatorilor jucariile vechi?ras
Avem nevoie si noi de jucarii ,carti de povesti frumos ilustrate sau mic mobilier pt sala de grupa uff uff uff
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.