Ajutati-o pe Diana!!!!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mada77
Scris: Tuesday, February 21, 2012 9:51 AM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 2/20/2012
Ma numesc Madalina Dumitru,sunt din com. Ogrezeni,jud. Giurgiu.Am vizitat de multe ori forumul,dar e prima data cand scriu...Nepotica mea Lupu Diana Maria de 4 ani jumate,a fost diagnosticata cu leucemie limfoblastica acuta acum o luna si jumatate.Va dati seama ce soc este pt. parinti,care sunt disperati.Acum este internata la Fundeni,la sectia prescolari.Este sub tratament cu citostatice de o luna si acum a intrat in starea de aplazie...nu mai mananca,are bubite in gura si pe esofag,i-a cazut parul...este intr-o stare critica...Medicul ne-a spus ca este un medicament mai bun in tratarea leucemiei,ONCASPAR,dar nu se gaseste in Romania si e foarte scump..in jur de 5000 de lei o fiola,ea avand nevoie de 2 fiole pe luna.Va rog,cine ne poate ajuta...poate dona in urmatoarele conturi:RO16BRDE190SV13609641900 IN LEI SI RO19BRDE190SV13171141900 IN EURO.,Titular Lupu Danut Cristian...BRD,agentia Bolintin Vale.Cine vrea sa ia legatura cu mine,ma poate contacta la mada772008@yahoo.com.Va rog,ajutati-o!!!Va multumim.
mada77
Scris: Thursday, March 1, 2012 5:00 PM
Nivel

mada77
Scris: Wednesday, March 7, 2012 3:16 PM
Nivel

Cazul Dianei il puteti vedea si pe Facebook,la,,Sa-i daruim zile Dianei,,sau la ,,Eu sunt Diana si sufar de cancer,,.Va rog,ajutati-o!!!!!Are nevoie de noi!!!
mada77
Scris: Saturday, May 5, 2012 10:26 PM
Nivel

Va rog din nou sa o ajutati pe Diana,nepotica mea,care se lupta cu leucemia....de ieri,Asociatia P.A.V.E.L. a pus la dispozitie un nr de teledon,cu ajutorul Romtelecom...0900 900 196,apelabil numai din Romtelecom,10 euro pe apel.Va rog,cine ne poate ajuta,poate da prietenilor nr.si oriunde .va multumim.
ionut85
Scris: Monday, July 2, 2012 7:01 PM
Nivel

Inregistrat: 7/2/2012
buna ziua este vorba de o fetita de 2 anisori numele ei este miruna sa nascut cu o malformatie la ambele picioruse varus equin congenital bilateral anul trecut a suportat o interventie chirurgicala in prezent face kinetoterapie si poarta ghetute ortopiedice din pacate este nevoie de o noua operatie pentru corectarea definitiva a picioruselor la o clinica specializata din germania parinti nu isi mai permit cheltuielile acestei noi operatii ,aceasta fetita este fina mea eu am botezato si le am promis parintilor ca o sa ii ajut apelez la oameni binevoitori care pot da o mana de ajutor orice banut este bine venit cine poate ajuta las un numar de cont RO78BTRL00401201761868XX contul este deschis pe numele ursan ionut banca transilvania va multumesc tuturor multa sanatate
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.