Profil: adrianmihaihh
Despre
Utilizator: adrianmihaihh
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Thursday, March 19, 2015
Ultima vizita: Monday, March 23, 2015 6:11 PM
Numarul de postari: 1
[0.00% din toate postarile / 0.00 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Rog un sfat sau un ajutor!
Postat: Thursday, March 19, 2015 11:24 AM
Cei care imi pot da un sfat sau cei care au trecut prin ce trec acum,rog din suflet sa-mi explice exact ce se intampla!
Acum 4 luni am cunoscut o fata mult mai tanara ca mine si de atunci totul s-a schimbat in viata mea,dar inspre rau...
Niciodata in aceasta relatie nu a fost liniste,nu ne potriveam,simteam ca nu e ok cu ea,si de fiecare data cand incercam sa pun capat relatiei nu puteam face nimic. Eu niciodata nu am crezut in farmece,niciodata nu am crezut ca cineva se poate juca cu sufletul tau. Cand eram hotarat sa renunt la relatie si sa ma intorc la fosta,de fiecare data ma intorceam din drum fara sa-mi dau seama,de parca eram telighidat si ghici ce? Eram la ea la usa.Parca imi stia gandurile. De fiecare data cand vreau sa pun capat si ii spun sa-si stranga lucrurile de la mine,plange,face ca toate alea...pleaca la ea,vorbeste cu ma-sa si dintr-o data nu mai sunt eu....sunt slabit,fara vlaga,nu mai am pic de vointa,simt o frica nejustificata. Cu prietenii nu m-am mai vazut,as vrea sa pot iesii din casa sa stau cu ei,sa rad cu ei ca pe vremuri,sa iesim impreuna,dar...nu ca nu vreau,dar ies putin si ma intorc repede de parca ceva ma cheama la ea. Toti colegii imi spun ca arat ca un jombi,sunt abatut,obosit,stors de energie.Dupa certuri mari cu ea,de fiecare data o suna pe ma-sa si dintr-o data pa,gata vointa,gata vlaga...mai mult de atat in casa se aud trosnituri,soapte,si simte o prezenta ca si cum ar mai fi cineva,stare de tensiune.Acum 2 luni ea povestea colegilor ei de facultate cum ia facut fostului ei prieten vraji,cum a legat 2 fotografii nu stiu cum...Acum 2 luni le-a spus colegilor,citez:Gata,eu cu Adi nu ma mai cert,i-am facut eu ceva...Ba chiar s-a dat si ea de gol ca mi-ar fii facut ceva,iar imediat nu mai recunostea.Ca sa fiu sincer,eu nu o iubesc,vreau sa scap de ea si nu pot!
Rog din suflet,cine a trecut prin asa ceva sau stie despre ce e vorba,sa-mi dea un sfat sa ma ajute!