acuzata,haituita,amenintata...pt ca as face farmece!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Adell*
Scris: Sunday, May 10, 2009 8:04 AM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 5/9/2009
Am gresit,m-am indragostit de un individ mai tanar decat mine...M-a mintit,m-a folosit si cand s-a saturat de mine m-a abandonat fara nici un fel de explicatii!Mi-a distrus viata,in cateva luni am pierdut tot,am parte doar de nefericiri,iar el continua sa ma vorbeasca de rau si sa ma acuze pe nedrept...va rog,probabil mi-am pierdut mintile,dar daca e asa vreau sa-mi revin!Am obosit,ajutati-ma va rog!
Roxanel
Scris: Sunday, May 10, 2009 8:38 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/13/2006
Tocmai ca esti mai in varsta ca el si ai mai multa minte, fruntea sus ca nu esti nici prima nici ultima. Arata-te superioara si demonstreaza-i ca poti trece peste situatia asta. Gustul victoriei e mai dulce decat orice altceva. Bafta si intelepciune.pupici
Adell*
Scris: Sunday, May 10, 2009 9:14 AM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 5/9/2009
Nu m-ai inteles,eu am acceptat si cu ajutorul unor prieteni adevarati am si reusit sa merg mai departe,fara sa denigrez,sa arunc cu noroi in el.Aseara,o cunostinta comuna mi-a trimis randuri din topicul deschis de el...e recent si plin de aberatii...f urat!Am senzatia ca nu va renunta pana nu am sa mor!In astfel de situatii,crede-ma,nici varsta si nici intelepciunea nu te prea poate ajuta,poate doar bunul Dumnezeu,si oameni de buna credinta!
Roxanel
Scris: Sunday, May 10, 2009 10:28 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/13/2006
Adell* wrote:
Nu m-ai inteles,eu am acceptat si cu ajutorul unor prieteni adevarati am si reusit sa merg mai departe,fara sa denigrez,sa arunc cu noroi in el.Aseara,o cunostinta comuna mi-a trimis randuri din topicul deschis de el...e recent si plin de aberatii...f urat!Am senzatia ca nu va renunta pana nu am sa mor!In astfel de situatii,crede-ma,nici varsta si nici intelepciunea nu te prea poate ajuta,poate doar bunul Dumnezeu,si oameni de buna credinta!

Eu cred ca tine de forta interioara a fiecaruia cum reactioneaza. Daca vrea sa treaca peste moment, nu priveste in urma ci o considera ca pe o experienta de viata si merge mai departe.

Daca are nevoie de ajutor bun si asa. De la prieteni, de la oameni de buna credinta, de la psiholog, etc

Daca se complace in situatie inseamna ori ca nu are forta necesara, ori ca nu vrea. Si atunci nu mai este nimic de facut. Daca din asa ceva tu crezi ca ai sa mori, eu una nu stiu ce sfat sa-ti dau.

Iar sa mori din dragoste, sorry no comment.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.