Accident - ce facem ?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
madi
Scris: Wednesday, February 28, 2007 9:54 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 2/15/2007
Leut cum au zis si fetele bine ca sunteti voi ok ca restul se rezolva si timpul trece repede. Somn usor si maine o sa fie mai bine! pupici
leut
Scris: Wednesday, February 28, 2007 9:58 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/15/2006
Doamne, Madi! Stii ce bine-ai zis? Mor de somn! Multumesc la fel!pupici
Cris-DL
Scris: Wednesday, February 28, 2007 9:59 PM
Nivel

Inregistrat: 10/4/2006
Kiki wrote:

Oooo, nu cred ca e mai cicalitor ca barbata-miu...sic

ha, nu-l cunosti nervi ce stresant si enervant este al meu
maria75
Scris: Wednesday, February 28, 2007 10:01 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 9/28/2006
Eu am avut 2 accidente. Unul usor si unul ceva mai serios. In ambele cazuri a trebuit sa ma duc la politie. Chiar si un prieten de familie nu a vrut sa-mi puna alta usa, sa schimbe capota fara adeverinta de la politie. A zis ca daca era zgariata, ok, mai mergea. Cum s-a mai spus, si noi am fost la Politie, am dat declaratii, am desenat pe acolo cam cum a fost, am dat asigurarea si asta e. Dar am mai patit-o cu un taximetrist. M-a lovit in spate. Am coborit, am vazut ca nu e nimica, am zis hai sa-l las. Rau am facut. Dupa nici 10 min de mers a inceput sa se auda un hirait nasol. masina omului lovise teava de esapament si, cum la mine era iesita in afara multisor, a impins-o, teava s-a indoit sub masina. Nu mi-a trecut prin cap sa-i iau nr masinii. Asa ca...prinde orbu' scoate-i ochii. Ideea e ca , chiar daca e vb de o simpla tamponare, sa se retina numarul masinii care te-a lovit.
Kiki
Scris: Wednesday, February 28, 2007 10:02 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
cris22tyna wrote:

ha, nu-l cunosti nervi ce stresant si enervant este al meu

Ba-l cunosc si mi s-a parut mai calm ca stresul meu hohot
mommy
Scris: Wednesday, February 28, 2007 10:55 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/18/2006
Leut, imi pare rau! Inteleg cum e sa te piseze unii la cap... si sotul meu la fel face. Si eu am "pupat" un Matiz in fund la vreo 5 luni dupa ce am luat carnetul. Si a fost doar vina mea, ca nu am pastrat distanta regulamentara.
Si dragul meu sot a primit ieri o amenda de 234 RON (a platit doar jumatate azi) pt defectiuni grave la sistemul de iluminare (pe buna dreptate, luminile la Dacia lui functioneaza absolut aleatoriu).
Ely
Scris: Wednesday, February 28, 2007 11:10 PM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2006
Leut ma bucur ca sunteti bine asta conteaza fiarele se repara ele.pupici
misha
Scris: Thursday, March 1, 2007 7:20 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/12/2006
Leut, imi pare tare rau pentru patanie! Important e ca sunteti toti bine! Permisul...il iei tu ca esti fata desteapta!thumright sic pupici
oana_nicole
Scris: Thursday, March 1, 2007 9:17 AM
Nivel

plans Haide, mai, ce facusi? M-am speriat tare pana am ajuns sa citesc postarea pana la capat. Uffff, bine ca sunteti voi ok, asta e cel mai important. Stiu ca Iuli nu e suparat pe tine, am vazut eu cat e de super ok la faze din astea de toanerele banghead nervi boxing Tare nasoala partea cu permisul, dar lasa ca il recuperezi tu. pupici
Ema
Scris: Thursday, March 1, 2007 9:22 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Leut, imi pare rau pentru ce ti s-a intimplat!
Bine ca nu a fost mai rau!

2 luni trec ele si masina se repara! Maxima atentie de acum inainte la volan flowers
leut
Scris: Thursday, March 1, 2007 1:39 PM
Nivel

Inregistrat: 2/15/2006
Multam' mult pentru mesaje...
Oana...la partea cu supararea in ce-l priveste pe Iuli...da' ce, are curajul sa se supere? Ca doar mi-s leoaica...si cand n-am dreptate am gura mare!hohot
oana_nicole
Scris: Thursday, March 1, 2007 1:43 PM
Nivel

leut wrote:
Multam' mult pentru mesaje...
Oana...la partea cu supararea in ce-l priveste pe Iuli...da' ce, are curajul sa se supere? Ca doar mi-s leoaica...si cand n-am dreptate am gura mare!hohot

Da, mai, asa e, dar lasa ca si el e un baiat de firstprize milioane. ras
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.